Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Senior Member
    şimdi ben olaya kendi penceremden bakarak anlatacağım.
    yaklaşık 7 aydır stone golem eslant slotunda farm yapan birisiyim.Solo oyuncudan kastınız ne bilmiyorum ama ben tek başıma oynuyan bir oyuncuyum.slota başladığımda 70 gb lik bir charım vardı su an 160 170 gb lik bir karakterim oldu.kastığımı charıma yatıyorum.
    bana ks atmaya gelen ne mage teamler ne klanlar oldu.
    Gtttim 83 lwl mage aldım caktım dual +3 fr +7 book eline ronsları mpledim onlarada slotumu vermedim.
    Bu demek değilki slotun sahibiyim.Kimse ks ile zorbalık yapıp yanına bırakmamaya kararlı olduğum için.
    Diyeceksinki bizim hakkımız yokmu kasmaya.var kardeşim.her yerde farm atabilirsin.
    Ama ya bütçen yetmiyor itemin yetmiyor yada ks ile birşeyler yapmak istiyorsun.
    Mesela lüferin onundeki kopeklerdede farm attım ben gunde 20 30 m bırakıyordu.
    dragon skeletonda farm attım gunde 60 70 m atıyordu.
    sonuç olarak çoğunluk bakıyor bu adam burada kasıyor demekki para var ks atayım slotu ben alayım diyorsunuz.
    Gelelim mage ekiplere.
    2 mage 1 priest premium genie masraflarını cıkınca 3 chara 50 60 m para kalıyor bir sg slotundan aya vursan 15 gb 3 pc elektirik çık 10 gb gibi bir para kalır.
    Şimdi bir arkadaş demiş ya süper paralar kazanıyor.Maem bu süper para gelin 2 mage toplayın premiumları çekin 5 bin tl ayda 1000 liralık gb kasmak için yatırın bu parayı.
    olayın içinde değilsiniz.Hasıtlık gibi gorunuyor yaptıgınız.
    Sonuc olarak farm işi luferde emcde eslantta biterecek dereceye sizler ellerinizle getirdiniz.
    her yer farm slotuykende bu gibi şikayetler devam ediyordu.
    ben 10 bin lerce tl harcayıp oynamam bu oyunu.paramı kasarım itemimi yaparım
    czde farm kıyamet gibi.Taşıdılar oraya rahatmısınız değilsiniz.
    pazar yapıyorduk 10 15 m kazanmaya bununda yarısına vergi sistemi adı altında oyun ortak oldu.
    yani ne yapıyorsanız elinizle kardeşlerim
    ayrıca illa elle kesicem diyorsan genie bırakmıyacam dfiyorsan andreamda vurdugun yaratıkdan pus alıyorsun.eslant slotunun kralından 4 m alırsın saatte.buda ne kıskanılacak bir para nede uğraşılacak.genie ile ben farm yapmasam 5 dakka durmam
    Yarışmacı arkadaslara başarılar

Senior Member
    tek çare genia nın kaldırılması farm yapmak isteyen elle yapsın farmını aynı zamanda rutin gm kontrolleride arttırılmalı

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Farm işi emek işi arkadaş. Kim ne derse desin. Yatırımımı yapayım koyayım Çarı slota kassın. Bu ne böyle? Bakkal dükkanı işletmiyorsun oyun oynuyorsun. Bak ne diyorum OYNUYORSUN. Al genei al bi karakter önce bi yatırım yap diz. Sonra gelsin paralar. Bu oyun değil bildiğin dükkan işletmek gibi bir şey. Farm yapmak emek işidir. Elim kolun yorulur gözlerin ağrır.
    Bu geneiyi ya expte kullanacaklar ya expte kullanacaklar. Yüksel lvl biri vurunca coins atmaz bazı moblara. Bunu yapabilen genei açıkken kutu atmamayı da yapar.!

Senior Member
    nerde eski farm ve exp kasmalar mage oynardım 60 a kadar zombilerde sonrası harpy bazen cz kaçar dk prtylerde yer bulur sabaha kadar sohbet ede ede kasardık elle arada 1 2 slot baskınları takılırdık peşlerine pk da dönerdik şimdi kasan varmı ki dk larda

Senior Member
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Farm işi emek işi arkadaş. Kim ne derse desin. Yatırımımı yapayım koyayım Çarı slota kassın. Bu ne böyle? Bakkal dükkanı işletmiyorsun oyun oynuyorsun. Bak ne diyorum OYNUYORSUN. Al genei al bi karakter önce bi yatırım yap diz. Sonra gelsin paralar. Bu oyun değil bildiğin dükkan işletmek gibi bir şey. Farm yapmak emek işidir. Elim kolun yorulur gözlerin ağrır.
    Bu geneiyi ya expte kullanacaklar ya expte kullanacaklar. Yüksel lvl biri vurunca coins atmaz bazı moblara. Bunu yapabilen genei açıkken kutu atmamayı da yapar.!
    yahu boş laf arkadaşım.boş laf.
    ben elle adam kesmekten başka birşeyden zevk almıyorum.
    geniye kalksın ben farmı bırak char kasmam.char kasmayı bırak görev yapmam.
    he kalkınca ne olacak deli gibi farmmı yapıcaksınız ... nuh yaparsınız.
    oyunda genie nin olması bile gb fiyatını etkileyen bir durum.
    yani gelen şey gidermi gitmezmi bilmem.
    gidip gitmemeside beni alakadar etmez.
    charımla cıkarım czye zek alıyorsam devam itemim yetersizse hadi bana eyvallah.oynamam.
    bu kadar basit

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ataegemen32 View Post
    yahu boş laf arkadaşım.boş laf.
    ben elle adam kesmekten başka birşeyden zevk almıyorum.
    geniye kalksın ben farmı bırak char kasmam.char kasmayı bırak görev yapmam.
    he kalkınca ne olacak deli gibi farmmı yapıcaksınız ... nuh yaparsınız.
    oyunda genie nin olması bile gb fiyatını etkileyen bir durum.
    yani gelen şey gidermi gitmezmi bilmem.
    gidip gitmemeside beni alakadar etmez.
    charımla cıkarım czye zek alıyorsam devam itemim yetersizse hadi bana eyvallah.oynamam.
    bu kadar basit
    Belli ki eski bi oyuncu değilsin. Deli gibi exp kasılan dönemleri görmedin. Sabahlara kadar zombideki exp kasmaları muhabbeti görmedin. Oynadıgım karakter 4 yıllık. Bir kere bile genei ile farm yapmadım. Gel oli human eslanta görürsün beni golemde gargoyle de gel Cz ye görürsün trolde golemde ağaçlarda. Bir kere genei açıp farm yaptıysam .... sen doldur burayı. Senin istediğin 3 kuruş yatırıp 5 kuruş kasayım. Pardon Çar kendi kassın sen arkada dizini izle işlerini yap.

Sen bırak zaten oyunu. Git bir bakkal dükkanı aç. Al malzemeleri bekle içerde. Yaptığın bu zaten. Elle kasan insanlara azıcık saygınız olsun. Elle diyorum bak ELLE.

Quote Originally Posted by Betha1992_ View Post
    Altarda Htb-htc slotları aynı düzenekte çetelerin elinde aylardır.
    Phantom gene aynı şekilde yukarıda reaper kesenlerin elinde adam 22 aydır biz burdayız diyo.
    Manticore 3 server 2 champ 2 slot toplar 12 slot adamların elinde aylardır.
    Eslant stone golemler gene aynı durumda.
    Bence oto loot direk kaldırın herkes ya eliyle farmlasın yada sadece xp kassın.
    20 saatlik geniem kaldı. Bir daha ne DC ne genie alırım kasarım. Böyle bir oyun ortamında olmaz.

İstesem o dediğin slotlara Öyle bir char bırakırım hepsini elde ederim de. Benim gibi yüksek itemli insanlar farm yapmaya başlar ise. O slotlarda kesinlikle nerf gelir. 4 K üstü hangi atağa sahip kim oyuncu varsa o slotlar onlara GENİE ile çerez gibi gelir.
    Last edited by Corbinal37TR; 11-23-2020 at 08:55 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Genie Kaldırılsın! Vegada aynı şekilde kardeşim tek el de bütün slotlar genie magelerle dolu artık bıktık itemi olmayan adam nasıl farm atacak kendisine item yapacak ?

Oyundaki esas sorun 20 pc farm yapanlardır bence. Yapılması gereken genie farmın kaldırılması değil genie farm yaptıktan sonra monster stone benzeri odalara girerek yani bizzat bilgisayar başında zaman harcayarak farmın tamamlanmasıdır. Örneğin 6 saat genie farmı yaptıktan sonra buradan çıkan taşlarla belli odalara girip 6 saat harcanması gerekirse hem herkes farm yapabilir hem de çok fazla bilgisayarla farm engellenmiş olur. Tabi girilecek bu odalarda tüm joblar eşit olmalıdır , int priestler ve mageler çok zorlanıyor bildiğim kadarıyla monster stoneda. Ama manticore slotu ayrı bir mesela bu kadar kolay ölen bir yaratığın eslant mobları kadar çöp atması saçma bir durum.