Results 1 to 7 of 7

Hile ve Ceza Sistemi Hk.

Çok merak ettiğim bir konuyu buraya taşımak istedim. Oyuncu sayısının artmasıyla gene illegalciler de bir hayli artış gösterdi. Fakat sormak istediğim soru şu. Bir oyunu güzel yapmak veya yapmaya çalışmak sadece oyuncunun elinde olmamalı. Nttgame ekibine sormak istediğim bir şey onca ekip ve kadroyla hiç serverları tek tek gezip gerekli slot incelemeleri yapıyorlar mı ? Slotlarda ki Genieli kişileri Cheat reporta BİZ , report etmeden bakıyorlar mı ? Size 30 tane slot sayabilirim. Genie altında macro kullanan veya koxp ile farm yapan. Sizce bu işi sadece oyuncuya yıkmak ne kadar doğru. Kaldı ki oyuncunun attığı Cheat reportlara bile adam akıllı cevap verilmezken. ,Yanlış yoldasınız. Oyuncu kendisine hakaret edileni , ırkcılık yapanı vs reportlamakla görevlidir. oyunun denetlemesini yapmak zorunda değildir.

Bir diğer önerim. madem serverdan para çıkmasını istiyorsunuz. minevra veya pathosa ekstra özellikler ekleyip. bütçesi olanla olmayanın arasında ki farkı açmak yerine. Magic hammer drobu , buss drobu , ts drobunu tamamen kaldırın. Npc ye Ekleyin olmayanlarıda akla gelmeyen bir çok drop var. Bu şekilde cash ile çekilen itemler azalmamış olur sizde kazanırsınız. Yapılan güncellemeler daha iyi yapılabilir. daha iyi oyun denetlenebilir. İstedikten sonra. gördüğüm şuan oyun içler acısı durumda.
    Last edited by _DizzyMask_; 11-23-2020 at 05:00 AM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Oyun içi kontroller zaten yetkili GM ekibi tarafından düzenli olarak yapılmakta, yapılmadığı kanısına nasıl vardınız anlayamadım. Bunun haricinde biz oyuncularda denk geldiğimiz illegal aktiviteleri forum cr üzerinden veya discord anlık bildirim kanalı üzerinden bildiriyoruz tabi ki siz buna zorunlu değilsiniz kimse değil, dilerseniz raporlarsınız sadece. Bu durum zorunlu kılınmış gibi bir algıya girmeyiniz lütfen.

kusura bakmayın ama denetleniyor diyorsunuz saatlerdir oyundayım ban yazısı dahi görmedim. bunu geçtim. görev yapayım dedim direk altar 2 hell hound camp 2 koxper var her yerde denk geliyoruz. inceleyin banlancak %100 eminim. cr atıyoruz adam banlanıyor mu banlanmıyor mu bilmiyoruz. bunu geçtik. adam 1 aydır bu slottayım ben macrosuz dönülmez diyor. tatmin edici değil denetlemeniz demek ki forumda da hep bu yönlü şikayetler var

uruk blade uruk hai uruk tron gibi slotlarda genie altında makro mause kullanlar cirit atıyor
    ks atarsınız adam bide size pm atar hade alabiliyorsan kutu al diye sonra başka slottan kendi charını geitirir genie ile atack vermemize rağmen ben yaratıkları z ye bile alamadan adamlar kesiyor bence bunada acil bir çözüm bulunmalı

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Oyun içi kontroller zaten yetkili GM ekibi tarafından düzenli olarak yapılmakta, yapılmadığı kanısına nasıl vardınız anlayamadım. Bunun haricinde biz oyuncularda denk geldiğimiz illegal aktiviteleri forum cr üzerinden veya discord anlık bildirim kanalı üzerinden bildiriyoruz tabi ki siz buna zorunlu değilsiniz kimse değil, dilerseniz raporlarsınız sadece. Bu durum zorunlu kılınmış gibi bir algıya girmeyiniz lütfen.

cr ye şöyle bi özellik getirilirse bence insanlar cr yi çok aktif bir şekilde kullanabilir

en çok illegal oyuncu tespit ettiren oyunculara ödül verilmeli ve öyle boş ödüller olmamalı 400 cash 800 cash gibi 1 ay boyunca en çok illegal oyuncu tespit ettiren oyuncuya min 10k cash verilmeli sonra sırasıyla 5k 3k olabilir böylece illegalleri macrocuları çok rahat bir şekilde oyundan sileriz

Oyunda garip bir ban sistemi var ben oyuna başlayalı 2 hafta oldu altar maradonda görmüşsünüzdür 2 geniesiz karakter aynı yuvarlak içinde 2 haftadır worm bandicoot kesiyo aynı biçimde bu karakterler banlanmıyor benim pazar maden jr yaptığım hesap hapse atılıyor macro kullandığımdan bahsediliyor kullanmalık bir durumum yok bikere.

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

gece 02:00 -07:00 arası maradonda slotlarda 15 dakika geçirirseniz anlayabilirsiniz.. koxper çarların biri geliyor biri gidiyor...