Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 44
    Senior Member FFferik16's Avatar
    Muhtemelen çıkarları doğrultusunda seni anlamamakta ısrar etmişler ve daha da edeceklerdir, merak etme durumu anlayan anlıyor.

Oraya giren karakterlerin kaçının gerçekten gem kazanıp item yaptığını oyuncular olarak gayet iyi biliyoruz, kimse bizi yemesin burada, kendinizi de kandırmayın lütfen. Ben Rosetta'da çok daha kötü partiler gördüm ve aynı adamlar da aynı eziklikle yıllarca girdi/giriyor. Burada sıkıntıyı yaratan ve sorun olan tipler bunlar, olumsuz cümleler onlara.

İtem yapmak için girenler istisna, eğer bu konuyu üzerine alınan varsa o item yapmak için girmiyordur JR'ye. Çünkü item yapacak adam bu konuya hak verir çünkü gelecekte o da bu şikayet eden tarafta olacağını bilir.

Önerilere de katılıyorum, JR düzenlenmesi lazım, en azından levele göre. Böylece 70-80 level arası level kasma aşamasındaki kişiler de birbirleri ile denk geleceği için daha adil olur.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Nortromint View Post
    bu hitap ettiğin kesimin amacı karakter dizmek değil amacı karakter dizmek olan birisi bu şekilde oyun oynamaz. Onların düzeni bozulmasın diye benim düzenim bozuluyor, bu hayatta ilk defa garibanın yanında duran birisini görüyorum tüm yorumlar garibanları yada gariban görünümlü çakalları korumak için atılıyor çok ilginç.
    Bu oyunu oynayan biri olarak söylüyorum ben onların karakterleriyle oynasam daha faydalı olurum JR'de. Yamuk karakterleriyle etkinliğe katılıp kazanmak için ekstra bir çaba sarfetmeyen üstüne toksik davranış sergileyip kaybetmemiz için türlü davranışlarda bulunan bu tayfayı neden savunuyorsunuz anlamıyorum. Amaçları sadece oyuna ve oyuncuya zarar vermek , davranış kurallarını bilmeden konuşmak ve türlü türlü negatif özellik.
    Pazar çeteleri ve anlaşmalı partyler/gruplaşmalar kadar oyuna hiçbir şey zarar vermiyor.

Senior Member Vrij's Avatar
    o nasıl party öyle full priest ))
    Biraz cypera dieze yollayın, cyper 50 üstü tıkladın mı priest yok
    Atak yapmayan 1 pristin eline maul almasının ne sakıncası var, adam atak yapmak zorunda değil ki, ne bilsin full pri partye denk gelecek.
    Gerçi oradaki biri strci gibi ya da toptan ezik vega 1+1 tabii, herkes JR de.

Hatta ben atak yapan priestlere gıcık oldugum kadar.. genelde strcidir, ölüp durur, hiç bi işe yaramaz yani 2. priest zaten pot parası çıkmıyor, bütün heal cc bana kald, ben de yapmıyom al bakalım tavırlarında sessiz bir protestoyla healsiz çuvallamış bir party.
    intçi atakerlere sözüm yok, cyperde nazi sembollu priye denk geldim partyde tekti, ona ragmen atak süperdi, buff ac süperdi heal de süperdi, nazik ve yardımcıydı da, ybncyd glb htrlmym, süper ya böyle hayranlıkla seyrettim, naziyi haketmek için böyle olmak lazım demiştim.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    İnsanlar zaten itemlerini yükseltmek için ya da gün içinde harcadığı pot, pus eşyalarının giderlerini çıkarmak için giriyor oraya. Full item diziyim reb 10 yapıyım zevk için giriyim diye değil.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    afk kalmayıp çabaladıkları sürece old takılı ve görev itemlı charlara okeyim. sonuçta bu charların size denk gelme ihtimali olduğu kadar karşı takıma da denk gelme ihtimali var yani totalde kazanma ihtimaline pek etkisi yok. ama burada sorun multi karakterle vs. oynayan, sürekli afk kalan, troll eşyalarla giren (wormden çıkan 10apli dagger, +8 wood staff, wooden shield) kişiler. bu insanlar sadece o charları için değil de aynı ipden giriş yapan tüm charlar için cezalandırılırsa JRler tertemiz olur.
    not: arada bir yaratıklara R bırakan, etrafta boş boş gezen karakterler afk sayılmıyor, troll eşyalarla oynayanlara da ceza verilmiyor, bu bir an önce düzeltilmeli.
    consume & adapt

Senior Member
    Buraya kadar +8 maul ile gelen yerine başka bir şey almak için gelmez. Berserker olmak zorundalar yazdığım yeri gösterirsen sevinirim seviyeleri 80 yazdım, bunu da seviye sınırlaması için yazdım zaten. Yazdıklarımı kendince yorumlayıp eleştirmeye çalışmışsın ama olmamış. Biraz daha gayret eminim sen o +8 maul lu arkadaştan daha iyisindir.
    Buraya kadar +8 maulla gelen derken 80 lwl i son nokta gibi yorumlarken, 80 lwl girmemeli diyerek 80 lwl i yetersiz görmüşsün. Kendinle celisiyorsun.
    Ewt 80 yetersiz bu yüzden bu arkadaşlar buraya girerek 83 için bazı hazırlıklar yapacaklar, aksi takdirde 80 lwl Jr de beğenmediğin oyunculari senin gibi kendini beğenmişler ne bifrostta ne de cz felankorda partye alır.

Senior Member
    bence sen çok az oynamışsın oyunu keşke hiç girmeseydin foruma.
    Senin gibi narsistligi psikolojisini bozmuş tipler keske oyuna girmese...

Junior Member
    Quote Originally Posted by ImSGS View Post
    Asıl sorun 80 level bir karakter ile 83/5 yada 83/10 karakterin JR etkinliğini kazanınca aynı eşyaları alması.
    aynen çok önemli bir noktaya değinmişsin. Madem oyuncular bu etkinlikten karakterlerini geliştirmeye çalışıyor ödüller daha farklı olmalı. Kesinlikle düzenleme getirilmeli.

Junior Member
    Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Buraya kadar +8 maulla gelen derken 80 lwl i son nokta gibi yorumlarken, 80 lwl girmemeli diyerek 80 lwl i yetersiz görmüşsün. Kendinle celisiyorsun.
    Ewt 80 yetersiz bu yüzden bu arkadaşlar buraya girerek 83 için bazı hazırlıklar yapacaklar, aksi takdirde 80 lwl Jr de beğenmediğin oyunculari senin gibi kendini beğenmişler ne bifrostta ne de cz felankorda partye alır.
    daha net ve anlaşılır yazarsan cevap verebilirim yada benim ne yazdığımı anlamaya çalışırsan bir problem kalmaz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Senin gibi narsistligi psikolojisini bozmuş tipler keske oyuna girmese...
    Oyundaki tüm oyuncuları narsist olarak tanımlayabiliriz çoğu bu terimin farkında bile değil.