Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 44
    Yahu isyan etmekte haklısınız fakat abartmasanız? Ne biliyim bir sınıflandırma olabilir. Level level şeklinde. Np sınırlaması getirilebilir. Yahut 83 değil de 80 level sınırlaması getirilebilir. Herkes 83 olmak zorunda değil. Hele rebirt kasma gibi bir saçmalığa girişmek zorunda hiç değil. Kimse kusura bakmasın. Level sınırı 80 olabilir. Kazanan takıma her gemden birer adet olmak üzere verebilir. Np sınırlaması getirilebilir 10000 gibi.
    Yahut itemsiz giren, kıllatan, trollük yapan kişiler için farklı bir önlem düşünülebilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Nortromint View Post
    itin duası gökten kemik yağdırır.
    Böyle var olduğunu düşünüyorum..

Şimdi açıkça yazıcam kimse alınmasın ve yanlış anlamasın.
    Senin charın 83/reb bilmem kaç diye herkesin öyle cahrı olmasına gerek yok bu 1.
    2.si ise insanlar itemini yapmak achievesini tamamlamak gem kazanmak zevk almak vsvs şeklinde girmek istiyorlar ve en doğal hakları.
    3.sü evet ben de kimi zaman kızıyorum çöp charla öyle eventlera katılınmasına ama adam legal hakkını kullanıyor.
    4. ben de 82 lwl priestim çoğu zaman 83 bile göremiyorum partilerimde ancak kazanmak bilek işidir. Özellikle priestlerin heal tutması önemlidir.
    5.si senin dediğin gibi yok reb sınırı yok efendim np sınırı gelmeli gibi şeyler yapılsa bu duruma ulaşabilmek için ilgili gidilmesi gereken yerler kalabalık oluşturacak ve o yerlerdeki görevler farmlar pklar etkilenecek , kimine göre pozitif kimine göre negatif.
    6.sı isterse elinde maul olsun isterse 71 lwl olsun o jr ye girip adam gibi elinden geleni yapıyorsa ve sen de aynı kapasitedeysen konuşmaya hakkın olamaz zira kaybetmeye sadece o değil sen de yol açıyorsun.
    7.si az önce 6. maddede değinidiğim olaya karşı senin charın orda ileride görünüp diğerleri sıkıntı yapıyorsa sen taşımayı dene oyunda uzmanlaş.
    8.si hala olmuyor mu ? pus denen bişey var bas parayı geç öne.
    9.su o da mı olmuyor gir bir clana beraber sayın tıklayın be kardeşim.
    artık madde yazmayacağım sıkıcı oldu. En azından 3 5 tane sağlam arkadaşınla dc de anlaşıp aynı saniyede basıp bu olayı çok rahat atlatabileceğini düşünüyorum. Çünkü ben kendim Altar da bu şekilde birkaç ittifak clanı tiyosu ile min 8.5 max 10 dk da drobumu alıp cıkıyorum.
    Okuyup anlamadan linçe girişmeyin boşuna diğer yorumlarda güler geçerim

Senior Member BraveBoss's Avatar
    Race
    El-Morad
    Jr'ye giriş için level sınırının 83 yapılması fikrine katılıyorum. Bana kalırsa jr'ye girebilmek için item sınırı da getirilmeli. Bu şekilde bir düzenleme jr'ye tıklayan priestlerin defans ve resist değerini diğer jobların da defans, resist ve atak değerini ölçen bir sistem oyuna eklenerek gerçekleştirilebilir. Bir kişinin karakterindeki itemler jr'deki canavarlara dayanma konusunda zayıf kalmış ise o kişiler jr'deki canavarlardan fazla damage yeyip kolayca ölebiliyor, dolayısıyla o an priest başka birinin healiyle ya da bufuyla ilgileniyorsa, ya da bir cure alıyorsa fazla damage yiyen arkadaş çoktan ölmüş olabiliyor. Jr'ye item yapmak için girenler olabilir ama jr'de bir rekabet ortamı var. Rekabetin olduğu jr gibi bir etkinliğe giriş için sadece 70 level sınırının koyulmasının bu etkinlik için pek yeterli olmadığını düşünüyorum. Benim de önceden itemlerim çok iyi değildi fakat oyun izin verdiği için karakterim 70 olunca jr'ye girmeye başlamıştım ama paragrafımda da belirttiğim gibi jr'ye giriş için bahsettiğim sınırlamaların getirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Sağlam olmayan karakterlere item yapmak için ft gibi karşı ırkla rekabetin olmadığı başka etkinlikler de oyuna getirilebilir.
    Last edited by BraveBoss; 11-22-2020 at 09:00 PM.

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BraveBoss View Post
    Jr'ye giriş için level sınırının 83 yapılması fikrine katılıyorum. Bana kalırsa jr'ye girebilmek için item sınırı da getirilmeli. Bu şekilde bir düzenleme jr'ye tıklayan priestlerin defans ve resist değerini diğer jobların da defans, resist ve atak değerini ölçen bir sistem oyuna eklenerek gerçekleştirilebilir. Bir kişinin karakterindeki itemler jr'deki canavarlara dayanma konusunda zayıf kalmış ise o kişiler jr'deki canavarlardan fazla damage yeyip kolayca ölebiliyor, dolayısıyla o an priest başka birinin healiyle ya da bufuyla ilgileniyorsa, ya da bir cure alıyorsa fazla damage yiyen arkadaş çoktan ölmüş olabiliyor. Jr'ye item yapmak için girenler olabilir ama jr'de bir rekabet ortamı var. Rekabetin olduğu jr gibi bir etkinliğe giriş için sadece 70 level sınırının koyulmasının bu etkinlik için pek yeterli olmadığını düşünüyorum. Benim de önceden itemlerim çok iyi değildi fakat oyun izin verdiği için karakterim 70 olunca jr'ye girmeye başlamıştım ama paragrafımda da belirttiğim gibi jr'ye giriş için bahsettiğim sınırlamaların getirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Sağlam olmayan karakterlere item yapmak için ft gibi karşı ırkla rekabetin olmadığı başka etkinlikler de oyuna getirilebilir.
    Salonuda balkona katak mı? Yok item sınırıymış yok prilerin resistiymiş. Ulan alt tarafı oyunun bir etkinliği şu. Hem 83 sınırı getirilsin diyorsun hemde 70 lwl deyken bende girmeye başladım diyorsun. Önce kendinle çelişmeyi bırak.

Senior Member
    83 e car kasmış ama carı çıplak diyer 83 lw ful itemli adamla eşitmi olmuş oluyor eşitlik istiyosanız aynı chaos gibi jr girenlerin lw ve itemleri denk olsun jr bitene kadar

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Nortromint View Post
    aynen çok önemli bir noktaya değinmişsin. Madem oyuncular bu etkinlikten karakterlerini geliştirmeye çalışıyor ödüller daha farklı olmalı. Kesinlikle düzenleme getirilmeli.
    bende buna katılıyorum reb 5 olmuş full olmuş çarına item dizecek adamla aynı alıyor bence eziğe daha çok gelmeli... full çarlara 1 se eziğe 3 gelsin

jr de lvl sınırlaması olmadığı sürece bu böyle devam eder.. 70-73, 74-76, 77-80, 81-83, reblerde kendi aralarında girmeli.. böylece hem oyunculuk konuşur, hemde ezik çarın denk geldiği partylerdekiler sinir yapmaz...

Junior Member
    Quote Originally Posted by Lord0fResurrection View Post
    Şimdi açıkça yazıcam kimse alınmasın ve yanlış anlamasın.
    Senin charın 83/reb bilmem kaç diye herkesin öyle cahrı olmasına gerek yok bu 1.
    2.si ise insanlar itemini yapmak achievesini tamamlamak gem kazanmak zevk almak vsvs şeklinde girmek istiyorlar ve en doğal hakları.
    3.sü evet ben de kimi zaman kızıyorum çöp charla öyle eventlera katılınmasına ama adam legal hakkını kullanıyor.
    4. ben de 82 lwl priestim çoğu zaman 83 bile göremiyorum partilerimde ancak kazanmak bilek işidir. Özellikle priestlerin heal tutması önemlidir.
    5.si senin dediğin gibi yok reb sınırı yok efendim np sınırı gelmeli gibi şeyler yapılsa bu duruma ulaşabilmek için ilgili gidilmesi gereken yerler kalabalık oluşturacak ve o yerlerdeki görevler farmlar pklar etkilenecek , kimine göre pozitif kimine göre negatif.
    6.sı isterse elinde maul olsun isterse 71 lwl olsun o jr ye girip adam gibi elinden geleni yapıyorsa ve sen de aynı kapasitedeysen konuşmaya hakkın olamaz zira kaybetmeye sadece o değil sen de yol açıyorsun.
    7.si az önce 6. maddede değinidiğim olaya karşı senin charın orda ileride görünüp diğerleri sıkıntı yapıyorsa sen taşımayı dene oyunda uzmanlaş.
    8.si hala olmuyor mu ? pus denen bişey var bas parayı geç öne.
    9.su o da mı olmuyor gir bir clana beraber sayın tıklayın be kardeşim.
    artık madde yazmayacağım sıkıcı oldu. En azından 3 5 tane sağlam arkadaşınla dc de anlaşıp aynı saniyede basıp bu olayı çok rahat atlatabileceğini düşünüyorum. Çünkü ben kendim Altar da bu şekilde birkaç ittifak clanı tiyosu ile min 8.5 max 10 dk da drobumu alıp cıkıyorum.
    Okuyup anlamadan linçe girişmeyin boşuna diğer yorumlarda güler geçerim
    bunlar bilinen çözümler zaten de niye oyuncular olarak kendimiz çözüm üretmek zorunda kalıyoruz.Oyun yönetimi neden ilgilenmiyor? Jr oyundaki tüm pazarı etkiliyor. Kaliteli bir oyun için düzenleme getirilmesi lazım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by HasAli View Post
    83 e car kasmış ama carı çıplak diyer 83 lw ful itemli adamla eşitmi olmuş oluyor eşitlik istiyosanız aynı chaos gibi jr girenlerin lw ve itemleri denk olsun jr bitene kadar
    Düzenleme getirilmesini istiyoruz. Eşitlik vb. bir şey söylemedim.

Senior Member BraveBoss's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lllSepuLTuralll View Post
    Salonuda balkona katak mı? Yok item sınırıymış yok prilerin resistiymiş. Ulan alt tarafı oyunun bir etkinliği şu. Hem 83 sınırı getirilsin diyorsun hemde 70 lwl deyken bende girmeye başladım diyorsun. Önce kendinle çelişmeyi bırak.
    70 level iken jr'ye girdiğim dönemlerde burada bahsettiğim gibi bir sınırlama getirilmesi konusunda herhangi bir fikrim yoktu. Ayrıca oyundaki bir etkinlikle ilgili bir fikrim oldu ve bu fikrim gerçekleşmedi diye kendimi o etkinlikten uzak tutmam. 70 level karakterim olsun istersem o karakterle yine girerim jr'ye çünkü oyun buna izin veriyor ve bunun kendimle çelişmemle hiç ilgisi yok ki ben kendimle hiçbir zaman çelişmedim. Her ne kadar bir önceki yorumumu alıntı yapıp benim için bir şeyler yazsan da ben bu konunun altına sen yazdıklarımı yorumlayıp bana cevap ver diye yazmıyorum. Yani muhatabım değilsin. Keşke yorumlarımızı alıntı yapıp yorumlarımıza cevap verme hakkını forum yetkilileri dışında kimlere verebileceğimizi de seçebilsek şu forum da.