Results 1 to 10 of 10

Thread: Tpt banned

Junior Member

Tpt banned

Merhabalar ben bugün tpt banned hesabim bloke olmuş sebebi nedir ve bu tpt banned ne oluyor ne anlama geliyor lütfen bilgi verirmisiniz ve suresi nedir

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Hesabınız illegal program kullanımından dolayı süresiz olarak kapatılmış, daha detaylı bilgi ve itiraz için destek ekibine KO Ban / Jail / Unblock kategorilerini seçerek bilet oluşturmanız gerekiyor.

Destek Ekibi

Junior Member
    bEN OYUNU ZADEN ÇALİŞTİĞİM İÇİN ZAR ZOR OYNUYORUM OYUNA GİRME SAATLARİME BAKARSANIZ BELLİ OLUR ZADEN NE SAÇMA İŞLER BUNLAR YAHU

Junior Member
    Bu tickete ne zaman haber verirler bu sene verirler demi

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ser_xqwgy8UQ View Post
    Bu tickete ne zaman haber verirler bu sene verirler demi
    Kategorinin yoğunluğuna da bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde cevap verilir müşteri hizmetleri tarafından.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Kategorinin yoğunluğuna da bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde cevap verilir müşteri hizmetleri tarafından.
    parayi ver oyuna premiyum genie çek kalksınlar koxp kulanıyor desinler 6 binlaralik item var hesapta ben yürekmı yedimde koxp kulanacam arkadaşim başka işlerle uğraşin hesabimi açin

Junior Member
    yaw sormasi ayıpta anna avratsöver gibi banlıyorsunuz ne mail atma var ne burdakı hesaptan bilgilendırme var oyun politikanız bumu sizin bu oyunda GM nin hesaplariçaliniyor ne bekleyebilirizki normal basit bir oyun işte
    Last edited by DonJose; 11-22-2020 at 07:40 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

haksız ban

5 dk. önce skillerimi sıfırladım oyun birden dc verdi tekrar girmeye kalktığımda tpt banned yazıyordu bunun sebebi nedir skil sıfırlama ban sebebi mi durduk yere nasıl ban atılır oyuna yeni başladım dc pre aldık 83 lvl ring aldım 15 gün oynaya bildik arkadaşlar karakteri dizmeme yardımcı oldu ama bi skil sıfırlama yüzünden dünyanın eşyası gitti banımın açılmasını istiyorum

Senior Member Vaveyla_01's Avatar
    Quote Originally Posted by LifeAngLex View Post
    5 dk. önce skillerimi sıfırladım oyun birden dc verdi tekrar girmeye kalktığımda tpt banned yazıyordu bunun sebebi nedir skil sıfırlama ban sebebi mi durduk yere nasıl ban atılır oyuna yeni başladım dc pre aldık 83 lvl ring aldım 15 gün oynaya bildik arkadaşlar karakteri dizmeme yardımcı oldu ama bi skil sıfırlama yüzünden dünyanın eşyası gitti banımın açılmasını istiyorum
    Skill sıfırladığın için TPT ban yemezsin
    Direkt illegal program sebebiyle ceza almışsın

Destek ekibine bişlet yollamalısın buradan yardımcı olmazlar.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Skill sıfırlandığı için hesaba cezai işlem uygulanmamaktadır. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. İtirazlarınız için bilet göndermeniz gerekmektedir.

Duyuru konusu açıldı, inceleyebilirsiniz.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında!

İyi forumlar.