Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Lightbulb LvL düşürüp farm yapmak hakkında

Selamlar,

69 lvl masteri açılmış nispeten elit itemli bir okçu charım var. Bu charı 69 dan 35 lvl e düşürüp stat ve skill sıfırlamadan +8 yakmalık farmlamak istiyorum. Bunu yaparsam oyun kurallarına aykırı bişey yapmış olur muyum öğrenmek istedim. Durduk yere hapise felan girmeyelim. Bilen birisi cevaplarsa sevinirim.

Senior Member enezx's Avatar
    bunun herhangi bir cezası yok, ama bilmen gerekir ki stat sıfırlamadığın için bastığın potun işlevi ve atak gücün çok düşüyor

ayrıca skillerde de 35 levelin üstündeki skill'i kullanamazsın
    zaten +8 farmlıyorsun 83de olsan aynı atmayacak mı neden seviye düşeceksin ki
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    bunun herhangi bir cezası yok, ama bilmen gerekir ki stat sıfırlamadığın için bastığın potun işlevi ve atak gücün çok düşüyor

ayrıca skillerde de 35 levelin üstündeki skill'i kullanamazsın
    zaten +8 farmlıyorsun 83de olsan aynı atmayacak mı neden seviye düşeceksin ki
    35 lvl üstündeki skilleri kullanamayacağımızdan eminmisin. Çünkü skill sıfırlayacağımı belirtmiştim. Çoğunlukla +8 farmlayacağım ama bazı zamanlarda 3lü ve 5li oklarla grellde buss ta kasmak istiyorum.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by a_ulutas View Post
    35 lvl üstündeki skilleri kullanamayacağımızdan eminmisin. Çünkü skill sıfırlayacağımı belirtmiştim. Çoğunlukla +8 farmlayacağım ama bazı zamanlarda 3lü ve 5li oklarla grellde buss ta kasmak istiyorum.
    örnek veriyorum 54 levele düşersen 5li oku kullanamazsın 55 olman lazım
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    örnek veriyorum 54 levele düşersen 5li oku kullanamazsın 55 olman lazım
    Eğer bundan %100 eminsen lvl düşürmeme gerek kalmadı

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Yorumlarda da belirtildiği gibi seviyenizden yüksek yetenekleri kullanamazsınız.
    Bunun dışında stat için de cezalar mevcut.

Karakter seviyesi ile stat puanları arasında aşağıdaki farklara oranla karakterlerin saldırı güçleri ve elde edecekleri heal / sağlık değerleri azalacaktır.

6 – 16 Stat : %10
    17 – 26 Stat : %20
    27 – 50 Stat: %50

Örnek olarak; 80 seviyeden 70 seviyeye düşen bir karakter, stat puanlarını sıfırlamadığı takdirde %50 daha az hasar verecek ve %50 daha az sağlık yenilemesine sahip olacaktır.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by xBionic View Post
    Yorumlarda da belirtildiği gibi seviyenizden yüksek yetenekleri kullanamazsınız.
    Bunun dışında stat için de cezalar mevcut.

Karakter seviyesi ile stat puanları arasında aşağıdaki farklara oranla karakterlerin saldırı güçleri ve elde edecekleri heal / sağlık değerleri azalacaktır.

6 – 16 Stat : %10
    17 – 26 Stat : %20
    27 – 50 Stat: %50

Örnek olarak; 80 seviyeden 70 seviyeye düşen bir karakter, stat puanlarını sıfırlamadığı takdirde %50 daha az hasar verecek ve %50 daha az sağlık yenilemesine sahip olacaktır.
    Teşekkürler.

Senior Member
    3 5 ok olmadan farm yapmakda bilemiyorum reiz.
    ayrıca bencede Düşük levellere daha iyi drop düşüyor bence Ardream char yap kendine CZ den daha iyi atar bence buss u falan