Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
    Bende Onceden mutlaka hile kullanmıslardır ban yemislerdir diye düsünüyordum..Oyle düsündügüm icin haksız yere ban yiyen arkadaslardan ozurdiliyorum..Bizde kız arkadasım ile oyuna basladık genie ile normal bir sekilde kastık..Hic bir illegal girisimde bulunmadık.Ben degil ama kız arkadasım eslantta otururken hapise düstü Gmlere sordugumuzda illegal program kullanmıs dediler. Koynumuzda koxper beslemisiz haberimizz yok..Yahu kadın koxp versen al kullan desen tarif ederken kanser olursun ne hilesi ne macrosu..Oyundaki playerların %90 ı macro onu soyleyim belki haberiniz yoktur..Hepsi g300 mausenin 3. parti yazılımını kullanıyor..Xingcode 0 hata diyorsunuz evet macroya karsı 0 hata cünkü macro yakalama gibi bir ozelligi yok..Madem bu kadar eminsiniz hangi dizinde hangi program oldugunu soyleyin ona gore silelim onlemimizi alalım.Hapisten cıkarsak ne olacak Xtrap yine sacma sapan bir program bulup yine hapise atacak..Cok eminseniz soyleyin madem insanlarda bilsinler hangi dizinde hangi program var ona gore silsinler..
    Cünkü program illegal programları degil de legal olan programları yakalıyor format atsan bile aynı programları yine kuracaksın yine hapise atacak format cozum degil hangi dizinde hangi program var soylerseniz daha iyi olur..
    Last edited by PAL_1; 11-22-2020 at 02:20 PM.

3. parti yazılımlar yasak diyorsunuz G300 yazılımı 3. parti olmuyor mu?Siz mi dagıtıyorsunuz bu programı? Bence 3. parti ama tüm playerlarda var bu program..Hatta adam yayıncı alt tab yaparken g300 programı gorunuyor videosunu yolluyoruz adam hala oyunda neden?Sayın GMler tüm playerlar otomatik minor basıyor haberiniz olsun cok seri bir sekilde yayıncılarında DAMAGE barına bakarsanız minorun müthis bir sekilde atıldıgını cok basit gorebilirsiniz Xingcode gerek yok..

Eger hala haksız oldugumu düsünen bir yonetici varsa ben size bilgisayarında hicbir TPT, Makro ve Pedal olmadıgını team viewer ile ıspatlarım..%100 emin olarak soyluyorum siz bana TPT, Makro ve Pedal hangi dizinde hangi program oldugunu ıspatlayamazsınız..Anca virüs diyebilirsiniz crack programı kullanmıs diyebilirsiniz..Cünkü yok..
    Last edited by NightOwl; 11-23-2020 at 09:49 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Betha1992_ View Post
    ben buraya bilinçli yazıyorum zaten herkes görsün diye yarın birgün koşarken dc olup kendinizi hapiste bulursanız şaşırmayın arkadaşlar bu olay düzelmediği sürecede heryerde tüm forumlarda her konu önüme geldiğinde kötülemeye devam edeceğim ko'yu.
    Forumdan da banlanıcaksın yani :d

Senior Member
    Quote Originally Posted by PAL_1 View Post
    Bende Onceden mutlaka hile kullanmıslardır ban yemislerdir diye düsünüyordum..Oyle düsündügüm icin haksız yere ban yiyen arkadaslardan ozurdiliyorum..Bizde kız arkadasım ile oyuna basladık genie ile normal bir sekilde kastık..Hic bir illegal girisimde bulunmadık.Ben degil ama kız arkadasım eslantta otururken hapise düstü Gmlere sordugumuzda illegal program kullanmıs dediler. Koynumuzda koxper beslemisiz haberimizz yok..Yahu kadın koxp versen al kullan desen tarif ederken kanser olursun ne hilesi ne macrosu..Oyundaki playerların %90 ı macro onu soyleyim belki haberiniz yoktur..Hepsi g300 mausenin 3. parti yazılımını kullanıyor..Xingcode 0 hata diyorsunuz evet macroya karsı 0 hata cünkü macro yakalama gibi bir ozelligi yok..Madem bu kadar eminsiniz hangi dizinde hangi program oldugunu soyleyin ona gore silelim onlemimizi alalım.Hapisten cıkarsak ne olacak Xtrap yine sacma sapan bir program bulup yine hapise atacak..Cok eminseniz soyleyin madem insanlarda bilsinler hangi dizinde hangi program var ona gore silsinler..
    Cünkü program illegal programları degil de legal olan programları yakalıyor format atsan bile aynı programları yine kuracaksın yine hapise atacak format cozum degil hangi dizinde hangi program var soylerseniz daha iyi olur..
    Haksız yere hapise giden birisi olarak bunlara bende inanıyorum artık %100 emin olmadan işlem yapılmıyor deniliyorsa da, üstün körü çalışılıyor buna ben %100 eminim ama ıspatlayamam ceza aldığım video'yu görseniz gülermisiniz ağlar mı orası size kalmış...

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by PAL_1 View Post
    Bende Onceden mutlaka hile kullanmıslardır ban yemislerdir diye düsünüyordum
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir, itirazınız var ise bilet gönderebilirsiniz. Müşteri hizmetleri gerekli kontrollerden sonra biletinize yanıt verecektir. Ayrıca, sorularınızın cevapları konu içerisinde verilmiştir ve aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

Quote Originally Posted by LureCZ View Post
    Haksız yere hapise giden birisi olarak bunlara bende inanıyorum artık %100 emin olmadan işlem yapılmıyor deniliyorsa da, üstün körü çalışılıyor buna ben %100 eminim ama ıspatlayamam ceza aldığım video'yu görseniz gülermisiniz ağlar mı orası size kalmış...
    Açtığınız konuda ekip arkadaşlarım size gerekli bilgileri aktardı. Bütün bu durumlara rağmen itirazınız var ise bilet üzerinden yapabilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Ksc'siz videoda ceza almam hakkında.

İyi forumlar.

Senior Member generals's Avatar
    Nickname
    LEONARD
    Class
    Warrior
    Clan
    WOLFPACK
    Server
    EU->Rosetta
    Race
    Karus
    finish him... bannizim

Senior Member
    altar 2 karus eslant sürekli town oto tp devam ediyor gerçekten çok iyi çalışıyorsunuz 2 haftadaır adamlar ne kastı bilmiyorum

Junior Member
    Sayin gm legal bir hesab pazarda nasil ban yiyor aciklamasi varmi acaba. Sırf pazar kurduğu için mi ban yiyor yazik valla emeklerimize yazik keyfinize göre banlatiyorsunuz. Hak bu mu sizce ticket atiyorum herhangi bir illegal program kullanmam söz konusu deil. Diyorum ticket bloke ettiniz. Helal olsun size bizde ne güzel seviniyorduk oyun Türklerin eline gecti diye. Keşke gecmeseymis.

Quote Originally Posted by qwe251 View Post
    Sayin gm legal bir hesab pazarda nasil ban yiyor aciklamasi varmi acaba. Sırf pazar kurduğu için mi ban yiyor yazik valla emeklerimize yazik keyfinize göre banlatiyorsunuz. Hak bu mu sizce ticket atiyorum herhangi bir illegal program kullanmam söz konusu deil. Diyorum ticket bloke ettiniz. Helal olsun size bizde ne güzel seviniyorduk oyun Türklerin eline gecti diye. Keşke gecmeseymis.
    Daha önce illegal aktivitede bulunmanız sebep olmuş olabilir , o an pazarda olmanız da ceza almamanıza engel olmaz
    Bugün hile açtıysanız 3 gün sonra da ceza alabilirsiniz aynı anda da ..
    Cezanıza itirazınız için bilet göndermekten başka şansınız yok.
    Geçmiş olsun..

Ayrıca konu içerisinde böyle bir açıklama mevcuttur;

''Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.''
    Last edited by esy_jkSRWxsh; 11-24-2020 at 01:56 PM.

Junior Member
    Bu durumun çözümü basit knight online açıklayacak siz şu zaman şurada macro kullandınız yada aynı partide yer aldınız. Yada işte şöyle birşey var bilgisayarınızı temizleyin. Ben gözlemlediğim kadarıyla banlar belirli periodlarla geliyor ve nerede olduğunuz önemli değil o an ve kullanıp kullanmadığınız. Ama sorun şu buradaki bazı insanlar neden nasıl macro kullandığını anlamıyor knight online bunu macro olarak görebilir ama oyuncular macro açmayanlardan bahsediyorum ne olduğunu anlamadan hapse düşüyor. Bu politika arkadaşlar oyuncu kaybettirir başka birşey değil değiştirmeniz gerekiyor zaten macro kullanan adam ban yese bu kadar zıplamaz her yere yazı yazmaz.