Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 253

Merhaba arkadaşlar,

21.11.2020 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 325.

Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

NOT 2: Makro nedeniyle 3 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    bam güm
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Junior Member
    Daha dün 2800 kc yukleyip cash aldigim hesabım tpt denilip banlandi. Hesabimi birkez daha inceleyin lutfen hesabimda illgal herhangi bir program kullanmadim.

Genie ile kastim ve farmladim hesabımin tekrar incelenmesini talep ediyorum.

Kendinizden emin bir sekilde sucsuz kimse banlanmaz diyorsunuz ama durum oyle degil tekrar inceleyimce gorceksiniz illegal bir durum olmadigini.

Nevaehc

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Nevaehccc View Post
    Daha dün 2800 kc yukleyip cash aldigim hesabım tpt denilip banlandi. Hesabimi birkez daha inceleyin lutfen hesabimda illgal herhangi bir program kullanmadim.

Genie ile kastim ve farmladim hesabımin tekrar incelenmesini talep ediyorum.

Kendinizden emin bir sekilde sucsuz kimse banlanmaz diyorsunuz ama durum oyle degil tekrar inceleyimce gorceksiniz illegal bir durum olmadigini.

Nevaehc
    İnceleme talebiniz veya cezanıza itirazınız için bilet gönderebilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Junior Member
    Gönderdim ticketi umarim bu durum duzeltilir.

Knight online durduk yere ban atıyor 2 hesabım 2 gün arayla zindana atıldı bir charımla farm yapıyorum ki zaten macro kullancağım durum yok deru kesiyor karakterim bıraksam günler boyu keser kendi kendine.
    Diğer karakterim 79 level jr lere girip pazar yapıyorum yada maden nasıl ban yiyebilir abi karakter.Ticketlar atıcam hergün o kanıtlarınızı ispatlarını gösterceksiniz. Nerde hangi mob keserken ne zaman macro kullanmışım hepsini istiyorum.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Temizliğe devam =)

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Betha1992_ View Post
    Knight online durduk yere ban atıyor 2 hesabım 2 gün arayla zindana atıldı bir charımla farm yapıyorum ki zaten macro kullancağım durum yok deru kesiyor karakterim bıraksam günler boyu keser kendi kendine.
    Diğer karakterim 79 level jr lere girip pazar yapıyorum yada maden nasıl ban yiyebilir abi karakter.Ticketlar atıcam hergün o kanıtlarınızı ispatlarını gösterceksiniz. Nerde hangi mob keserken ne zaman macro kullanmışım hepsini istiyorum.
    Açmış olduğunuz konu üzerinden gerekli bilgiyi aktarmıştım.

Aldığım ceza hk.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Aldığınız cezaya itirazınız veya cezanız hakkında inceleme talebiniz var ise Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz. Destek ekibi gerekli incelemelerin ardından mesai saatleri içerisinde ilgili kategoride bulunan yoğunluğa da bağlı olarak biletinize yanıt verecektir. Bu süre zarfında ek bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla biletinize gelecek yanıtı beklemeniz gerekmektedir.

Ek olarak, destek ekibinin size kanıt sunma zorunluluğu bulunmamaktadır.

ben buraya bilinçli yazıyorum zaten herkes görsün diye yarın birgün koşarken dc olup kendinizi hapiste bulursanız şaşırmayın arkadaşlar bu olay düzelmediği sürecede heryerde tüm forumlarda her konu önüme geldiğinde kötülemeye devam edeceğim ko'yu.
    Last edited by NightOwl; 11-22-2020 at 12:37 AM.