Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Senior Member Vrij's Avatar
    Çoğu ok mesafesindeki slotlar kxperler yuzunden bayagı bir aralandılar o zaman, yine alla mgame çözümü, çünkü kxperlerin menzili zaten yetiyordu.
    Raven nasıldı hatırlamıyorum zaten lure patchi gelmese toplamak sorun değil. geri kaçmaları neyse de HP fullenmesi çok gıcık.
    Bosslara göre yapmışlar bu fullnmyi ama herşeye uygulanıyor, mesela 70q görevi priest kıtlıgı var malum, prisiz zor bela yapıyoruz, milim kalmış okçulardan birisi birisi light ok atıyor, veya mage veya bişi oluyor, hoop sil baştan,
    yine, yine, ya sabır
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Bu bahsettiğin farklı evet dediğin gibi. Oyunda stabil hiçbir şey yok. 5 kez aynı şekilde yaptığın 6. 7.de tutmayabiliyor.

Evet haklısın sallıyorum ben. Bu yüzden bu slotlar hiçbir serverda boş değil çünkü insanlar 3m için uğraşıyorlar. Potion alıp satsan kazanırsın o parayı. Peki insanlar oturarak 3m kazanmak varken neden slot topla kes öl uğraş gibi zorluklara giriyorlar ? Saldırı amacıyla boş yalandan yorum yapma doğru fikrin varsa belirt. Senin gibiler yüzünden insanlar forumda yorum okurken "ah titleda mage yazıyor" diye önyargıyla geliyorlar. 2 saatte 2 mdymiş. Okçuyla tekli dönerim o slotu 1 saatte 2den fazla md alırım saçma sapan konuşmalar...
    Sıkıntılısın önce bir mage diz sonra slotu topla dön sonra gel buraya kaç md aldığını yaz sonra karşılıklı konuşalım öyle boş boş yazıpta ahkam kesme dediklerimi yap gel bekliyorum senin gibilere laf anlatsakta anlamazsınız ezbere yazıyorsunuz.

Sonuna kadar katılıyorum siteminde haklısın kardeşim. Yaratık geri kaçması neymiş ya? Mageyiz biz mage.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Sıkıntılısın önce bir mage diz sonra slotu topla dön sonra gel buraya kaç md aldığını yaz sonra karşılıklı konuşalım öyle boş boş yazıpta ahkam kesme dediklerimi yap gel bekliyorum senin gibilere laf anlatsakta anlamazsınız ezbere yazıyorsunuz.
    Sen kimsin ki sana bir şey kanıtlamak için mage dizeyim ? Ben ne yazıyorum sen cevap olarak ne yazıyorsun... Okumadan yorum yapma bak ne demişim:

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Bu yüzden bu slotlar hiçbir serverda boş değil çünkü insanlar 3m için uğraşıyorlar. Potion alıp satsan kazanırsın o parayı. Peki insanlar oturarak 3m kazanmak varken neden slot topla kes öl uğraş gibi zorluklara giriyorlar ? 2 saatte 2 mdymiş. Okçuyla tekli dönerim o slotu 1 saatte 2den fazla md alırım saçma sapan konuşmalar...
    Hala yazılanları okumamak için inat ediyorsan font size büyütüp yazıyı kalınlaştırmaktan başka yapabileceğim bir şey bulunmuyor malesef. 3 satır yazıyı bile okumayı beceremeyen insanlardaki tembelliği çözemem...

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Lure kısıtlaması getirilmesi gereken yaratıklar belliyken, neden bütün yaratıklara getirildi anlamak mümkün değil zaten.

Junior Member
    Bence çok çok haklı.. daha dün 1 saat boş vaktim oldu işten gelince.. saatlerce raven dönen birisi değilim. Günde 12 13 saat çalışıyorum 1 saat stres atayım dedim stres sahibi oldum. İşkence o slotları birleştirmek. Nurdan yetkililere sesleniyorum lütfen belli başlı moblarda bu özelliği getirin. Raven çeksem nolur çekmesem nolur paramındaki adam ravenemi ölecek? .. hergün bu konuyu üstte tutmak için yazacağım.