Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Logos saati hak.

Merhaba , logos saatleri eski saatlerince çıkmıyor, değişiklik bildirilmedi, kontrol edip oyuncuları bilgilendirirseniz seviniriz.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Logosların saati sabit değildir. 9 saat arayla çıkıyor.
    Örnek sabah 08:00'da logosu alırsanız bir sonraki logos 17:00'da çıkacaktır.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Güzel kardeşm, güzel moderator kardeşim, bilgilendirme için teşekkür ederim, ancak.

Lütfen beyin bir tek sizde varmış gibi cevaplarla yaklaşmayın, inanın artık oyuncu ve yönetici arasında nefret duyguları gelişiyor.
    Bu oyunu siz kadar bizde oynuyoruz.

Sürekli kovaladığımız logos, geçen gün ki pacthten sonra 9 saatte bir çıkmadı ,çıkmasından 2dk önce gidip beklediğimiz halde çıkmadı , emin olmak için 2 gün bekledik, 9 saatte bir çıkmadı bu yüzden bu durumu forumda bildirdim.
    Last edited by 06j_kYEun1P5; 11-21-2020 at 02:17 PM.

Quote Originally Posted by 06j_kYEun1P5 View Post
    Güzel kardeşm, güzel moderator kardeşim.

Lütfen beyin bir tek sizde varmış gibi cevaplarla yaklaşmayın, inanın artık oyuncu ve yönetici arasında nefret duyguları gelişiyor.
    Bu oyunu siz kadar bizde oynuyoruz.

Sürekli kovaladığımız logos, geçen gün ki pacthten sonra 9 saatte bir çıkmadı ,çıkmasından 2dk önce gidip beklediğimiz halde çıkmadı , emin olmak için 2 gün bekledik, 9 saatte bir çıkmadı bu yüzden bu durumu forumda bildirdim.
    biri buglamş olabülür mü?

Senior Member
    Resette server açıldı, logosu aldık , daha sonra 9 saat sonra aynı yere öncesinden vardık bekledik çıkmadı..
    5-10dk bekledik..
    Sonra slota geçtik, 3-4 saat sonra tekrar dolandım ve 2 adet logos buldum, aldık.
    9 saat sonra gittik yine yoktu, özetleyim böylece durumu..

Soru ;

Çıkış saati değişti mi değişmedi mi sadece bilgi istedim o kadar, sorum bu, başka bir şey değil..

Quote Originally Posted by 06j_kYEun1P5 View Post
    Resette server açıldı, logosu aldık , daha sonra 9 saat sonra aynı yere öncesinden vardık bekledik çıkmadı..
    5-10dk bekledik..
    Sonra slota geçtik, 3-4 saat sonra tekrar dolandım ve 2 adet logos buldum, aldık.
    9 saat sonra gittik yine yoktu, özetleyim böylece durumu..

Soru ;

Çıkış saati değişti mi değişmedi mi sadece bilgi istedim o kadar, sorum bu, başka bir şey değil..
    Siz 9 saatte almışsınız ama bir başkası o logosu buglamış olabilir. çünkü benim aldığım logoslarda bir sıkıntı gözükmüyor

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Logos başında kalabalık şekilde aldınız logosu 1 kişi o pencereyi kapatmadan istedigi kadar tutup istediği an basarsa o bastıkdan sonra süre işler sen beklersin x saat sonra cıkacak halbuki adam 2 saat bekletmiş yeni durum x+2 saat sonra cıkacak. Önceden anvil gibi pencereyi yürütüp bir köşeye çekiliniyordu şimdi de vardır o iş diye tahmin ediyorum.

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    exp kasarken 3 kişi 2 şer saat ara ile buglardık.. 5 logos ile 24 saat logoslu kasardık

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MTrK View Post
    Logos başında kalabalık şekilde aldınız logosu 1 kişi o pencereyi kapatmadan istedigi kadar tutup istediği an basarsa o bastıkdan sonra süre işler sen beklersin x saat sonra cıkacak halbuki adam 2 saat bekletmiş yeni durum x+2 saat sonra cıkacak. Önceden anvil gibi pencereyi yürütüp bir köşeye çekiliniyordu şimdi de vardır o iş diye tahmin ediyorum.
    e ile town a kadar götürürdüm millet beklerken, 6 saat bugladığımı bilirim sıraya sokmak için logosları

Senior Member
    Logos süreleri artırılmalı bence 9 saat deilde 18 saatte 1 cıkmalı adamlar exp manyağı oldu arkadaş