Results 1 to 3 of 3

Thread: İtem öneri ?

Lightbulb İtem öneri ?

Selam millet!

6 senelik aranın ardınan ''Ko bırakılmaz, ara verilir.'' furyasına düştüm bende.
    Diez server'ında bir karakter oluşturup oyuna başladım.. Şuan gördüğüm kadarıyla Warrior dizmek Rogue dizmekten bir hayli ucuz(yarı yarıya) ben de bu yüzden Warrior ile devam etme kararı aldım ancak uzun süre ayrılığın ardından pek tabii bir çok çözümleyemediğim şeyle karşı karşıyayım.

Raptor +11, Shell +9 Set, Dual Roc +3, Dual Mino +3, Sos +3, AOS +3, IN +0'lı bir warrior dizmek 60-70 GB arası tutuyor.
    Bu charla NPT olacağımı hepimiz biliyoruz DİEZ serverında :P
    Peki benim size sorum yazdığım takılardan değişmeli diyebileceğiniz bir takı var mı?
    Veya Rogue açıp EE +8, Shell +9 Set, Dual Lego +3, Judi +3, Dual Coc +3, BDN +3'lü bir char mı dizmeliyim?
    Asas olup EE yerine dual +21 Shard'da yapabilirim.
    3 Job'uda ortalama seviyede oynayabiliyorum, hangisini oynayabiliyorsan onu seçten ziyade bana özellikle MOB'lara hangisiyle daha çok vuracağım, daha rahat keseceğim konusunda ve şu item yerine şu item değişiklikleri konusunda bilgi verebilirseniz sevinirim.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Selam,

Farm yapmayı planlıyorsanız, bana göre okçu olup Eagle's Eye ile güzel işler çıkabilirsin.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Selam,

Farm yapmayı planlıyorsanız, bana göre okçu olup Eagle's Eye ile güzel işler çıkabilirsin.
    Şöyle ki try-hard farm yapmak diyemem ama mob kesmeyi, level kasmayı falan düşünüyorum. Öyle 5 saat bir slota oturup ohoo 25m kastım çok ilgimi çekmiyor ki bütçem de dediğim gibi maks 75 gb civarı. Peki EE'nin yanında yazdığım itemlerden Rogue'da değişmesi gerek dediğin bir item var mıdır ?