Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Member OnlyPriestt's Avatar
    Nickname
    0nlyPriest
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus

Eslant Golem ve Harpy Ailesi ve hatalı düzen hakkında.

Yıllardır bilerek veya bilmeyerek düzeltilmeyen 2 önemli yaratık ailesi hakkında durum nedir ? Gerçek bir mmorpg sisteminde nasıl olmalı kişisel fikrimi aktarıyorum.

Mevcut Durum:

Yaratık ------------- Çöp Drobu------------- Eşya Drobu----------- Drop oranı
    Stone Golem------------ Yüksek ----------------Yüksek --------------------Yüksek
    Giant Golem------------- Orta -------------------Orta ----------------------Orta
    Dark Stone-------------- Düşük ----------------Düşük --------------------Düşük
    Titan--------------------- Düşük ---------------- Düşük --------------------Düşük

Olması Gereken:

Stone Golem------------ Düşük ----------------Düşük --------------------Düşük
    Giant Golem------------- Yüksek ---------------Orta ----------------------Orta
    Dark Stone-------------- Yüksek --------------Yüksek --------------------Yüksek
    Titan--------------------- Yüksek -------------- Yüksek --------------------Yüksek

Aynı durum Harpy aile içinde geçerli. Düşüncelerinizi merak ediyorum.
    Twitch: onlypriestt

Bence de verdiğin örnek gayet doğru. Harpy kesiyorsun drop var. raven harpy kesiyorsun drop var. Cw falcon drop yok. buna troll ailesi de örnek olabilir bence

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Düşüncemizin bir önemi yok. Onun için diyorum ki: "DonJose neredesin birisi bold kullanmış hemen kaldır o boldları."

Nickname
    0nlyPriest
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lAMX View Post
    Bence de verdiğin örnek gayet doğru. Harpy kesiyorsun drop var. raven harpy kesiyorsun drop var. Cw falcon drop yok. buna troll ailesi de örnek olabilir bence
    Yaratığın seviyesi canı defansı arttıkça drop oranı artmalı azaldıkça azalmalı. Umarım dikkate alınır.

Quote Originally Posted by Gryphonx View Post
    Düşüncemizin bir önemi yok. Onun için diyorum ki: "DonJose neredesin birisi bold kullanmış hemen kaldır o boldları."
    Kötü niyetle kullanılmadığı sürece bold kullanılmasının yasak olduğunu sanmıyorum tablo açıklamak için kullanıldı zaten uygun değilse uyarır veya düzeltirler ana konudan sapmayalım lütfen.

Moderator xMakhWelo's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Yıllardır düşündüğüm bir konu, bende hep bunu merak etmişimdir Ne kadar zor kesiliyorsa o kadar değerli drop atması gerekiyor.
    NTTGame Portal - https://www.nttgame.com
    Knight Online - https://www.nttgame.com/knight
    ICS - OTP - https://otp.nttgame.com/
    Destek Bölümü - https://support.nttgame.com/
    Resmi Twitch Kanalı - https://www.twitch.tv/nttgame
    Resmi YouTube Kanalı - https://nttga.me/koyoutube
    Davranış Kuralları - https://nttga.me/davraniskurallari
    Raporlama Sistemi ve S.S.S https://nttga.me/cheat-report-rehber
    Alternatif Client KnightOnlineSetup2511

Quote Originally Posted by OnlyPriestt View Post
    Yıllardır bilerek veya bilmeyerek düzeltilmeyen 2 önemli yaratık ailesi hakkında durum nedir ? Gerçek bir mmorpg sisteminde nasıl olmalı kişisel fikrimi aktarıyorum.

Mevcut Durum:

Stone Golem------------ Yüksek ----------------Yüksek --------------------Yüksek
    Giant Golem------------- Orta -------------------Orta ----------------------Orta
    Dark Stone-------------- Düşük ----------------Düşük --------------------Düşük
    Titan--------------------- Düşük ---------------- Düşük --------------------Düşük

Olması Gereken:

Stone Golem------------ Düşük ----------------Düşük --------------------Düşük
    Giant Golem------------- Yüksek ---------------Orta ----------------------Orta
    Dark Stone-------------- Yüksek --------------Yüksek --------------------Yüksek
    Titan--------------------- Yüksek -------------- Yüksek --------------------Yüksek

Aynı durum Harpy aile içinde geçerli. Düşüncelerinizi merak ediyorum.
    Ey NTTGAME Oyuncular Nerf istiyorlar. En güçlü yaratıklar daha değerli ve daha fazla drop atsın ki 8-16-32 Bilgisayarlı arkadaşlar Daha çok para kazansınlar. Nasıl olsa solo Farm yapan oyunculara bu oyunda YER yok. Ey Gm Ler oyuncunun sesine kulak verin. NERF NERF NERF diyorlar.

Not: Dc premium 8 gün sonra bitiyor. Ondan sonra isterlerse Tüm slotları NERF yapsınlar artık umurumda değil. Solo Farm bitmiş. Zaten Bifrost, Krowaz, Felankor, AOC hepsi güçlü ittifakların kontrolünde. Bu saatten sonra solo oyuncunun bu oyunda yeri yok. Ama beni sevindiren bu Kadar NERF istendikten sonra Yeni server açılır ise 1 sene sonra. Ben göreceğim SİZİ. Nasıl olsa beni etkilemiyor.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    "Olması Gereken" olarak işaretlediğinize katılıyorum. Artık bazı mobların (Dark Stone, Falcon, Troll Berserker, Troll Captain, Troll Shaman vs.) görevleri dışında işlevleri olmalı. Ronarkland'da da aynı şekilde.

Nickname
    0nlyPriest
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Corbinal37TR View Post
    Ey NTTGAME Oyuncular Nerf istiyorlar. En güçlü yaratıklar daha değerli ve daha fazla drop atsın ki 8-16-32 Bilgisayarlı arkadaşlar Daha çok para kazansınlar. Nasıl olsa solo Farm yapan oyunculara bu oyunda YER yok. Ey Gm Ler oyuncunun sesine kulak verin. NERF NERF NERF diyorlar.

Not: Dc premium 8 gün sonra bitiyor. Ondan sonra isterlerse Tüm slotları NERF yapsınlar artık umurumda değil. Solo Farm bitmiş. Zaten Bifrost, Krowaz, Felankor, AOC hepsi güçlü ittifakların kontrolünde. Bu saatten sonra solo oyuncunun bu oyunda yeri yok. Ama beni sevindiren bu Kadar NERF istendikten sonra Yeni server açılır ise 1 sene sonra. Ben göreceğim SİZİ. Nasıl olsa beni etkilemiyor.
    dostum yazdığımızdan nasıl böyle bir anlam çıkardın bilmiyorum ama demek istediğimiz, kolay kesilen yaratıktaki drop oranı yüksek zorluk derecesi artıkça yükselmesi gerekirken drop oranı daha düşük, bunun düzeltilmesi lazım harpyden ravendan drop alabiliyorsun cw ve falconda drop yok. Stone golemden drop alabiliyorsun genieli macroculardan fırsat kalırsa ama giant golemden drop alamıyorsun dark stoneden alamıyorsun titandan alamıyorsun burada saçmalık başlıyor bunu dile getiriyoruz.

Quote Originally Posted by OnlyPriestt View Post
    dostum yazdığımızdan nasıl böyle bir anlam çıkardın bilmiyorum ama demek istediğimiz, kolay kesilen yaratıktaki drop oranı yüksek zorluk derecesi artıkça yükselmesi gerekirken drop oranı daha düşük, bunun düzeltilmesi lazım harpyden ravendan drop alabiliyorsun cw ve falconda drop yok. Stone golemden drop alabiliyorsun genieli macroculardan fırsat kalırsa ama giant golemden drop alamıyorsun dark stoneden alamıyorsun titandan alamıyorsun burada saçmalık başlıyor bunu dile getiriyoruz.
    İnsan bazen şunu sorası geliyor. Neden listede Troll berserker yada Troll captain yok. Troll captain ve berserker dan anti defens elbiseler kaldırıldığı için hiç değeri yok oyunda. Aslında o dediğiniz yaratıklardan drop atıyordu. Attığı drop Anti defens itemler. Ama onların drobu kaldırıldığı için, Böyle kuru gözüküyor. Titanda eskiden az kasmadım +7 Dagger kafalık antisi.

Eski günler .

Senior Member
    Golem slotu elinden alınan konu açıyo.