Results 1 to 5 of 5

Account Creation Abuse Hatası!

Merhabalar, hesabımı dün Destan sunucusunda oluşturdum ve bugün giriş yapmaya çalıştığımda böyle bir hata ile karşılaşıyorum. İnternet portalına erişimim de kısıtlandığı için yeni bir üyelik oluşturarak bu konuyu açıyorum. Hiçbir illegal işlem yapmadığım halde böyle bir hata ile karşılaşıyorum. ID: ilgilenirseniz ve neden böyle bir ceza aldığımı açıklarsanız sevinirim.

İyi çalışmalar.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Selam,

Hesabınız incelenmek üzere askıya alındığı için böyle bir giriş ekranıyla karşılaşmaktasınız, lütfen detaylı bilgi için destek sistemine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderiniz.

Eğer bu hesaptan bilet gönderemiyorsanız farklı bir hesap üzerinden gönderebilirsiniz.

Bilet göndermem için 5 NPOINTS e sahip olmam gerektiğini söylüyor. Kullanmayacağım, sadece ticket atmak için açtığım bir hesabıma NPOINTS yüklememi istemiyorsunuz herhalde?

++güncel, yardımcı olursanız sevinirim.

Quote Originally Posted by j3d_JCX72nDB View Post
    Bilet göndermem için 5 NPOINTS e sahip olmam gerektiğini söylüyor. Kullanmayacağım, sadece ticket atmak için açtığım bir hesabıma NPOINTS yüklememi istemiyorsunuz herhalde?
    Ticket atabilmeniz için istenilen npoint miktarının hesabınızda olması gerekiyor
    Farklı hesapla da bilet gönderebilirsiniz , npoint hesabınızdan eksilmeyecektir .