Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Angry JR AFK Raporlama

Bu arkadaş a3 te sadece jr girerek oynadam jr kazanamaya çalışıyor %90 olarak afk görüyorum kaç kez denk geldi yada gelip mana harcamadan archery skili sıkıyor artık canıma tak etti ve video olmaya calıstım ancak beceremediğim için telefonla kaydetmek istedim.Bu arakdaşa gerekeni yapmanızı rica ediyorum gerçekten her gün bu adam jrme gelcek diye beklemek zorunda değilm ben kimsenin hakkını yiyemez banlayın lütfen.
    arkadaşın nicki :********

19.11.2020 akşam jrsinde çekildi kaç kere denk geldim bu arkadaşa bilmiyorum artık telefonla cekeyim bari genede banlarlar dedim gerekli olan herşeyi kaydettim bu kadar becerdim tarih saat nick gözüküyor arkadaş townda oturuyor bütün parti kazanmaya çalışırken. Teşekkür ederim. İyi günler.
    Last edited by DonJose; 11-20-2020 at 09:32 AM.

Şikayetlerinizi kanıtlarınızla birlikte Cheat Reports bölümüne yapmanız gerekiyor.

Genele açık olan bölümlerde CR konuları açmak yasak ..

Cheat Reports Kullanımı konusu sana yardımcı olacaktır ..

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, Cheat Reports konularının forumun herkese açık bölümlerinde paylaşımı yasaktır.
    Elinizde kanıt olsun yada olmasın herhangi bir üye hakkında iftira niteliği taşıyan yazılar yazmak kesinlikle yasaktır. Kişi hakkındaki şikayetinizi hile şikayetleri bölümü aracılığıyla yapmanız gerekmektedir.

Oyun kurallarına uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne bildirebilir, bildirimlerinizin geçerli olması için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz

*** Az önce yazınızı editlediğimde dosya upload sitesine yüklediğinizi gördüm videoyu. Video kanıtlarınızı lütfen video paylaşım sitelerine (Youtube vb.) yükleyerek link olarak ekleyiniz.