Results 1 to 5 of 5

macro pc de kalırmı format atmassan ?

merhaba daha önce hapise düştüm şimdi kaldırdım sildim macroyu yeni üyelik actım cash falan cektim işte minlet dioki keske cash cekmeseydin yine düşersin format atmadıysan ne alaka ? bunu sorucaktım sildim sonucta yani

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Selamlar, eğer makro olarak bahsettiğiniz şey Knight Online için özel üretilmiş bir program ve bilgisayarda siz çalıştırmasanızda kendi kendine çalışabilen bir durumu var ise oyuna girdiğinizde o yazılımı XCode yine görebilir.

Fakat Logitech gibi bir donanım kullanıyor ve onun yazılımından bahsediyorsanız programı silmeniz ya da format atmanız gerekmez.

yazdıgınızdan birşey anlamadım hayır ya normal internetten indirdim küçük bi dosya actım sadece z-r yapıyordu okadar şimdi sildim küçüçük bi dosyaydı ? sizce format atayımmı

kendi kendine calısan bir şey degilgi ben calıstırırdım basardım atak yapmaya baslardı z-r yapardı yani şimdide sildim işte kaldırdım format at derseniz atıcam yok birşey olmaz derseniz atmıcam
    Last edited by NightOwl; 11-20-2020 at 07:59 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Selamlar, eğer makro olarak bahsettiğiniz şey Knight Online için özel üretilmiş bir program ve bilgisayarda siz çalıştırmasanızda kendi kendine çalışabilen bir durumu var ise oyuna girdiğinizde o yazılımı XCode yine görebilir.
    Belirtilen bu sebep ile bilgisayarınıza format atarak temiz bir kurulum yapmanızı tavsiye ederim.