Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Post karakterim bugda kaldı giriş yapamıyorum yardım

merhaba. hesabımı pazara bırakıp işe gittim. Karakterim geldiğimde dc olmuş. Oyun ıd şifre yazıp karakter seçme ekranına geldiğimde enter basıyorum karakter yuruyor ve dc verıyor. bunu nasıl çözebilirim konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Lütfen modeminize reset atıp giriş yapmayı dener misiniz?
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Junior Member
    işe yaradı hocam teşekkürler

Junior Member
    bu seferde şöyle bir problemle karşılaştım. bende 3 tane bilgisayar var. birisinde hiç sorun yok diğerinde sıkıntı yaşadım modemi resetledim bu sefer de 3. bilgisayar bugda kalıyor. yine resetlediğimde bu sefer ikinci pc bugda kalıyor aralarında sırayla dönüyorlar. bunu nasıl çözeriz?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by RebirTh06 View Post
    bu seferde şöyle bir problemle karşılaştım. bende 3 tane bilgisayar var. birisinde hiç sorun yok diğerinde sıkıntı yaşadım modemi resetledim bu sefer de 3. bilgisayar bugda kalıyor. yine resetlediğimde bu sefer ikinci pc bugda kalıyor aralarında sırayla dönüyorlar. bunu nasıl çözeriz?
    Merhaba,

Tek modem üzerinden en fazla 2 premiumsuz karakter ile giriş yapabilirsiniz, diğerleri için premium olmak zorundadır.

Siz acaba tek modem üzerinden 2 den fazla hesapla giriş yaptığınız için hata alıyor olabilir misiniz?

Junior Member
    koxp mu kullanıyoruz kardeşim 2 premiumsuz hesap falan saçma sapan işler çıkartmayın. Bu oyun oynaması ücretsiz bir oyun değil mi bu şartı neye dayanarak koyuyorsunuz?

Junior Member
    evde toplamda 3 bilgisayarımız var 3üylede knıghtta pazar kuruyorm müsait oldukçada oynuyorum. dün dc yedi hesaplarım işten geldikten sonra tekrar giriş yapmayı denedim karakterin 1 tanesi bugda kalıyor. forumda konu açtım aldığım cevap en fazla 2 hesapta premiumsuz giriş yapabilirsiniz 1 hesapta premium olmak zorunda. bu oyun OYNAMASI ÜCRETSİZ BİR OYUN DEĞİL Mİ? nerden nasıl para kazanacagınızı şaşırdınız iyice siz.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Sistem şu an bu şekilde ilerliyor, daha iyi bir oyun ortamı olması adına. Gelecek günlerde bir gelişme olursa duyuru olarak paylaşacağız.