Results 1 to 2 of 2

Etkinliklerde DC Olmak!! (LÜTFEN BAKIN!)

Merhabalar 2 Aydır Altar serverında oynuyorum nickim: ciftciwest - Bu oyuna ayda 800 lira para ödüyorum ve günlerdir JR'de sıra beklerken disconnect oluyorum! İnternetimde hiçbir problem yok defalarca internet sağlayıcımı aradım, incelemeleri yaptılar hiçbir sorun bulunamadı. Knight Online ekibine sesleniyorum, her ay premiumu'mu cash'imi alıp size yüzlerce lira kazandırmama rağmen beni ne hakla oyundan atıp potansiyel kazancıma engel olursunuz?? Knight Online, etkinlik beklerken dc olan herkese o etkinliğin potansiyel kazancını direkt olarak hesabına göndermelidir! Ben sizin saçmasapan buglarınızdan dolayı oyun içi kazancımdan olamam! Zararımı karşılayacaksınız.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Genel bir sorun olduğunu pek sanmıyorum açıkçası çünkü genel bir problem olsaydı birçok oyuncu bize bu yönde bir geri dönüş yapardı. Önerilerinizi, potansiyel kazanç meselesini genel tartışma bölümüne öneri olarak açabilirsiniz.

Genel Tartışma Bölümü

Yaşadığınız dc problemine gelecek olursak, bunun birçok sebebi olabilir. İss kaynaklı, splitter veya istisnai durum olan mouse takılı kalması vb. etkenlerden bile yiyebilirsiniz. Belki de video çekerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.