Results 1 to 9 of 9

Question Forum profil ayarı..

Selam!

Forumda ki profilimi ayarlayıp,(server, job vb. yazdığımız yer.) kaydettiğimde hiç biri kaydedilmiyor.
    Ayrıca 100x100 bir avatarı yüklemeye çalıştığımda da yüklenmiyor.. Yardımcı olur musunuz?

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır. Ayrıca, açtığınız diğer konuda gerekli bilgiyi ilettim.

[QUOTE=NightOwl;2198270]Merhaba,

Öncelikle yükleyeceğiniz resminizin boyutu 100 x 100 piksel ve 19.5 KB den büyük ise forum otomatik olarak 100 x 100 piksel ve 19.5 KB boyutuna küçültecektir. Eğer forum otomatikman boyutlandırmaz ve hata verir ise kendiniz 100 x 100 piksel ve 19.5 KB ölçülerde boyutlandırarak tekrar yüklemeyi deneyiniz. Ayrıca, linki eklerken resim direkt linkini kullanmalısınız.[/URL][/QUOTE]

https://forum.nttgame.com/forum/showthread.php?552602

O konuda bir süre bekledim aslında yanıt alamayınca, buradan konu açtım. Avatar işini hallettik ama hâla dediğim gibi bu Location, Server, Job vb. şeyleri girdiğimde kaydedilmiyor.

[QUOTE=MertDiez;2198287]O konuda bir süre bekledim aslında yanıt alamayınca, buradan konu açtım. Avatar işini hallettik ama hâla dediğim gibi bu Location, Server, Job vb. şeyleri girdiğimde kaydedilmiyor.[/QUOTE]

Şu an test ettim ve herhangi bir problem olmadan düzenlendi. Hata ekranı ile karşılaşıyorsanız hata ekranına ait bir görsel iletebilir misiniz? Ayrıca, farklı bir tarayıcı üzerinden veya gizli sekme üzerinden deneme yapabilirsiniz.

[QUOTE=NightOwl;2198291]Şu an test ettim ve herhangi bir problem olmadan düzenlendi. Hata ekranı ile karşılaşıyorsanız hata ekranına ait bir görsel iletebilir misiniz? Ayrıca, farklı bir tarayıcı üzerinden veya gizli sekme üzerinden deneme yapabilirsiniz.[/QUOTE]

Herhangi bir hata ekranı ile karşılaşmıyorum, kaydet dedikten sonra herşey normal ilerliyor ama işlem tamamlanınca tekrar herşeyi sıfırlıyor.

Farklı bir tarayıcı üzerinden veya gizli sekme üzerinden deneme yaptınız mı?

[QUOTE=NightOwl;2198317]Farklı bir tarayıcı üzerinden veya gizli sekme üzerinden deneme yaptınız mı?[/QUOTE]

Evet yaptım, aynı. Bir mesaj sınırı falan yoktur değil mi ?

[QUOTE=MertDiez;2198322]Evet yaptım, aynı. Bir mesaj sınırı falan yoktur değil mi ?[/QUOTE]

Farklı bir hesabınız var ise o hesap ile deneme yapabilir misiniz?

[QUOTE=NightOwl;2198350]Farklı bir hesabınız var ise o hesap ile deneme yapabilir misiniz?[/QUOTE]

Denedim, farklı hesapta da durum aynı.. Ayrıca mobil'den de foruma girip denedim olmadı. Neyse artık yapacak bir şey yok napalım...