Results 1 to 9 of 9

Return kupon hk.

Return kupon hakkında şöyle bir sorum olacak.
    Oyuna geri dönüş yaptım L'den return supply coupon gelmiş. Öncelikle destan serverinde başlamayı düşündüğüm için destan'da L den gelen kuponu üstüme aldım ama kırmadım. Şimdi farklı serverde oynamayı seçtim bu kuponu tekrar L ye alıp başka serverde kırdırma imkanım var mıdır? Yetkililer cevaplarsa sevinirim.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Maalesef letter'dan alınan eşya tekrar geri eklenmez. Envanterinize aldığınız kuponu sadece Destan sunucusunda kullanabilirsiniz.

Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Maalesef letter'dan alınan eşya tekrar geri eklenmez. Envanterinize aldığınız kuponu sadece Destan sunucusunda kullanabilirsiniz.
    ticket falan atsam hiç mi ihtimali yok :/

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Ekip arkadaşımın belirttiği gibi, maalesef bu tarz bir durum hiçbir şekilde mümkün değildir.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Ekip arkadaşımın belirttiği gibi, maalesef bu tarz bir durum hiçbir şekilde mümkün değildir.
    Ama hiç kullanılmamış bir kupon. Kırdırsam neyse de kırdırılmamış halde :S

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Letter sistemi acik olsaydi belki olurdu ama oda yok.

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by app_BVgsJv6j View Post
    Ama hiç kullanılmamış bir kupon. Kırdırsam neyse de kırdırılmamış halde :S
    sen şimdi oyuna başlama oyundan çık tarihi kenara yaz 3 ay sonra yeniden gir l ye yenisi geldiğinde başlarsın .. şaka bir yana bende aynı hatayı yaptım. oynamayacağım sw de çektim üzerime.. malesef sadece o sw de kullanılıyor. ama şu yapılabilir.. sonuçta hesap aynı hesap o item bütün sw lerde etkili olsa da oyuna bir zararı olmaz diye düşünüyorum.. insanları mecbur bırakmak çok kötü bence...

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SmallMage View Post
    sen şimdi oyuna başlama oyundan çık tarihi kenara yaz 3 ay sonra yeniden gir l ye yenisi geldiğinde başlarsın .. şaka bir yana bende aynı hatayı yaptım. oynamayacağım sw de çektim üzerime.. malesef sadece o sw de kullanılıyor. ama şu yapılabilir.. sonuçta hesap aynı hesap o item bütün sw lerde etkili olsa da oyuna bir zararı olmaz diye düşünüyorum.. insanları mecbur bırakmak çok kötü bence...
    Return eşyası için 60 gün yani 2 ay girmemeniz yeterlidir. Tabi ufak bir detay vereyim sadece oyuna değil forum ve portal'a da girmemeniz gerekiyor.