Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Exclamation Genie neden kaldırılmıyor .. Bu şekilde olsa daha mantıklı değilmi ??

Şimdi diyelim genieyi kaldırdın adamlar ne dicek .. biz exp kasıyoruz genıe o yüzden lazımm vb...

tamam kardeşim madem exp kasıyorsun .. 1 paket geniede ne kadar exp geliyor sana paramunda 100m mi.. npcden genie parasına o expi alabilcek exp tüpleri gibi düşünün ... hem afk farmı biticek hemde oyundan gb çıkmış olcakkk ..

benim fikrim budur çokta mantıklıdır bence

genienın kaldırılması gerekiyor.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Genie exp kasan oyuncular için önemli olduğunu düşünüyorum örneğin rebirth kasan bir oyuncu titan slotunda event vs olmadan rahatca 2 milyar civarı exp kasabiliyordu önceden exp seal de olsa güzel olurdu ancak genienin kalmasını bir oyuncu olarak istemem.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Para, para, para...

Junior Member
    sen gidip 2 tıkla o kadar exp alıcan peki önceden genie genie hammer pt kurmakla uğraşan yeri geldiginde exp e yatan adamın emekleri ne olucak? burda bi adaletsizlik yokmu

Senior Member
    Quote Originally Posted by Gryphonx View Post
    Para, para, para...
    bu oyunda red pot kalktı undy sc kalktı , pusun en çok satan 2lisi , genie hiçbirşey

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Junior Member
    Quote Originally Posted by WishBone1453 View Post
    sen gidip 2 tıkla o kadar exp alıcan peki önceden genie genie hammer pt kurmakla uğraşan yeri geldiginde exp e yatan adamın emekleri ne olucak? burda bi adaletsizlik yokmu
    ne alaka kardeşim ona bakarsann .. holy water için o kadar adamlar para harcadı sonra skil açma işii bedava oldu yanii .. olacak öyle şeyler . ben kalkma taraftarıyım