Results 1 to 8 of 8

Unhappy Güncelleme sonrası sadece bende olan hatalar..

Merhaba,
    Şuan güncelleme sonrası oyunda hiç bir efekt görünmüyor. Sprint, heal, minor, swift gibi skiller efektsiz dönüyor.. Ayrıca silahların parlama efektleri falanda yok.
    Bunu geçtim az önce olan Chaos'ta Skill Shot olan(Ateş atan, bıçak atan, buz atan gibi.) hiç bir skill'im hasar vermedi, bekleme süresine girdi.. Onlarda efektsiz malum

Konuyla ilgili neler yapabilirim ? Oyun içinde sorduğumda sadece bu durum bende oluşmuş onu anladım..

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba.

Oyunu kalıntı dosyalarınız kalmayacak şekilde kaldırarak, buradan oyunu indirip temiz bir kurulum yapar mısınız?

Clientini komple silip tekrar kurmayı denermisin. Problem oyun dosyalarınla alakalıdır sadece sorun sende varsa.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Merhaba.

Oyunu kalıntı dosyalarınız kalmayacak şekilde kaldırarak, buradan oyunu indirip temiz bir kurulum yapar mısınız?
    Teşekkür ederim sorun giderildi. Farklı bir konu açmamak adına buradan sormak istiyorum ben 100x100 bir avatar yüklemek istediğimde forumda hata alıyorum bunu nasıl aşabilirim ?

Aynı şekilde bu server falan seçiyorum forumda onlar da kayıt olmuyor

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by MertDiez View Post
    Aynı şekilde bu server falan seçiyorum forumda onlar da kayıt olmuyor
    Merhaba,

Öncelikle yükleyeceğiniz resminizin boyutu 100 x 100 piksel ve 19.5 KB den büyük ise forum otomatik olarak 100 x 100 piksel ve 19.5 KB boyutuna küçültecektir. Ayrıca, linki eklerken resim direkt linkini kullanmalısınız.

Ek olarak, Altar, Vega, Sirius sunucularından bahsediyorsanız ICS/OTP zorunluluğu bulunmaktadır. Aşağıdaki konu üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yeni Sunucularda NTTNow Yerine ICSOTP Şartı Geldi

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Öncelikle yükleyeceğiniz resminizin boyutu 100 x 100 piksel ve 19.5 KB den büyük ise forum otomatik olarak 100 x 100 piksel ve 19.5 KB boyutuna küçültecektir. Ayrıca, linki eklerken resim direkt linkini kullanmalısınız.

Ek olarak, Altar, Vega, Sirius sunucularından bahsediyorsanız ICS/OTP zorunluluğu bulunmaktadır. Aşağıdaki konu üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yeni Sunucularda NTTNow Yerine ICSOTP Şartı Geldi
    .
    Kayıt kelimesini görünce hemen yapıştırmışsınız otp yi Yeni server kayıtlarından değil , Forumdaki profil ayarlarından bahsediliyor .

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Doga_BGE View Post
    .
    Kayıt kelimesini görünce hemen yapıştırmışsınız otp yi Yeni server kayıtlarından değil , Forumdaki profil ayarlarından bahsediliyor .
    Kullanıcının açtığı diğer konuda kendisine gerekli bilgi aktarıldı.