Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    2013 yılından beri büyük expansion güncellemesi gelmedi, yeni seviyeler büyük görevler vs bir çok düzenleme yapılması çok güzel olurdu.
    Oyuncuların isteklerini yönetim içerisine iletip, bunları dillendirecek olanlar sizlersiniz artık bi kıvılcım atak bekliyoruz.

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Oyuna güncelleme geldiği halde insanlar 2007 yılında gelen mytril ile oynanan sunuculara akın ediyor. Demekki kimse yenilik istemiyor. bencede gerek yok gelmesine.
    yanlış anlamazsan ufak bir düzeltme yapmak istedim.. 2007 de mytril gelmedi diye biliyorum.. yanlış hatırlamıyorsam önce krowaz geldi 2009 aralık sonunda oyunu bıraktığımda mytril yoktu
    2017 de oyuna döndüğümde bir sürü kıyafet gelmiş buldum trial, secret, dragon, mytril, rosetta vb. fenada olmamış aslında

Senior Member
    83/15 gelmeli

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    cidden büyük bir güncelleme gelmeli artık

Senior Member
    icat çıkartmayın be kaaarrrdeşim )

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    2013 yılından beri büyük expansion güncellemesi gelmedi, yeni seviyeler büyük görevler vs bir çok düzenleme yapılması çok güzel olurdu.
    Size bol şans. Ben bıraktım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SmallMage View Post
    yanlış anlamazsan ufak bir düzeltme yapmak istedim.. 2007 de mytril gelmedi diye biliyorum.. yanlış hatırlamıyorsam önce krowaz geldi 2009 aralık sonunda oyunu bıraktığımda mytril yoktu
    2017 de oyuna döndüğümde bir sürü kıyafet gelmiş buldum trial, secret, dragon, mytril, rosetta vb. fenada olmamış aslında
    Mytril krowazdan önce geldi oyuna.

Senior Member
    Eskiye baglı kalan arkadasları anlıyorum.Yenı gelen itemler grafıkel anlamda eski itemlerin havasını malesef vermıyor.O yüzden insanlar yeni sw lerde oynamayı daha cok seviyor .
    Ayrıca krowaz bf gibi etkınlıkler normal oyuncuya çok uzak kalıyor bu yüzden oyuncuları çoğu bu tip etkınlıkleri sevmiyor.Krowaz, bf veya utc normal oyuncuya daha yakın etkınlıkler olmak yerıne 2 3 klana hızmet eden sizinde o itemlere ulasmak ıcın bu adamlara ödeme yaptıgınız sistemler oldu malesef.

Yeni güncelleme kasıt illa item olmak zorunda degıl.Yeni bir class yada herr clasa yenı bır oynanıs getiren değişik bir skil ağacı yada.Rebirt gibi absurt bir sistem yerıne düzgün sekılde lwl sınırı artırılması .Yeni skiller yeni mapler.Yeni etkınlıkler mesala.Oyunun en iyi etkınlığı bana kalırsa bdw ama onada son lwl de oynayamıyorsun ne mantıksa .Bdw gibi gear farketmiycek her girenin eşit oldugu etkınlıkler artırılmalı bana kalırsa.

Belki gear lwl fark etmiyen bir savaş çeşidi getirelebilir.Tum sw nin katılması için düzgün trade edilmeyen ödül seçenekleri olur mesala.Pot buf gibi olayın bu savaşa ozel sınırsız oldugunu dusunsenıze kaç kişi katılır bu savaşa.Herkes pk atıp savaşmak istiyor ama bu etkınlıkler ust elit kısma ait oldu artık oyunda.200 ibex bassan cepten 10 tl vermen gerekıcek nerdeyse.

Oyunu oyun yapıcak yenı etkınlık yeni map yenı gunceleme ama ufukda ışık bile yok .Bunların olması için önce bu konuda çalışan bir kişilerin olması lazım.Mgame bu konuda suan çalışmaya başlasa usko ya gelene kadar 5 yıl geçer Oda uskoya gelmeye uygun gorunurse tabi

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    83/15 gelmeli
    Reb kasmayı çok seven birisi olarak bunun gelmesini çok isterim ancak bizi sadece Titan spotuna bağlayacaksa gelmesin. Eslant haritası hiç tanıyamayacağımız şekilde güncellense çok güzel olur. Moblar kesinlikle çok yetersiz ve görev, achieve harici hiçbir katkısı, etkisi olmayan moblara bir şekilde popülerlik kazandırılmalıdır.

Bu şekilde olursa aşamalı olarak Reb20 gelse bile olur, açıkçası bunları bir oyuncu olarak Titan'da yapmak istemiyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Reb kasmayı çok seven birisi olarak bunun gelmesini çok isterim ancak bizi sadece Titan spotuna bağlayacaksa gelmesin. Eslant haritası hiç tanıyamayacağımız şekilde güncellense çok güzel olur. Moblar kesinlikle çok yetersiz ve görev, achieve harici hiçbir katkısı, etkisi olmayan moblara bir şekilde popülerlik kazandırılmalıdır.

Bu şekilde olursa aşamalı olarak Reb20 gelse bile olur, açıkçası bunları bir oyuncu olarak Titan'da yapmak istemiyorum.
    Tamam. İsteklerinizi yapımcıya ilettik.

Dark eslant gelmeli yeni moblar yeni bosslar ve 80 level üstü girebilmeli.