Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Efendi_2 View Post
    Söylentilere göre olympia - destan birleşiyormuş.

var mı böyle bişey?
    Gordion'lular bunu beğenmedi
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Söylenti nasıl oluyor acaba? Moradonda gold bar günü yaparken potlar demlendiğinde geçen muhabbet mi bu?
    güzel güldüm yalnız :d

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Olmypia destan değil de olmypia-vega birleşimi olsun bence. Adı da olympia olsun yine. Sonra da sıfırdan Yeni Vega diye server açsınlar. Yeni server açılma hengamesinde birleşime gordionu da dahil edebilirler. Kimse "noluyoruz aga" bile demeye fırsat bulmaz. Hem böyle olunca vega için sürekli etkinlik yapmakla, sadece vegaya özel güncelleme yapmakla uğraşmak zorunda kalmazlar. Yeni Vega, Altar-Sirius-Destan'ı sollar, zirveye çıkar. Hatta yeni vegaya 5 kanal bile yetmez. (:
    Last edited by GengaR_AreS; 11-20-2020 at 07:31 AM.

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    ben oyuna 2017 de döndüğümden beri destan başka bir sw ile birleşiyormuş söylentileri var oyuna döndüğümde adı güzel diye destana başladım ve 3 yıldır da orada oynuyorum... yeni sw ler açıldığında yaklaşık 3 ay hem vega hem destanda devam ettim. 3 ayın sonunda ne varsa destanda var diye ağırlıkla destanda devam ediyorum vega da ki karakterde duruyor itemlerde olduğu gibi duruyor.. bir kaç jr etkinliğinde 4 gem veriyor diye vega da jr girdim ama orada sürekli oynayanlara yazık adamlar 70 lvl olmuş çıplak çarlar ile 4 gem alacağız diye diğer oyuncuların hakkını yiyorlar diye düşünüyorum... neyse konu dağıldı destanın başka sw ler ile birleşme konusunu unutun.. öyle bir şeye ihtiyacı yok destanın...