Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    3 gün ban yedim sebebi jr genie acma saçmalığa bak madem cezası var satmayın yada jr de kullandırmayın yaptığınız iş iş deil hani ağır sözler kullanılırda anlamazsınız ben bugüne kadar cektiğim tüm cash lerin parasını alıcam hesabıma ait bekleyip görelim

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Yurt disinda durmadan dc yedigim icin ve devaya son vurus bekledigim icin 3 gunluk ban atan gercekten mantigi sifir olan ve hala kendi sorunlarini cozumlemeyip cezasini bizim cektigimiz bir oyundan bahsediyoruz. JR de olu halde atak yapanlar, party de cikanlar vs legal ama oyunun sana instant dc atmasi ban sebebi olmus, cok iyi cok iyi

Dusunebilme yetenegi olan bir tayfayi bu oyundan verdiginiz kararlar ile uzaklastirabildiginiz icin sirketinize giremeyen revenue yu daha da dusurdugunuz icin kendinizle gurur duyuyor, ve egonuzu tatmin ettiginizi dusunuyorum.

Ha bu arada, oyun kurallarini bi okuyun isterseniz, kendiniz takip etmiyorsunuz bu aralar. "yoh efenim biz takip ediyoruz ban yediyseniz kesin suclusunuzdur" spamini da atmana gerek yok, cevap vermemen en sagliklisi olur.
    Last edited by NightOwl; 11-19-2020 at 07:06 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by wol_ubaRNyH7 View Post
    3 gün ban yedim sebebi jr genie acma saçmalığa bak madem cezası var satmayın yada jr de kullandırmayın yaptığınız iş iş deil
    Bu durum Davranış Kuralları'nda açıkça belirtilmiştir. Davranış Kuralları'nı incelemenizi tavsiye ederim.

Rahatsız Edici Oynanış

* (3) Oyun içi etkinliklerde (JR, BDW vb.) Genie kullanımı, rakibe kasıtlı olarak skor vermek, partideki herhangi bir oyuncuyu eşya sırasını değiştirmek için veya rahatsızlık vermek amacıyla teleport etmek.

Senior Member
    Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum gibi olmuş ama okunmamış

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Bu durum Davranış Kuralları'nda açıkça belirtilmiştir. Davranış Kuralları'nı incelemenizi tavsiye ederim.
    saçmalık premium cekeceğim 200 küsür para ödeyecegim aynı gün paramla aldıgım genie yi kullandığım için 30 günlük aldıgım premium dan 3 gün kesilecek hırsızlıktan başka bişey deil jr de genie kullanımı yasak ise jr de kullanıma kapatırsın he yok ben onu yapamıyorum diyorsan boşuna cevap verme tüketici mahkemesine basvurumu en kısa sürede yapıp hesabıma cekmiş oldugum parayla almıs olgum cash lerin parasının iadesini talep edeceğim kendi saçmalıklarınızı oyunculara yansıtıyorsunuz devam edin bu şekilde

Senior Member
    Quote Originally Posted by wol_ubaRNyH7 View Post
    saçmalık premium cekeceğim 200 küsür para ödeyecegim aynı gün paramla aldıgım genie yi kullandığım için 30 günlük aldıgım premium dan 3 gün kesilecek hırsızlıktan başka bişey deil jr de genie kullanımı yasak ise jr de kullanıma kapatırsın he yok ben onu yapamıyorum diyorsan boşuna cevap verme tüketici mahkemesine basvurumu en kısa sürede yapıp hesabıma cekmiş oldugum parayla almıs olgum cash lerin parasının iadesini talep edeceğim kendi saçmalıklarınızı oyunculara yansıtıyorsunuz devam edin bu şekilde
    Adam öldürmenin cezası var, sen kendi paranla aldığın silahla adam öldürürsen suçlu olur ceza alırsın. Adam öldürme diye sokakta silah kullanıma kapanabiliyor mu?

Kurallar belli , cezalar belli. Yatar çıkarsın kardeş.
    Last edited by DonJose; 11-20-2020 at 11:25 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by eryudes View Post
    merhaba arkadaşlar,

19.11.2020 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 546.

Bu oyuncularımızın hesapları tpt, makro ve pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

peki donanımlarım xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-hayır, xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. örneğin; capslock, actool ve diğer makro yazılımları.

kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

not 2: Makro nedeniyle 3 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!

teşekkürler,

ntt game || knight online takımı
    kesinlikle ne makro nede pedal kullandim saçma bi şekilde hapise atilmiş car
    elimizde ispati var diyorsunuz bende diyorumki ispatlayin kesinlikle hile kullanmadim
    zaten internette biraz araştirinca suçsuz yere bir çok kişi hapse girdiğini yaziyor
    ben hile kullanmadim kullandiysam ispatlayin!!!

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Dronathexxx View Post
    kesinlikle ne makro nede pedal kullandim saçma bi şekilde hapise atilmiş car
    elimizde ispati var diyorsunuz bende diyorumki ispatlayin kesinlikle hile kullanmadim
    zaten internette biraz araştirinca suçsuz yere bir çok kişi hapse girdiğini yaziyor
    ben hile kullanmadim kullandiysam ispatlayin!!!
    Merhaba,

Cezanız hakkında itirazınız veya inceleme talebiniz var ise Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Destek ekibi gerekli incelemelerin ardından mesai saatleri içerisinde, ilgili kategoride bulunan yoğunluğa da bağlı olarak biletinize yanıt verecektir. Bu süre zarfında ek bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden, sabırla biletinize gelecek yanıtı beklemeniz gerekmektedir.

Ek olarak, destek ekibi bilet göndermeniz durumunda hesabınızı tekrar incelemeden size dönüş sağlamaz ve destek ekibinin kanıt sunma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Bilginize,

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad