Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 33
    @NightOwl Aynı şekilde bende kaspersky kullanıyorum patch attıktan sonra oyunu sildi. İndirmeye çalışıyorum fakat internet hızım 100 mb olmasına rağmen knight online downlander ortalama 100 kb/s indirme hızı veriyor ve sürekli 0 a düşüyor rica etsem alternatif indirme linki paylaşır mısınız. kaspersky ın knight online a müdahalesi de aşağıda;

Olay : Nesne silindi
    Kullanıcı : LAPTOP-HDRB1AEM\LENOVO
    Kullanıcı tipi : Etkin kullanıcı
    Uygulama adı : Launcher.exe
    Uygulama yolu : C:\NTTGame\KnightOnlineEn
    Bileşen : Dosya Antivirüsü
    Sonuç açıklaması : Silindi
    Ad : UDSangerousObject.Multi.Generic
    Doğruluk : Tam
    Tehdit düzeyi : Yüksek
    Nesne türü : Dosya
    Nesne adı : KnightOnLine.exe
    Nesne yolu : C:\NTTGame\KnightOnlineEn

Senior Member CaterpillarTR's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Isengard
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Çok acil çözümünü yapmanız gerekiyor bizim ekip dahil neredeyse tüm kullanıcılar aynı durumu yaşıyor. Tekrar aynı durum yaşanmaması için önlemler alınmalıdır.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Antivirüs'ü geçtim oyunun kendi hile engelleme programı XignCode'de bu yeni gelen patch ile eklenen dosyayı virüs sanıp oyundan atıyor

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Knightonline.exe'nin geri gelmesi için Launcher > Option işlemi sonrasında, yama numarasını 1 rakam geriye alıp, yamanın tekrar yüklenmesini sağladığınızda knightonline.exe geri gelmiş olacak. Oyunu en baştan indirmenize gerek yok. Bir çok anti-virüs yazılımında istisnalara ekleme bulunmaktadır. Bu yazımda Kaspersky'ı göstereceğim.

Kaspersky'da bir dosyada virüs bulduğu vakit aşağıdaki gibi ekran çıkmaktadır.

Çöz'e bastıktan sonra İstisnalara ekle seçeneğini seçmelisiniz.

Ardından, Ekle butonuna basarak, çıkan uyarı mesajını onaylamanız gerekmektedir.

Eğer yukarıda "Çöz" ekranı karşınıza gelmez ise veya gelmesine rağmen geçtiyseniz. Manuel olarak "İstisnalara Ekle"meniz gerekmektedir.

Ana ekrandayken sol altta bulunan dişli işaretine tıklayınız.

Açılan pencerede "Diğer Ayarlar" seçeneğine basınız.

Ardından "Tehtitler ve İstisnalar" seçeneğine basınız.

Yeni açılan pencerede "İstisnaları Yönet" seçeneğini seçiniz.

"Ekle" butonuna basarak

"Gözat" bölümünden "knightonline.exe" dosyasını seçerek istisnalara ekleme yapınız.

Problem çözülene kadar bu işlemleri yapabilirsiniz.

Senior Member CaterpillarTR's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Isengard
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Knightonline.exe'nin geri gelmesi için Launcher > Option işlemi sonrasında, yama numarasını 1 rakam geriye alıp, yamanın tekrar yüklenmesini sağladığınızda knightonline.exe geri gelmiş olacak. Oyunu en baştan indirmenize gerek yok. Bir çok anti-virüs yazılımında istisnalara ekleme bulunmaktadır. Bu yazımda Kaspersky'ı göstereceğim.

Kaspersky'da bir dosyada virüs bulduğu vakit aşağıdaki gibi ekran çıkmaktadır.

Çöz'e bastıktan sonra İstisnalara ekle seçeneğini seçmelisiniz.

Ardından, Ekle butonuna basarak, çıkan uyarı mesajını onaylamanız gerekmektedir.

Eğer yukarıda "Çöz" ekranı karşınıza gelmez ise veya gelmesine rağmen geçtiyseniz. Manuel olarak "İstisnalara Ekle"meniz gerekmektedir.

Ana ekrandayken sol altta bulunan dişli işaretine tıklayınız.

Açılan pencerede "Diğer Ayarlar" seçeneğine basınız.

Ardından "Tehtitler ve İstisnalar" seçeneğine basınız.

Yeni açılan pencerede "İstisnaları Yönet" seçeneğini seçiniz.

"Ekle" butonuna basarak

"Gözat" bölümünden "knightonline.exe" dosyasını seçerek istisnalara ekleme yapınız.

Problem çözülene kadar bu işlemleri yapabilirsiniz.
    Kişisel verilerimizin güvenliği için belirtilen adımı uygulamıyoruz, virüslü dosyanın istisnası olmaz. Sorun çözülene kadar bekleyin. Virüs, System Memory kısmına kadar bulaşmış tarama halen devam ediyor.

Senior Member
    Bi sebeb daha listeleri kabartı artık birakma kararına doğru son sürat gidiyoruz

Junior Member
    Merhabalar... Dün Pc lerin termal macunlarını ve iç aksamını temizledikten sonra format atıp oyunu indirdim .. Bilgisayarların hiçbirinde herhangi bir antivirüs programı olmamasına nazaran ( şüpheli bir dosya ) hatası verip oyundan atmaya başladı. Sorun hakkında bilgilendirici mesaj yazarsanız sevinirim.. Sağlıklı günler dileğiyle ..

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Kesinlikle istisnalara falan eklemeyin ben ekledim girdim çıktım tekrar girerken başka bir virüs buldu program exede 1. ve 2. sayfada detaylar mevcut

Senior Member
    Quote Originally Posted by MrAzgin View Post
    yıllardır bilgisayarımda Kaspersky ve Knight yüklü ilk defa böyle birşey oldu
    Aynen bana oldu geçenlerde. Yıllardır olan bir şey Kaspersky güncellemesini yaptığın anda oyunu silmiştir. İstisna falan çözüm değil bu arada. Kaldırıp tekrar kurulum yapacan, bir daha kaspersky kurarsan yine siliyor. Bilinen bir çözümü yok anti virüs kullanma diyorlar

Junior Member
    Bende antivirüs olmamasına rağmen oyundan atıyor dostum