Results 1 to 6 of 6

Aldığım ceza hk.

Deruda genie ile farm yaparken zindana düştüm beni banlayan admininizden kanıt istiyorum yoksa çıkartın beni zindandan!!!! İllegal hiç birşey kullanmadığım halde zindana düştüm böyle birşey olamaz. Elimde müdahale ettiğim zamanlar oluyor onu görüp banladıysa o zaman kimseyi banlamayın eğer tespit edemiyorsanız!!!!!!!!!!!!!!!! BAKARAK TESPİT Mİ OLUR???????????

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Aldığınız cezaya itirazınız veya cezanız hakkında inceleme talebiniz var ise Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz. Destek ekibi gerekli incelemelerin ardından mesai saatleri içerisinde ilgili kategoride bulunan yoğunluğa da bağlı olarak biletinize yanıt verecektir. Bu süre zarfında ek bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla biletinize gelecek yanıtı beklemeniz gerekmektedir.

Ek olarak, destek ekibinin size kanıt sunma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Yıllar önce human deru slotunda dağdan inerken zindana atıyordu şu an düzeldimi bilmiyorum ama belki öyle olabilir.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Yıllar önce human deru slotunda dağdan inerken zindana atıyordu şu an düzeldimi bilmiyorum ama belki öyle olabilir.
    Genie alttı macro açmış hapse düşmüş ağlıyor burda

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Genie alttı macro açmış hapse düşmüş ağlıyor burda
    Valla bilmiyorum dostum deru slotu deyince aklıma o buglu dağ geldi, eğer makro vs kullandıysada çeksin cezasını.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Bahsettiğiniz şey çoğu bölgede düzeltildi. Yeni düzeltilen bir şey de değil. Günümüzde; normalde geçilemeyen yerlerden geçilirse, town bölgesine ışınlanıyorsunuz.