Page 11 of 16 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 159
    Senior Member lHeartBurninq's Avatar
    Clan
    IncredibLe
    30'ar adet HP 2200 / DEF 380 / DAMAGE %22 Scroll'larını alabileceğiniz paket fiyatı 75.000.000 Noah.

1 Paket Mage AP SC 89.000.000 Noah.Şu saçmalık ne zaman son bulacak?AP SC için böbrekleri satışa çıkarttık..

Member
    Nickname
    CaptainX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Secret
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lHeartBurninq View Post
    30'ar adet HP 2200 / DEF 380 / DAMAGE %22 Scroll'larını alabileceğiniz paket fiyatı 75.000.000 Noah.

1 Paket Mage AP SC 89.000.000 Noah.Şu saçmalık ne zaman son bulacak?AP SC için böbrekleri satışa çıkarttık..
    Ciğer ve Dalak ile beraber alsak uygun fiyat verir misiniz?

Senior Member
    Buraya yazdım buyurun konunun guncelleme ile alakası yok ama siz konu sılmeye devam edin

Yönetim olarak sürekli vega ya yönelik etkınlık getiriyorsunuz.Son aylarda bu etkınlık farkları gıderek artıyor .Sımdıde vegaya ozel sc satısları basladı.

Merak ediyorum vega nın bu ayrıcalıgı sebep olması nedeni nedir.Oyuncu sayısının dusuk olmasıysa eğer neden, olympia -gordion -ares gibi eski serverların bu muameleden neden muaf tutuluyor.Vegadan daha fazla mı oyuncuya sahipler acaba ?.Bana kalırsa vegadan önce bu sunuculara yönelik bir çalışma yada etkınlık yapılması gerekiyor.

Sürekli jr x2 etkınlığı getırerek sunucuya daha çok zarar verıyorsunuz.Takı piyası gem piyasası öldu serverda.Diğer patch letter dan +1 takı gönderseniz yinede kar etmiycek artık .Server alay konusu oldu bu etkınlıkler yüzünden oyunu oynamayan bıle bu sw de baslanmıycagını bılıyor artık .
    Bir etkınlık geliyorsa tüm sw lere ortak gelmeli böyle seçmece işi yapılan işin sonucu iyi olmuyor malesef.Yada eski sw lere kalıcı bir şeyler getirin.Ares sunucusundakı adamlar silver gem ile ne yapıcak .Değiştirin ordaki jr odullerini .Zaten yeni sunucu ile db olarak çok farklılar yapılmıycak şey değil.

Senior Member
    sorun devam ediyor inşallah pre ve pus ürünlerinde 1 telafi yapılır

Member RockfordFosgateT2's Avatar
    Nickname
    RockfordFosgate
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    PaRaDoKs
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    2x JR ödülleri oyuna hiç bir zaman oyuncu çekmez. Bunu hala idrak edemeyip sırf yazı yazmak için yazanlardan tut, ''Pathos etkinliği çok pahalı , garibanların suçu ne ? Aynı özelliğe sahip şeyi aynı fiyata satıyorsunuz'' diye boş yapanlardan tut , ''İttifaktan boss alamıyoruz. Eslant bosscuları bossları kestirmiyor çekiyor Allah onları bilmemne yapsın'' diye ağlayanların üstüne getirilmiş bir değişkenliği göz ardı edenlerden tut , işi çatlayıp senelerdir ekmeğini yiyenlerin ağlamasından ben şu oyundan bıktım. Burda NTTGAME , MGAME benim babamın oğlu değil. Ama ne kadar memnuniyetsiz bir oyuncuya sahip şu oynadığımız oyun. Bi susun da artık oyunu oynayın. İşi anlık değil uzun vadeli düşünün. Okumadan yorum yapmayın. Şu düz mantık sisteminden kurtulun.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post

*Vega sunucusunda NPC Aset'den HP, DEF ve DAMAGE arttıran Scroll'ları satın alabilirsiniz - 4 hafta.
    - 30'ar adet HP 2200 / DEF 380 Scroll'larını alabileceğiniz paket fiyatı 60.000.000 Noah.
    - 30'ar adet HP 2200 / DEF 380 / DAMAGE %22 Scroll'larını alabileceğiniz paket fiyatı 75.000.000 Noah.
    Bu itemler saklanabilir ve takas edilebilir mi. Sağlıklı bilgi verebilecek var mı

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    - [U]30'ar adet HP 2200 / DEF 380 / DAMAGE %22 Scroll'larını alabileceğiniz paket fiyatı 75.000.000 Noah.
    Neden başka sw lere bu özellik gelmiyor?

Senior Member lHeartBurninq's Avatar
    Clan
    IncredibLe
    Quote Originally Posted by JustTP View Post
    Ciğer ve Dalak ile beraber alsak uygun fiyat verir misiniz?
    Fiyatta anlaşırsak neden olmasın

Senior Member
    boss sistemi bence son 1 yılın en iyi güncellemesi olabilir, güzel düşünülmüş tebrikler, tekelleşmeyi bir nebze de olsa azaltır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by lHeartBurninq View Post

ap sc , koreko daki gibi pus'a eklensin, sorun çözülsün bir sc için mage ekipler ortak parayla alıyor şaka gibi olmayacaksa da melee ap sc de npc aynı fiyata eklensin