Page 13 of 16 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 121 to 130 of 159
    Her şey yolundaydı ama bugünkü yamadan sonra artık oyuna giremiyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Sanırım Kaspersky kullanıyorsunuz. Antivirüs yazılımınızı güncelleyerek deneyebilir misiniz?
    Doğrudur kaspersky kullanıyorum, güncellemeyi de yaptım sizden önce değişen bişey yok , hatta oyunu komple kaldırıp yeniden kurdum, antivirüs de güvenilir öğelere istisnalara eklememe rağmen hala düzelmedi, oyunu başlatmıyor yada siliyor dosyayı. oyundan kaynaklı anladığım kadarıyla
    Last edited by RuyeL; 11-19-2020 at 06:42 PM.

Senior Member
    Eslant Bossları ve Isıloon konusunda 2 saat iyi bir süre de , CZ Felankor'a daha geniş aralık verilmeliydi diye düşünüyorum. Geçen gece 02 de çıkan Felankor'u 5 saatlik orc-human kapışması yüzünden anca kesebildiydik. İki saat Felankor için az 4~5 saat aralığında süre verilmesi gerekiyor idi Felankor'a. Şimdi karşı ırkla kapışacaksın son 20 dakika Felankor'a dalacaksın HP'sini 10% a kadar düşüreceksin Hokus Pokus bir ana süresi bitip kaybolacak çok kötü olur. Sadece Felankor'a özel 4-5 saat süre verilmesinden yanayım.2 Saat çok az CZ Felankor için.
    Last edited by Miss_Super; 11-19-2020 at 06:45 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by RuyeL View Post
    Doğrudur kaspersky kullanıyorum, güncellemeyi de yaptım sizden önce değişen bişey yok , hatta oyunu komple kaldırıp yeniden kurdum, antivirüs de güvenilir öğelere istisnalara eklememe rağmen hala düzelmedi, oyunu başlatmıyor yada siliyor dosyayı. oyundan kaynaklı anladığım kadarıyla
    Kaspersky kullanan oyuncular antivirüs yazılımını güncelleyince problemin düzeldiğini ilettiler. Oyunu birkaç patch geriye alıp yamayı tekrar kurarak deneme yapabilir misiniz?

Senior Member
    Kaspersky kullanan oyuncular antivirüs yazılımını güncelleyince problemin düzeldiğini ilettiler. Oyunu birkaç patch geriye alıp yamayı tekrar kurarak deneme yapabilir misiniz?

Oyunu bir kaç patch geriye nasıl alacağım tam olarak ? bilmiyorum yani , yamayı kurarak dediğiniz sil baştan mı kurulum yapayım ?

Oyunu bir kaç patch geriye nasıl alacağım tam olarak ? bilmiyorum yani , yamayı kurarak dediğiniz sil baştan mı kurulum yapayım ?
    Launcher'i açtıktan sonra Option seçeneği üzerinden, Game Version bölümünden patch geriye alma işlemini burada bulunan yama sayısının 2-3 aşağısını girerek yapabilirsiniz. Daha sonra kayıt edip Launcher'i tekrar açtığınızda otomatik olarak yamayı tekrar kuracaktır.

Senior Member
    Launcher'i açtıktan sonra Option seçeneği üzerinden, Game Version bölümünden patch geriye alma işlemini burada bulunan yama sayısının 2-3 aşağısını girerek yapabilirsiniz. Daha sonra kayıt edip Launcher'i tekrar açtığınızda otomatik olarak yamayı tekrar kuracaktır.
    Deneyip sizi bilgilendireceğim şimdi

Senior Member
    Dediğinizi yaptım , başlatmada sorun vermedi silmedi de şimdilik , umarım düzelmiştir. sorun devam ederse tekrar bildirim yaparım teşekkür ederim

Dediğinizi yaptım , başlatmada sorun vermedi silmedi de şimdilik , umarım düzelmiştir. sorun devam ederse tekrar bildirim yaparım teşekkür ederim
    Rica ederim, keyifli oyunlar.

Senior Member
    Boss saatlari tamamen rezalet.
    Gece herkes yatağa denmiş resmen heleki atlantik ötesi oyunculara oyunu bırakın denilmiş adeta.