Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Arrow Altar'a girişler kapatılsın ?

Bu reste altara girişlerin kapatilmasini düşünüyorum istiyorum,haddinden fazla kişi server'a başladi.Şuan o serverda oynamak çok zor,yeni başlayacak kişilerin o sw'yi tercih etmesini önlemek için ve zaten yeni düzeltilmiş sunucularin tekrar sorun yaşamamasi için altar kayitlarini kapatilmasini istiyorum düşünüyorum.Zaten siriusun başina gelen aylarca kayit yapilmayan ayni durumdan dolayidir.Aşiri kalabalik topluluk ve 3 tane açilmiş yeni serverinde düzeninin bozulmasıdır.Sizden matiken ve adaletli olarak yapmaniz gereken durum Siriusa nasil aylarca ket vurduysaniz şuan ayni durum yaşanmakta olan Altar serverinide,diğer swleri düşünerek kayitlarini kapatmaniz.Samimi düşüncelerini yazacak arkadaşlari bekliyorum.Server yardakçiliği yapmadan şuan ki durumlari objektif bir şekilde ele alan herkese şimdiden teşekkürlerimi belirtiyorum.
    Last edited by mucci; 11-18-2020 at 06:32 PM.

Senior Member
    Kardeş sadece vegada girişler açık olsa yine kimse o uyduruk servere başlamaz boşa çenenizi yormayın

Sana tamamen katılıyorum siriusa yapılan şeyin altarada yapılması kanatindeyım altara girişler kapatılmalı!! adalet saglanmalı..

Senior Member
    Senin gibi düşünmüyorum. Sirius hâla Altar'a oranla çok daha kalabalık. Altarda öyle abartı bir kalabalık yok.

sirius daha kalabalık diyen arkadaş siriusa gelmemıssın hıc sanırım maradon towndan bıle anlaşılıyo.

Senior Member
    Vega’ya level jump gelirse altara başlayan olmaz.

Junior Member
    Teşekkür ediyorum arkadaşlar seviyeli düşüncelerinize tekraren.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Bahsettiğiniz gibi düzenleme şu an için beklenmemektedir.

Junior Member
    Evet kayda değer bir netlik yok şuan sadece oyunu oynayanların düşüncelerini merak ettiğim için böyle bir konu açma gereksinimim oldu.Yorumları merak ediyorum herkes fikrini yazarsa sevinirim.

Siriusa yapılan şeyin aynısı niçin altara yapılmıyor bu adaletsizlik degilmidir! bir şey uygulanıyorsa aynı durum oluştuğunda aynı şekılde gereken yapılmalıdır.altara girişler kapatılsın!!