Results 1 to 7 of 7
    Senior Member
    Nickname
    Gerber44

Letter ne zaman açilacak?

Oyunda olmasına rağmen uzun süredir kapalı olan letter bence artık açılmalı.
    Suistimallerin ve insanlara dolandırma amaçlı gönderilen mesajların engellenmesi için de bir gönderim ücreti uygulanabilir.

Örneğin dolandırma amaçlı gönderilen mesajların önüne geçmek için link gönderimi tamamen yasaklanabilir/engellenebilir.
    item göndermek isteyenler de tıpkı çöpe atılan itemlerin belli bir ücret karşılığında geri alındığı npcdeki fiyatlandırma gibi bir fiyatlandırmayla işlerini görebilirler.

Bence oyuna güzel bir hava ve oyuncular için rahatlık sağlar.

Senior Member
    Bu kadar basit şeyleri bile getiremiyorlar.Select characer - karakter silme -ofline mesaj- vb.
    Yıl 2020 hala yan karakter geçmek için oyundan çıkmamız gerekıyor komedi resmen .Karekter slotu artıyor mu artmıyor siliniyor mu silinmiyor.Pusa koyun kardesım karakter slotu artırma parşomeni çok mu zor alın size yeni gelir kaynağı .

Junior Member
    en istedigim şeylerdendi hevesim gitgide azalıyor bu konuda. knighti knight yapan şeylerdendi gözümde hediye item göndermenin klası ..

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    Bu kadar basit şeyleri bile getiremiyorlar.Select characer - karakter silme -ofline mesaj- vb.
    Yıl 2020 hala yan karakter geçmek için oyundan çıkmamız gerekıyor komedi resmen .Karekter slotu artıyor mu artmıyor siliniyor mu silinmiyor.Pusa koyun kardesım karakter slotu artırma parşomeni çok mu zor alın size yeni gelir kaynağı .
    Getiremiyorlardan ziyade getirmek istemiyorlar.
    Karakter Seçme - Karakter Silme - Exp Biriktirip Satma, bu 3ünü getirme olasılıkları bana kalırsa %1.
    %1 olmasının sebebi de yanlışlıkla felan getirirler diye şans payı bıraktım.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Getiremiyorlardan ziyade getirmek istemiyorlar.
    Karakter Seçme - Karakter Silme - Exp Biriktirip Satma, bu 3ünü getirme olasılıkları bana kalırsa %1.
    %1 olmasının sebebi de yanlışlıkla felan getirirler diye şans payı bıraktım.
    Karakter silme hariç, diğer ikisi bence de gelmeli.

Senior Member Vrij's Avatar
    Exp birktirp satmanın bir ara biriktirmesi vardı, charları öldürmkten kurtulmuştuk, da suistimal olasılgıyla satmayı mgame kabul etmemiş biliyorum, iptal oldu, expler de gitti.
    char silme de aynı suistimal sebeptir. Ben doda da pus TS basıp 83 lvl charı seri 1 lvle indirmeye çalşını gördüm, 1 lvl oldugunu görünce ki yüzünü görmek istiyorum diyordu ((
    Letter item yollama çok rahatlıktı ama dupe yaptılar, metin kısmı da hackerlar.

Bakın herşey sizin iyiliğiniz için hiç takdir etmiyorsunuz yaa, oyuncu psikolojisi
    ENG DC de bir arkadas yazmış, delirmiş herhalde ki, bıktım usandım bu KO oyuncularından en cry baby oyuncularda buarda diye, sorry
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.