Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member

Post kul hakkı mı bilgilendirin

merhaba beni biraz bilgilendirirseniz sevinirim.

jr de gold bar kaydırmak.

2-3 kez hapis düşen charı css ile başka birilerine satmak

kul hakkı mıdır ?

Senior Member Cem_'s Avatar
    Race
    Karus
    Forumda bu konu ile ilgili fetva verebilecek bir gm ya da moderator olduğunu sanmıyorum.

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Herhangi bir yerde veya şekilde birinin hakkını çalma eylemini sadece dini boyutta değerlendirip, birilerinin sözüne göre çalacak yada çalmayacaksan takılma bunlara, odaklanılacak başka konular var sanki.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    o biraz da kuluna göre değişir
    consume & adapt

Senior Member Vrij's Avatar
    Ben fetvayı veriyim dermişim )) Yok ne haddimize, aman.

Arkadaş ne amaçla açtı bilmiyorum benim de oyunda en çok korktugum şey bu, çünkü kul hakkının oyunu gerçeği olmaz, gerçek sandıgımız da zaten bir İlahi simülasyon, bir uyku halindeyiz, sınavdayız ve ölünce uyanacagız, ve çok geç olacak.

2. nin cevabı kolay, sevgili Peygamberimiz, kusurunu saklayarak mal satan bizden değil diyor, yani bi şekilde adam pm atıp hapse düştü mü, diye sorarsa evet 2 kere demek şart oli ama markete koyup gidince ne olur, ona göre insaflı bir fiyat koymak lazım herhalde, kusurlu diye. Biz için en iyisi 83 lvl al, hapse de düşme artık yani
    1. içinde JR geldiğinden beri olan adil bir gelenek var, ilk sıra sahibi en iyiyi alır. Bir ara silver gem 50m idi o zaman silver gemi önce alıyorduk, barı 2.
    GB yi de ilk sıraya almak gerekiyor yani, zaten hem ben kaç kere iade etmişimdir karşılıksiz, hem bana iade edenler olmuştur, pm bile atmadan.

Gelelim PK daki makrolara ))
    EXP teki makro sadece yönetimsel kurallara girer, hapis yani.
    Ama PK daki kul hakkına girer, çünkü karşıdaki bir kul, o da sınavda.
    Yani bizi makroyla, kxpla kesen herkesten alacaklıyız, offf süper ya
    sizinle çıkışta görüşces makrocular/kxperler ))
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Bu yapılanlar caiz değildir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Cem_ View Post
    Forumda bu konu ile ilgili fetva verebilecek bir gm ya da moderator olduğunu sanmıyorum.
    Hehe bizi tanıyorsun Bunun için Alo Fetva hattı vardı sanırım. Arayıp sorarsanız ve verilen cevabı forumda paylaşırsanız güzel olabilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Hahahaha oyunun yarısı ateist olur aman diyeyim

Senior Member
    Şu drop sırası mantığına oldum olası anlam veremedim. Birine 1mlik şey düşecek, diğerine 100m'lik şey düşecek. Neymiş sıraymış. Bu kuralı kim uyduruysa onlar kendi aralarına uygulamaya devam edebilirler.

Senior Member
    Dini boyutu gram umrumda değil ama vicdana uygun bir hareket değil gb çalmak , oyunda bir kural olmasına gerek olmaksızın !