Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member

Sabah kalk, şerif kır, ağaç sc bas full hazırlıklı JRye gir, Sonuç:

Sonuç: Ptde afk adam olsun.

Sabah kalkmışım full+full en hazır halimle jr girmişim, ptye adam geliyor adam afk. Sonradan pm atıyor uyuyakalmışım diyor. Girme kardeşim girme. Zor mu girmemek ? Ne hakkın var 7 kişinin emeğini hiç etmeye.

Report sistemi desen çok ayrı bir sıkıntı, adamı mı videoya çekecez mobları mı kesmeye oynayacaz.

Senior Member
    Ben sağlam küfür ediyorum böylelerine. Sabahın köründe zehir ediyorlar oyunu. Bir gün ben ban yerim bu küfürlerimden dolayı fakat bu insanlar aynı şekil devam eder girmeye. Tam da ülkeme layık bir cezalandırma sistemi olur.
    Last edited by DonJose; 11-18-2020 at 08:56 AM.

Senior Member
    report et diyolar adamın afq kaldığı belli ama jrler de buglu nasıl report etcez adam arada bi vuruyo mana basıyo bu oyun cidden oynanmaz bi hal almaya başlıyor.

Senior Member
    o jr'ye tıkladıktan sonra ki 10 dakika varya. eğer uykuluysan geçmek bilmiyor malesef. sabah jrsi işe gidenler, uyuyanlar ve multihesap girenler tarafından seviliyor baya.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    dün akşam pk ya kaldık, priest arkadaşın dediği cümle aynen şu "boşa uğraşıp 21m exp kaybetmeyeyim, ben çıkıyorum".
    bazıları resmen kaybetmek için giriyor.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Jr için şu an yapılabilecek bir şey olmadığı için ancak report yapabilirsiniz malum etkinliklere bile ip sınırlaması geldi ona rağmen afk olarak diğer oyunculara haksızlık oluyor. Umarım ilerde partydekini dışarı at seçeneği eklenir de afk oyuncuları dışarı atabiliriz.

Senior Member
    Partyde mage olmadığı için town atıp adamı videoya da alamadım en çok o koydu. Yanına kâr kaldı, yine aynı kafayla aynı şekilde devam edecek.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    adam çıplak giriyor bide chattan hadi aslanlarım kaplanlarım çalışın diyor. sayenizde gem alıcam diyor. şikayet etsen yan hesapla falan gelecek.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by STORRRRYY View Post
    Partyde mage olmadığı için town atıp adamı videoya da alamadım en çok o koydu. Yanına kâr kaldı, yine aynı kafayla aynı şekilde devam edecek.
    Town atmadan video kaydını başlatıp, parti bölümünden AFK oyuncunun üzerine tıklayabilir ve oyuncunun orada olmadığını birkaç dakika göstererek bildirimde bulunabilirsiniz.

Senior Member
    Nickname
    Trouble
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    xTheBestx
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Umarım ilerde partydekini dışarı at seçeneği eklenir de afk oyuncuları dışarı atabiliriz.
    Bunu da suistimal edicek insanların olduğuna inanıyorum. Ama chaosdaki gibi 2dk hareketsiz kalan oyuncuları oyun kendisi atarsa bu güzel olur bence.