Results 1 to 4 of 4
    Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad

Oyuna 'eski müzik' ve 'Yeni müzik' seçeneği eklenmeli

Bir önceki açtığım konuda oyun dosyaları içinden açılış müziği ve moradon da çalan müziğin ismini kopyalayıp, 2010'daki versiyondan yapıştır deyip istediğim 2010 daki moradon müziğini oyun içinde kullandığımı belirtmiştim. Sorum ise öyle kullanmanın zararı olup olmayacağı hakkındaydı. Sonra sağolsun bir yetkili gelip taramalarda yakalanabileceğimi ve müziği değiştirmemem gerektiğini söyledi.

Şimdi gelelim konumuza, oyunun tüm kaldırılan müzikleri, 2000'li yılların başından kalma dosyalarla birlikte oyun dosyalarının içinde bulunmakta. Bu 2010'da moradona eklenmiş olup sonra 2016 gibi tekrar kaldırılmış olan 2010 moradon müziğinin ''Options'' kısmından kullanılabilir olmasını istiyorum .

Bunun kimseye ne zararı dokunacaktır ne de kötü yönde kullanılacaktır. Bir güncellemeyle araya sıkıştırılıp eklense çok güzel olur ve eminim bunu 2 tuşa basarak ben bile yaptıysam yetkililer için zor olmayacaktır.
    Last edited by sui_N7tMPVcQ; 11-18-2020 at 06:44 AM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Olabilir aslında gayet mantıklı bir öneri, isteyen istediği müzik eşliğinde oynayabilmeli. Gerçi şöyle bir durumda var, Knight Online kitlesinin neredeyse %90'ı oyunun sesini tamamen kapatıp arka planda şarkı açarak oynar , o açıdan bu güncelleme önerin oyuncular tarafından ne kadar rağbet görür bilemem.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bu tarz düzenleme olursa güzel olur.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Olabilir aslında gayet mantıklı bir öneri, isteyen istediği müzik eşliğinde oynayabilmeli. Gerçi şöyle bir durumda var, Knight Online kitlesinin neredeyse %90'ı oyunun sesini tamamen kapatıp arka planda şarkı açarak oynar , o açıdan bu güncelleme önerin oyuncular tarafından ne kadar rağbet görür bilemem.
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Bu tarz düzenleme olursa güzel olur.

Desteğiniz için teşekkürler umarım olur. Zaten dediğiniz gibi oyuncuların geneli sesi kısarak oynuyor ama eminim benim gibileri de az da olsa vardır .