Results 1 to 7 of 7
    Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)

Diez'de gece 03:00-04:00 arası Draki

Diez oldukça boş bi server, en dolu olduğu saatlerde(20:00-23:30 arası) bile kapasitesi %70i geçmiyordur. Girişte asla sıra saymaz. Bu saatlerde bile sıra saymayan Draki Tower, ne zaman gece 3 ile 4 arası girmeyi denesem komik bi şekilde sıra sayıyor. Geceleri Draki kapasitesi otomatik olarak düşmediğine göre insanın aklına illegal şeyler geliyor. Yönetimi legal oyuncular ile uğraşmak yerine illegallere çözüm bulmaya davet ediyorum. Raporlama sistemi ve raporları denetleme sistemi çok yetersiz. Oyun içi denetim olsa, gün içinde ceza alacak olan oyuncu sayısı minimum 10 kat artacaktır.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    İllegalite kokuyor oto bilmem kaç level botları salıyolar mı gece acaba

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Yönetim legal oyuncularla uğraşmıyor aksine benim gözlemlediğim kadarıyla iyileştirmeler yapmak adına her güncellemede olumlu şeylerle geliyor. Forum Cr kanıtlı raporlamalar ve Discord kanalımız üzerinden anlık hile bildirimleri haricinde oyun içi kontroller de sürekli olarak yapılmakta ve yapılmaya devam ediliyor.

Gece o saatlerde Draki sırasının artmasına gelecek olursak eğer her gece bariz bir şekilde ve rutin olarak bu duruma denk geliyorsanız, bir kaç gün kanıt alarak Cr ekibine incelenmesi adına bildirebilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Diez oldukça boş bi server, en dolu olduğu saatlerde(20:00-23:30 arası) bile kapasitesi %70i geçmiyordur. Girişte asla sıra saymaz. Bu saatlerde bile sıra saymayan Draki Tower, ne zaman gece 3 ile 4 arası girmeyi denesem komik bi şekilde sıra sayıyor. Geceleri Draki kapasitesi otomatik olarak düşmediğine göre insanın aklına illegal şeyler geliyor. Yönetimi legal oyuncular ile uğraşmak yerine illegallere çözüm bulmaya davet ediyorum. Raporlama sistemi ve raporları denetleme sistemi çok yetersiz. Oyun içi denetim olsa, gün içinde ceza alacak olan oyuncu sayısı minimum 10 kat artacaktır.
    Diez en kalabalık saatlerinde bile draki sıra vermemesi lazım.

Senior Member Cem_'s Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ryuzakiel View Post
    Diez en kalabalık saatlerinde bile draki sıra vermemesi lazım.
    Bir Diez oyuncusu olarak, Pandemi dönemi haricinde Diezde draki sırası beklediğimi hatırlamıyorum.

Senior Member Vrij's Avatar
    Evet Diezde hiç sıra saymaz. Şu malum lvl botlardır diyecem de hiç te görmedim
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Yönetim legal oyuncularla uğraşmıyor aksine benim gözlemlediğim kadarıyla iyileştirmeler yapmak adına her güncellemede olumlu şeylerle geliyor. Forum Cr kanıtlı raporlamalar ve Discord kanalımız üzerinden anlık hile bildirimleri haricinde oyun içi kontroller de sürekli olarak yapılmakta ve yapılmaya devam ediliyor.

Gece o saatlerde Draki sırasının artmasına gelecek olursak eğer her gece bariz bir şekilde ve rutin olarak bu duruma denk geliyorsanız, bir kaç gün kanıt alarak Cr ekibine incelenmesi adına bildirebilirsiniz.
    CTRL+C CTRL+V yapmak çok güzel. Hep aynı cümleler xD Ben çok uğraştım o işlerle; çoğu zaman adamlar Uruk'u olsun, Savage'i, Golem'i olsun takır takır kasmaya devam ettiler. Günde 1 saat oyun oynuyorum. Ben mi uğraşayım Yönetim oyunun işleyişini sürekli bızıklamak yerine illegale çözüm bulsun.
    Last edited by pooktroop; 11-21-2020 at 11:17 AM.