Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33

Cz DE Kill Başı %50 NOAH Haracı

Geçmiş Dönemler de
    kişi pvp alanların da öldüğün de np ile birlikte para da gidiyordu

bir kitle pvp alanın da farm yapmakta ve çok hoş
    fakat pk atan kitlenin np harici ödül alabileceği bir husus bu kapsam da söz konusu değil.

gel gelelim uygun dil ile bu anlattığım önerimin NTTG Meclis-i Hüma da görüşülmesi gerektiğini şiddet ile destekliyorum

ardream - base - ronark-bdw-chaos-lunar haritasın da öldükten sonra , ölen kişinin üzerinde ki paranın yarısı öldürene gitme özelliği tekrardan aktif edilmelidir.

ekstra olarak - %15 i oyuna giderek vergilendirilebilir

bu saye de pk atan ve sc yakan insanların yep yeni ve felaket bir şekil de pk yı güçlendiricek olay ile karşı karşıya oluruz.

edit - çok karşı çıkan olacaktır fakat bu olayın mükemmel olduğu fikrini değiştirmez.
    Last edited by Kristalxxx; 11-17-2020 at 07:26 PM.

Senior Member
    Merhaba ben çok karşı çıkanlardanım , bana göre de senin mükemmel sanman mükemmel değil gereksiz olduğu gerçeğini değiştirmez ..

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Katılmıyorum bu konuya. Çoğu zaman insanlar üzerlerinde para unutarak savaş alanlarına giriş sağlayabiliyorlar. Bu da insanların unutkanlıklarından, istemeden yaptıkları bir durumu avantaja çevirerek, bu durumdan faydalanmak olur. Yanlış bir tutum.

Sonuna kadar destekliyorum. Kimse yanlış anlamasın karakterim priest ve görev itemleriyle oynuyorum. Üzerimde para unuttuysam bu hata benim ve birisi gelip cezayı keser. Benim de bundan ders çıkarmam gerekir.
    Pk alanlarında para gitmesi olayı oyuna yeniden yepyeni bir soluk getirecektir hiç şüphesiz. Bu durumu suistimal edecek durumlar ise engellenmeli, düşünülmeli ve öyle oyuna eklenmeli. Gerçekten müthiş olurdu eskisi gibi.

bizlerin fikirlerinden ziyade yönetimin bu olaya nasıl yaklaşıcağı
    şahsen biraz vergi kesintisinin noah ı silerek karşı tarafa aktarılması "öldüren kişiye"
    noah silmek için kooosskoca bir alternatif , bide bunun üstüne getir babacım cz ye bol noah atan bi slot tam ortaya
    al sana knight online

Senior Member
    Yapmasınlar sonra pelerin atı taktiğini :d

Farmerların üstünde biriken para kıtlanır mantıklı aslında

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Kristalxxx View Post
    Geçmiş Dönemler de
    kişi pvp alanların da öldüğün de np ile birlikte para da gidiyordu

bir kitle pvp alanın da farm yapmakta ve çok hoş
    fakat pk atan kitlenin np harici ödül alabileceği bir husus bu kapsam da söz konusu değil.

gel gelelim uygun dil ile bu anlattığım önerimin NTTG Meclis-i Hüma da görüşülmesi gerektiğini şiddet ile destekliyorum

ardream - base - ronark-bdw-chaos-lunar haritasın da öldükten sonra , ölen kişinin üzerinde ki paranın yarısı öldürene gitme özelliği tekrardan aktif edilmelidir.

ekstra olarak - %15 i oyuna giderek vergilendirilebilir

bu saye de pk atan ve sc yakan insanların yep yeni ve felaket bir şekil de pk yı güçlendiricek olay ile karşı karşıya oluruz.

edit - çok karşı çıkan olacaktır fakat bu olayın mükemmel olduğu fikrini değiştirmez.
    Tabi canım tabi.
    Millet 2 item dizebilmek için yırtınsın.
    Sen gel adamın emeğine çök.
    Birde bir anlık dalgınlıkla savaş alanına giren adama cezayı kes. Güzel iş.
    Birde yönetime pas atıyor ki ''minareyi çalan kılıfını hazırlar'' atasözünün ne kadar doğru bir söz olduğu bir daha kanıtlanmış oldu.
    Vergi de kesilsin diyor bak.
    Hırsızın hırsızlığa çıkarken kendine ortak araması resmen.
    Ama avucunuzu yalarsınız.
    nTT buna ortak olmaz.

Senior Member
    Katılmıyorum.
    Bunun kapatılmasının en önemli nedeni zaten zehir bugu , ata çekme , pazardayken bdw girip parayı unutma gibi şeyler yüzünden insanların mağdur olmasıydı.
    Kaldı ki CZ de pk sırasında bankayı açmak bile paralı , questlerden karşıya geçmek paralı (monuyu kendi ırkın kesmediyse) , sürekli repair şudur budur insanlar üstünde para bulundurmak zorunda.

Senior Member
    eskiden olsa desteklerdimde şimdi tüm çarlarda para var yarısı giderse bende giderim