Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 33
    Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bende katılmıyorum okadar emek verip kastığın paranın bir anda yarısının gitmesi çok kötüydü tekrar eski sistemin geleceğini düşünmüyorum.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Emeğiyle farm yapanların coinsleri cebinde kalmalı.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Böyle bir şey olursa oyunu bırakan çok olur böyle bir şeyin olma ihtimalini göremiyorum 0.000000000000000000000001 filandır

Senior Member
    Ağır saçma olur. Bırakın hakkıyla para kasanın parasına göz dikmeyi artık. Zaten nerflene nerflene para kasacak slot kalmadı.

Senior Member
    Konuyu açan arkadaşa pk nın farmer kesmek olmadığını anlatsa birisi fena olmaz diye düşünüyorum. Dediğinin olması ihtimalinde bütün combatların farm slotlarına kayacağını, hali hazırda zaten full dizili charların bile farmer peşinde koşup farmer kesip solo pk attığını düşündüğü durumdayken, altar sunucusunda bile bowl boşken farm slotlarında farmer kesen full dizili charlı arkadaşlar varken (içlerinde isim vermiyim çok tanınmış kişiler varken) bir de çıkıp %50 coins atsın güldürme arkadaşım... Sen şu 50-100 k para bayılıp adam kesemeyip farmer kovalayan sonrada bu kadar para gömdük para kazanmak için böyle bir yenilik gelsin diye öneride bulunayım diye düşünen bir zat değilsindir umarım...

Senior Member
    Zamanında Moradonda Arenaya milleti TP leyip zehir vurup sonra Town atıp CZ ye gidiyorlar idi. Eğer o kişi zehirden orada ölür ise parasının yarısı gidiyor idi. Çok kişiye ucuza item satacağız diye partiye alıp partideki mageye teleportlatıp zehir vurdurup bu işi yaptılar. Daha sonrada bunun için organize ekip kurup bir başka mageyi de tp gatede bekletip ona buna Moradonda Party atıp Arenaya çekip HPsini dipletip mageye zehir vurduruyorlar idi sonra TP gatede bekleyen diğer mageye Arenadaki mageyi teleportlatıyorlardı. Arenadaki magede hemen TP Gateden CZye gidiyordu. Kişi zehirden ölünce parasının yarısı gidiyor idi. Bu sebep yüzünden o özelliği kapattılar yani CZde paranın yarısının gitmesi yüzünden.Şimdi bir de Porutu var baya güzel organize ekip kurarlar ve bu işi yaparlar.

İkinci sebep ise Maseestro Potionların oyuna gelmesi oldu. Maestro Potion alan kişi CZde para gitmesi varken nasıl kullanacak o Potun özelliği kullanamaz.

Senior Member
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++

2 3 mesaj da arena muhabbetini gördüm fakat bu fixlenebilir
    nasıl mı , arena da zehir içerikli skilleri yasakla ? acemiliğimle bir çözümüm bu ama işin yetkili kısmı masada bunu değerlendirip daha zekice birşey bulabilir yada areana da vurulan skil , vuran kişi dışarı çıktığın da off olabilir
    karşı çıkanların %90 lık kesimi farmer
    bir yetkili görüş bildirse aslında mükemmel olurdu mesela olaya nasıl yaklaştığı çok önemli

Senior Member
    Kaç bin tl bastıysa artık hala savunuyor.

Quote Originally Posted by guubar61 View Post
    Kaç bin tl bastıysa artık hala savunuyor.
    eleştiri hakkına sahipsin fakat tercihlerimi sorgulama hakkına değil

umarım yetkili biri olayı görür ve "bunu sana inat olarak söylemiyorum" bu olayı masaya yatırır değerlendirir.