Results 1 to 10 of 10

Lightbulb Pazarcı mafyalarını bitirecek hamle karşınızda, destekleyin

Beyler pazarcıları bitirecek daha doğrusu biraz dizginleyecek süper bir öneri ile karşınızdayım
    Öncelikle bu oyunda birçok öğrenci kardeşimiz var, gerek pazar gerek farmla öğretim hayatlarını devam ettiren ya da ailesine yük olmak istemeyip para kazanan, bu fikir genel olarak onları kapsamıyor ancak bu oyunda şöyle de bir kesim var:

Hepsinin en az 10-15 pc hatta 40-50pc alıp yapanlar var, inanmayanlar altar 2 old takı pazarını bi gezsin, adam bildiğiniz maradonun ortasına çarlarını sıralamış ve en az 20-30 çarı var, burası benim sana bir şey sattırmam gibi laflarla mafyacılık falan oynadığını zanneden zavallı bunlar.
    Gelelim birde bizim kısma, PUS çekiyoruz PK atıyoruz gerek farmda yapıyoruz ama aktif oynuyoruz ve bunun bir masrafı var bu yüzden gece bir çoğunuz pazar kuruyorsunuz sırf 3-4m kâr edelimde pus paramız çıksın diye. Ancak bu mafyacıklar koyduğunuz fiyatın anında bir tık üzerine fiyat kurup (7/24 online bu mafyacıklar) size zerre bir şey bırakmıyor.

İŞTE ÖNERİ FİKİR

Draki hakkı gibi hergün saat 18:00'da yenilenen bir pazar kurma hakkı olacak
    Günde 1 kullanıcının (Karakterlerin değil değil şifrenin) 2 ya da 3 kez pazar kurma hakkı olacak.
    (Bu mafyacıklar yeni hesap alıp bunu da aşar orası ayrı bir konu artık ötesini nttgame daha doğrusu mgame düşünsün)

Alternatif fikir

Günde 3 hakkını kullanan kullanıcı 4. kez pazar açabilmek için 2m ve bir sonraki hakkında +1m şeklinde artacak
    (5. açmak istediğinde 3m , 6.da 4m gibi)

Takı çetelerini yada bus çetelerini bitiremez belki ama benim gibi gece 3-5m kasıyim diye bakan kişilerin biraz daha nefes almasını kolaylaştırır. Gerisinide artık Nttgame düşünsün, ya başka bir pazar sistemi gelecek bu oyuna ya da önerdiğim gibi pazar kurma hakları sınırlanacak.

Kardeş pazarcı değilim 10 senelik oyun hayatımda 1 aylık pazar yapmış biri olarak söylüyorum milletin ne kazandığı seni neden bu kadar geriyor yada gerçekten hayattaki derdin bumu Bu oyundan adam ister para kazanır ister keyfine oynar kendin yapamadığın için başkalarını neden çekemiyorsun adam belirli bir yatırım yapmış bunun bir karşılığı olmuyacağınımı sanıyorsun ben çok pazarcı tanıyorum hem pk çarı olan hem pazar yapan bu oyunu oyun yapan herşeydir pazardır pkdır farmdır muhabbettir dostluktur eğerki sen bu zincirlemeyi bozarsan ortada bir oyun kalmaz gerçekten bi bitmediniz baymaya başladınız artık .

Quote Originally Posted by techila191 View Post
    Draki hakkı gibi hergün saat 18:00'da yenilenen bir pazar kurma hakkı olacak
    Günde 1 kullanıcının (Karakterlerin değil değil şifrenin) 2 ya da 3 kez pazar kurma hakkı olacak.
    (Bu mafyacıklar yeni hesap alıp bunu da aşar orası ayrı bir konu artık ötesini nttgame daha doğrusu mgame düşünsün)

Alternatif fikir

Günde 3 hakkını kullanan kullanıcı 4. kez pazar açabilmek için 2m ve bir sonraki hakkında +1m şeklinde artacak
    (5. açmak istediğinde 3m , 6.da 4m gibi)

Takı çetelerini yada bus çetelerini bitiremez.
    Cümlelerinde şunu çıkartıyorum 8 ve üstü bilgisayarı olanlara zarar vermez bu sistem. Ama tek bilgisayarda oynayıp da pazar kuranları ortadan kaldırırsak GB yi artık onların belirleyeceği bir sistem tasarlanmış gibi. Helal olsun Seni destekliyorum. Yeni düzen hayırlı olsun. Solo oyuncuya yer yok oyunda, Pazar bile kurmasın 8 ve üstü bilgisayar olanlar varken solo adam ne yapacak pazarda gitsin. AĞAbeylerden item alsın.Boşuna uğraşmaşmasın olmada Maaşını aldığı zaman onlara gitsin içinden ufacık bir parça alsın AĞABEYLERE versin. THOR un çekici kimde NERF NERF NERF diye oyundaki şimşekler gürlemeli. Şaka bir yana bu oyunda Yıldırım efekti yok. Gök gürlemiyor. Her oyunda Yıldırım efekti var yağmur yağarken gök gürler yıldırımlar düşer burada yok.

Not: Magelerin yıldırım efektini demiyorum. Yağmur yağarken oluşan Yıldırım ve şimşek olayını. Yada Kar yağması olayını hiç görmedim oyunda.

Senior Member
    Şu oyuna öneri verirken sıradan kişileri etkilemeyecek öneriler verin. Zaten bu oyuna öneri sunmak zorunda da değilsiniz. Kendiniz çözüm bulabilirsiniz bazı şeylere.

Bu olay yine solo oyuncuya zarar verir.

Senior Member
    konuyu açan arkadaşı destekliyorum bununla ilgili bir şeyler yapılması lazım artık ne geliyorsa gelsin de cidden takı pazarın da da görüyorum 40 pc ile pazar yapıyorlar benim önerim itemlere 1 hafta ban olayı gelsin steam de var bu sistem bu engelleyecektir az da olsa bu sistemi bozacağını düşünüyorum

Bunun tek çözümü auction house yani açık arttırma sistemidir.Bir npc koyarsın herkes oraya itemini koyar.Oyun bir item için maksimum ve minimum fiyat aralığı belirler o fiyat aralığında pazara koyup diğer işlerini halledersin.Yıl 2021 olacak bu sistemi yapmayan mmo kalmadı ama mgame hazretleri bu işi beceremeyeceğini bildiği işin getirtmiyor

Senior Member
    action house 'yi getirseler sorun kökten çözülür

Senior Member
    Premium ve afk farm yapmak için gerekli olan pus itemlerinde 2 kat fiyat arttırımına gidilsin. 50 bilgisayarlı ne farmcı kalır ne de pazarcı.
    Normal oyuncu da başlarda mırın kırın eder fakat zamanla sesi kesilir pus itemlerini almaya devam eder.
    3 yıl önce fiyatlar bugüne göre neredeyse yarı yarıyaydı fakat bugün 3 sene öncesine nazaran 4 kat daha fazla oyuncu var.

Senior Member Cem_'s Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by devi1 View Post
    action house 'yi getirseler sorun kökten çözülür

Çare #AUCTION HOUSE
    Çare #AH
    Çare #Çevrim Dışı Pazar Sistemi
    Çare #DROGBA

Tags for this Thread