Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 31
    Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kai_gFjBbdZp View Post
    Kardes sen rolmü yapıyorsun? bız ıtem gırısı oluyor demıyoruz fazlasıyla oluyor olması gerekenden fazla kar bırakıyor dıyoruz cz aoc bıle saatte 12 m atarken oranın 20 25 m bırakması normal bır durummu boş boş konusuyorsun emek vermeden genıe ıle kasıyor adamlar hıc bır katkıları yok elıyle kasmayan kımse para kasamasın demek ıstıyoruz genie bıtsındemek ıstıyoruz ne bır ınsansın sen ya Tüm slotlarda drop azalısı olmuş en baba slotlar bıle 12 m bırakırken oranın bıraktıgı para fazla zaten ıtıraz edenler genelde senin gibi boyle dark mare slotunda 8 lı genıe kasanlar bu kadar kudurmanız gerek yok sızede el atılcak hic merak etme
    Bu terbiyesiz üslubunu 10 saat oyun oynamana bağlıyorum. Umarım forumdan ve oyundan biraz olsa uzaklaştırılırsın da, biraz nefes almaya vaktin olur.
    Last edited by NativeBrutal; 11-17-2020 at 05:05 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Bu terbiyesiz üslubunu 10 saat oyun oynamana bağlıyorum. Umarım forumdan ve oyundan biraz olsa uzaklaştırılırsın da, biraz nefes almaya vaktin olur.
    Hadi ordan seni 8 pc var elınde ısıne gelıyor allah bılır 32 pc de vardır sende tum eslanttakı dark mare stone golem dropları azalasın konularına yorum atmıssın anlamadıkmı sanıyorsun orada genie ıle farm attıgını senın gıbı adamları bırakmıcaklar bu oyunda insallah oralarada el atacaklar ac kalın ac
    Last edited by NativeBrutal; 11-17-2020 at 05:05 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Forum konularında dark mare slotu drobu azalsın yazılan baska konuyada boyle atarlı atarlı yazmıssın biz senin ne oldugunu bılıyoruz gecmısın gozukuyor sen eslanttakı 8 pc ıle farm yapan hıc bır emek vermeden oradan aıle gecındıren tıplerdensın benim 10 saat oyunda olma sebebımse karakterımı dızmek tabi senın oyle derdın yok 24 saat genıe bırakıyorsun dark marede dısarda gezebılırsın seni
    Last edited by NativeBrutal; 11-17-2020 at 05:06 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu arada tesekkurde ederım senın yan karakterlerınlede attıgın yorumlarla konuyu sureklı ustte tutuyorsun 3 gundur konu en ustte duruyor sayenızde tum yetkılıler goruyor tesekkur ederim size konuma veerdıgınız destekten dolayı hic merak etmeyın sureklı acıcaz bu konuları sızın gıbı genıecı 8 karakter sokan 32 pc lı adamları ılk eslanttan sonrada pazardan sılecez burası sızın ekmek kapınız aıle gecırdırme yerınız olmaktan cıkacak..

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Konu içerisinde geçen ikili tartışma devam ederse ne yazık ki konuyu kilitlemek zorunda kalacağım. Lütfen birbirinizin görüşlerine saygı duyarak ve ikili tartışma ortamı yaratmadan devam edelim.

Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Bu arada tesekkurde ederım senın yan karakterlerınlede attıgın yorumlarla konuyu sureklı ustte tutuyorsun 3 gundur konu en ustte duruyor sayenızde tum yetkılıler goruyor tesekkur ederim size konuma veerdıgınız destekten dolayı hic merak etmeyın sureklı acıcaz bu konuları sızın gıbı genıecı 8 karakter sokan 32 pc lı adamları ılk eslanttan sonrada pazardan sılecez burası sızın ekmek kapınız aıle gecırdırme yerınız olmaktan cıkacak..
    Allah'a şükür bir mesleğim var. Eski moderatörüm, mesleğimi de çoğu kişi bilir zaten. 32 PC koyacak bir evim yok. 32 PC olsa zaten 8 karakter sokmakla yetinmem. 32'sini de kullanırım.

Virüsten dolayı eğitim uzaktan diye bu kadar salmayın kendinizi. Liseyi bitirirsen sen de öğretmen olabilirsin belki.

Kardes sen rolmü yapıyorsun? bız ıtem gırısı oluyor demıyoruz fazlasıyla oluyor olması gerekenden fazla kar bırakıyor dıyoruz cz aoc bıle saatte 12 m atarken oranın 20 25 m bırakması normal bır durummu boş boş konusuyorsun emek vermeden genıe ıle kasıyor adamlar hıc bır katkıları yok elıyle kasmayan kımse para kasamasın demek ıstıyoruz genie bıtsındemek ıstıyoruz bır ınsansın sen ya Tüm slotlarda drop azalısı olmuş en baba slotlar bıle 12 m bırakırken oranın bıraktıgı para fazla zaten ıtıraz edenler genelde senin gibi boyle dark mare slotunda 8 lı genıe kasanlar bu kadar kudurmanız gerek yok sızede el atılcak hic merak etme
    Olması gerekeni sen mi belirliyorsun ? Oyunun en güçlü yaratığı efsane olmuş Dark Mare; dtc gibi 6 saatte bir mi Raptor atacaktı? Kimse kusura bakmasın. En baba slot dediğin cz aoc'u 72 level bp dönüyortek başına zorlanmadan. Bahsettiğimiz oyunun "en baba, en baba" diye bahsettiğin slotlardan zaten. Drop azaltılmalı önerisi çok saçma sen ne dersen ne.
    Ayrıca ben o slotta hiç kasmadım hatta r işareti almak için oyuna bile girmedim aylardır. Üstelik de priestim. Görev itemleriyle oynuyorum. Skill sıfırlamaya bile verecek param yok bu oyun için o yüzden r işareti alma peşindeyim.
    Şöyle ki; oyuna ilk başladığımdan beri Dark Mare ilgimi çeken yaratıklardan olmuştur. Çok severim. Kimin orda nasıl kastığı beni ilgilendirmiyor. Kesebilen o itemleri de paraları da hak ediyordur. Tabi legal yöndeyse.
    Senin önerin ise yaratığın daha da güçlendirilmesi, resistanlarının arttırılması olabilirdi. O yaratığın coinsinin de drobunun da düşürülmesi oyuna ihanet olur. Hepsini geçtim akıl dışı olur. En baba diye bahsedilen slot 25 değil 50 m bile bırakmalı. He genie ile dönemesinler diyorsan o şekilde kesilemeyecek hale getirilip daha da güçlendirilebilir. Buna karşı değilim. Dark mare'nin çok güçlü olması beni mutlu ediyor. Çok güçlü yapılıp dropları bir tık arttırılabilir ve el ile dönülecek duruma getirilebilir. O zaman deiğin gibi olur.
    Last edited by amoralistflozof; 11-17-2020 at 05:53 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Allah'a şükür bir mesleğim var. Eski moderatörüm, mesleğimi de çoğu kişi bilir zaten. 32 PC koyacak bir evim yok. 32 PC olsa zaten 8 karakter sokmakla yetinmem. 32'sini de kullanırım.

Virüsten dolayı eğitim uzaktan diye bu kadar salmayın kendinizi. Liseyi bitirirsen sen de öğretmen olabilirsin belki.
    Oncelıkle bos konusmaya devam etmıssın unıversıte mezunuyum(2 üniversite bitirdim) vede ısımde var suan pandemı dolayısı ile evdeyim oyuna para yatırmadan carı dızmeye ugrasıyorum tamamen boş bir insansın sana cevap vermek bıle üzücü 10 iq ınsansın soyledıgın 10 kelımenın 11 ı boş biraz beynin olsa keşke...Senın oradakı genıecılerden oldugunu bılıyorum kendını saklama paşam adam olsan acık net onuda soylerdın hadi yaylan buradan

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

sen orada genie ıle kasan tıplerdensın zoruna gıtmesının asıl sebebıde bu genıe ıle kasılan 3 slot kaldı onuda bız belırttıkce evınıze ekmek goturemıceksınız dıye kuduruyorsunuz bunun farkındayız aglamana gerek yok

Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Oncelıkle bos konusmaya devam etmıssın unıversıte mezunuyum(2 üniversite bitirdim) vede ısımde var suan pandemı dolayısı ile evdeyim oyuna para yatırmadan carı dızmeye ugrasıyorum tamamen boş bir insansın sana cevap vermek bıle üzücü 10 iq ınsansın soyledıgın 10 kelımenın 11 ı boş biraz beynin olsa keşke...Senın oradakı genıecılerden oldugunu bılıyorum kendını saklama paşam adam olsan acık net onuda soylerdın hadi yaylan buradan
    İki üniversite bitirip de Türkçe yazamayan birisisin. Yazmayı öğrendiğin zaman seninle muhatap olacağım. Aksi halde yazdıklarını okurken gözlerim kanıyor, iki üniversite bitiren arkadaş(!)

İyi forumlar, tabirinle de yaylanıyorum.