Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ben_D2X4wCGY View Post
    Davranış kuralı yüzünden hapse atıldım. Millet macrodan hapse girmiyor algısı yüzünden sizden ve oyundan soğudum. Ardreamda macro ayari dagitan adama hapisten nasil cıkacağımı sordum hiç girmemişki bilsin...

Hani şöyle 600 trilyonluk charlar varya onlar jr de falan yakalanıp hapse giriyor mu yoksa adam kayrılıyor mu? Samimi soruyorum valla korkmadan insallah samimi cevap verirsiniz
    Davranış kuralları yüzünden ceza alabilirsiniz, davranış kuralları içerisinde hile kullanımı da var ve hile kullananlar hapse gidebilir burada anormal bir şey yok siz de hile kullanan kişiler arasındasınız anladığım kadarıyla.

İllegalite tespit edilen oyuncuların eşyasına, bulunduğu gruplara, sunucusuna, seviyesine, kaç yıllık üye olduğuna, yaptığı harcamaya bakmadan cezasını veriyoruz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Davranış kuralları yüzünden ceza alabilirsiniz, davranış kuralları içerisinde hile kullanımı da var ve hile kullananlar hapse gidebilir burada anormal bir şey yok siz de hile kullanan kişiler arasındasınız anladığım kadarıyla.

İllegalite tespit edilen oyuncuların eşyasına, bulunduğu gruplara, sunucusuna, seviyesine, kaç yıllık üye olduğuna, yaptığı harcamaya bakmadan cezasını veriyoruz.
    Bir youtubera ac kopek dedigim icin hapse atildim bajin hesabima hatta macro vs degil.
    Samimi yanit icin saol reis eski gunlere donmek yenien baslamak istiyorum ama sudan bahaneyle hapse girmekten banlanmaktan korkuyorum.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ben_D2X4wCGY View Post
    Bir youtubera ac kopek dedigim icin hapse atildim bajin hesabima hatta macro vs degil.
    Samimi yanit icin saol reis eski gunlere donmek yenien baslamak istiyorum ama sudan bahaneyle hapse girmekten banlanmaktan korkuyorum.
    Disiplin zindanına gönderilebilmeniz için illegal yazılım kullanmanız ya da oyunda insanları öldürmek için yaratık çekmeniz gerekir.

Hiçbir GM herhangi birine uygunsuz konuştuğunuz için sizi disiplin zindanına göndermez.

Siz sebebini bu sanıyor olabilirsiniz fakat sanırım emin değilsiniz, yapmadığımız bir şey çünkü bu.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Disiplin zindanına gönderilebilmeniz için illegal yazılım kullanmanız ya da oyunda insanları öldürmek için yaratık çekmeniz gerekir.
    Hiçbir GM herhangi birine uygunsuz konuştuğunuz için sizi disiplin zindanına göndermez.

Siz sebebini bu sanıyor olabilirsiniz fakat sanırım emin değilsiniz, yapmadığımız bir şey çünkü bu.
    Bana aşırı samimi geldiniz sağolun. Canlı yayınlardan takip ettiğim kadarıyla da gerçek hayatta arkadaş olmak isteyeceğim birisiniz. Eğer yarın müsait olursanız neden hapse girdiğime bir bakar mısınız? Char şuan hapiste değil çıkarıp oyunu bıraktım kız arkadasimla. Macro kullanmadan hapse girdiğim icin. Sadece jr girdiğim mage charım. Aylardır oynamıyorum icimden de gelmiyor

Şuan foruma yazdığım accountum yani bu

"mageminni - destan-"

Samimiyetinizi asla suistimal etmeyeceğimi bilin. Gerçekten oyunu çok özledik ama malesef dönemiyorum.

Eğer gerçekten macro kullanıp veya canavar cekip hapse girdiysem bir daha sanal alemde kimseye güvenmeyin sadece samimiyetime inanin.

Dedim ya char suan hapiste bile değil. İçimde yara olarak kaldı bu durum. Oyundan soğuttu.

İncelendi malesef haksizsin demen bile yeterli

Veya macro dışında bir sebepten girmis deseniz bile kafi. Kalbim aşırı kırıldı aylardir oyunu oynamiyorum.

Eğer bu durum zamanınızdan çalarsa boşverin gitsin. Dediğim gibi char şuan hapiste değil oynamiyorumda. Bir yardım talebi değil bu.

Şu lanet macroyla da pandemi döneminde tanıştık. Biz mageyle tertemiz oynuyorduk. Herkes eski okçu accountlariniza dönun logitech macro alın açın dedi. Biz de farklı 2 id ile 3lu5li macro kullandık ay bitmeden hapse girdik

Suan haksiz yere hapse dusen accountlarimiza geri döndük. Logitechle ilgili tum macrolari kaldırdık dönmeden. Hatta kız arkadasim "nerden bulastirdin bizi macroya ne guzel mageyle takiliyorduk" dedi. Suan haksiz yere girdiğim bu accountla yarım saniye bile macro kullanılmadı. Hatta beraber quest ron +7 tamamlandı, bir süre pazar yapıldı. Gece gündüz box etkinliğine girildi. Hapse girdiğim gün charı jr girmek icin soktum esprisine dedim ki dusunsene char hapisteymis) ikimizde hemen birakiriz ama imkansiz macronun m si yok dedik. Ciddi ciddi char hapiste başladı.

Valla ogüden bugune yıllarımı verdiğim oyundan ve gm lerden soğudum.

Bana bi jest yapip
    " inceledim gercekten hak etmissin" bile deseniz hissettiğim bu degersizlik hissi üzerimden kalkacak valla

Tekrar not : bu bir yardım veya destek talebi değil. Çünkü charım hapiste bile değil suan. Aylardır oynamıyoruz ve oyunu özledik. En azından hapse neden girdiğimi bilmek istiyorum. Benim gibi değersiz bir oyuncuya koskoca gm insiyatif kullanır mı ayrı konu
    Last edited by ben_D2X4wCGY; 11-17-2020 at 12:30 AM.