Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

''Perimones'' Adlı Moderatör ile ilgili.

Ben bu Vatandaş'ın işini yapmadığını düşünüyorum. Crdeki şikayetlerden hangisine baktıysa kanıt devamı isteyip konuyu kitliyor ki daha önce şikayet ettiğim bi vatandaş'a da o bakmıştı yine kanıt yetersizliği demişti. Şimdi yine aynı vatandaş'a o baktı açık açık küfür ettiği halde saat tarih server mevcutken ceza vermiyor. ben bıktım arkadaşlar şimdi hesabımı banlayacaklar yapabilecekleri tek şey bu çünkü.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Kanıtlarınızda sunucu bilgisi görülmeyen, konuşma geçmişi tespit edilemeyen raporlarda tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmış. Bunun dışındaki raporlarınıza olumlu cevap verilmiş ve gerekli yaptırımlar uygulanmış.

CR bölümünün işleyişi ile ilgili bazı kuralları vardır ve bu kurallar çerçevesinde işlemler yapılmaktadır. Siz bu kurallara uymayıp eksik raporlama yapmanız durumunda açmış olduğunuz raporlara eksiğiniz ile ilgili bilgilendirme yapılır ve konunuz bölüm yetkisi tarafından kapatılır. Bu durumu size bölümde görevli arkadaşımız da açmış olduğunuz itiraz konunuzda belirtmiş. Lütfen bölüme konu açmadan önce Cheat Reports Kullanımı adlı konuyu detaylı bir şekilde okuyup o kullanım kılavuzuna göre raporlama yapınız.

Junior Member
    Eksik Raporlama yok efendim. Herşey tamam olarak mevcut. Saat, Tarih ve Server. Vatandaş büyük bi ihtimal tanıdığının çarı olduğu için ceza vermiyor. Ayrıca, Konuşma geçmişi nedir ? açık açık küfür ediyor orada. Siz adamı bana küfür etmediğine ikna etmeye çalışıyorsunuz. ne demek konuşma geçmişi ? Varsa benim ettiğimle ilgili bi kanıtı oda size yollar siz bana cezayı verirsiniz Ki böyle birşey yok. SİYASİ PARTİ ZİHNİYETİYLE OYUN YÖNETİLMEZ. HIRSIZ BİZDENSE ÖRTBAS EDERİZ, BİZDEN DEĞİLSE ALAŞAĞI EDERİZ. ÖYLE Bİ DÜNYA YOK İŞLERİNİ YAPSINLAR LÜTFEN.
    Last edited by zig_Dh6qr9dU; 11-16-2020 at 11:16 AM.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Selamlar, öncelikle raporlarınızı ve gönderdiğiniz kanıtları tek tek incelediğimi belirtmek isterim.

Bildirim bölümünde, özellikle hakaret konusunda dikkat ettiğimiz bazı kurallar var.

1- Tarih ve sunucu bilgisi.
    2- Kişiler arasındaki konuşmada kışkırtma olabileceğini gösteren içerikler var ise konuşmanın devamının olması.

İşleme alınmayan konunuzda kişiyi kışkırtmaya yönelik mesajlarınızın olabileceğini gösteren bazı söylemleriniz var. Belki size göre kışkırtmayla ilgisi olmayabilir fakat konuya objektif bakmakla yükümlü olan bizler mesajları daha iyi değerlendirebiliyoruz, sonuçta siz olayda bir tarafsınız.

Bu sebeple bazı raporlarda konuşmanın öncesini görmeden işlem yapamıyoruz, şüpheli bir durum olmadığını gördüğümüz raporunuza işlem yapılmış.

Oyunda küfür eden bir kişiyi korumanın bize kazandıracağı herhangi bir şey yok, amacımız tüm durumlarda adaletli davranmak ve olaya objektif bakabilmek.