Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Junior Member
    Öneri güzel ama fazla. 1 milyon np az değil ama +8 quest vermek aşırı gereksiz benim önerim aylık sistem olması ve sıralama şeklinde olması. Mesela ilk 10 sıraya girene 1 aylık hp, ac ve atak sc, sonrakilere 15 günlük gibi gibi. Daha teşvik edici olur oyuncular için.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Np sıralamasının önemi olması gerekiyor elbet oyuncuların önüne geçebilmesi değilde. ilk 200 sıralamaya özel kutular, amblem ve tatto gibi eşyalar verilmesi güzel olabilir.

7 8 yilda 10 milyon np kasmış adam en azindan 9 dener 10 trina çeker oyunda.kazanır win win

Senior Member
    bence np ile item yerine ilk 100 e gibi puss eşyalar war premium pathos kanat ibex gibi şeyler verilmesi daha uygun olur örnek veriyim ilk 10 a war premium + kanat gibi

Quote Originally Posted by har_phnakw38 View Post
    bu oyunda yıllarını ve yuksek pus ucretleri verip national point kasmanın amaci nedir malesef hiçbir işe yaramıyor. işte mütiş bir öneri

tüm joblar 1 milyon np ile istediği +8 quest silahını alabilmeli . tüm oyuncu kitlesini bowla çekmeye çalışmaya kesin çözüm budur.
    Dostum kusura bakma da Biraz estetik düşün, Özgür bırak kendini az isteyene kimse vermez. Çok fazlasını iste ki alasın. Eski serverlardaki +10 krowaz silahları alırken birileride +10 Raptor ve iron bow gibi MP recovery silahlar aldı diye bir EFSANE var ama kimse kanıtlayamadı.

1 milyon NP ye %100 yanmayan Mp Recovery upgrade scroll u diyeceksin serverda kimler kaç milyon NP sini verir bir bilsen. Valla GB kasanlar elde etmek için Piyasadaki milyonluk NP ye sahip charları satın alırlar.

+10 Iron bow 161 atack mp recovery 10 kaç gb eder, ya da Raptoru.

Senior Member
    eskiden açtığım konuya benziyor bende dedim np kasıyorsun bir işe yaramıyor belli bir np de değerli item kazanılmalı simgeleri çok daha gösterşli olmalı ayrıca günlük 5-10 m arası vermeli sağ np ler

Senior Member
    Quote Originally Posted by har_phnakw38 View Post
    7 8 yilda 10 milyon np kasmış adam en azindan 9 dener 10 trina çeker oyunda.kazanır win win
    sirius açılalı 2 yıl olmadı 16 milyo npli asas var okan oynuyo geceli gündüzlü ne 7-8 yılı? np kasmak prestijdir. kimisi mob keser exp veya farm atar kimisi upgarde yapar kimisi iyi vs atar kimisi de np kasar dostum. herşeye bir ödül biçmeyin şu oyunda. ödül istiyosanız dragon boxa +8 utc weaponlar geri gelsin bak piyasa nasıl çiçek gibi oluyo

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    np siralamasina gore tatli odullendirmeler onerisi :

1-100:

1-3 = 1gb + 10 silver gem
    3-10 =50m + 10 silver gem
    10-25 = 20m + 5 silver + 1 blue gem + 1 green gem
    25-50 = 10m + 2 silver +1 blue + 1 green gem
    50-100 = 5m + 1 blue + 1 green gem

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JayM23 View Post
    mantıklı aslında 1milyon np basit değil, gerçi 1milyon kasana kadar her gün daily quest yapsan belki 3 tane 8 quest cıkar

bu arada konuya katılıyorum np ile artık karakter geliştirilebilmeli, koreko da madalyon sistemi çalışıyor fire drake zamanı geldiğinde de uskoda da vardı fakat buglı diye kalktı ama şuan koreko da sorunsuz çalışıyor yani usko ya da gelebilir
    50k np bağışlanıp madalyon alınıyordu.. bir gece bizim klanda ki Amerikalı arkadaş 50k np li çarın var mı diye pm attı bende ıd şifre verdim o tarıhlerde oyuna girdiğiniz ulkeyi kaydettirmek zorunlu idi TR de ki çara başka ülkeden girilmiyordu.. saatlerce uğraştık konumu değiştiremedik. çara giremedi malesef. ne oldu dediğimizde moradona gelin dedi. gittik 5 10 kişi klandan hepimize trade atıp 1000 er tane madalyon vermişti sene 2008 -2009 falan eğer çarı verseydin 9999 tane yapacaktım dediğinde kafayı masaya vurmuştum çıkanları koyacak yerimiz yoktu banka dolu yan çarlar dolu 2-3 tane hesap dolu artık o tarihte çıkan uniq itemleri çöpe atıyorduk Server Pathos tu....

Senior Member
    İlk 100'e ödül verilebilir. 83/5 altına ödül verilmemeli ve verilen ödüller soulbound olmalı başkasına satılmasın , bankaya koyulmasın.