Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

np kasmanın amacı

bu oyunda yıllarını ve yuksek pus ucretleri verip national point kasmanın amaci nedir malesef hiçbir işe yaramıyor. işte mütiş bir öneri

tüm joblar 1 milyon np ile istediği +8 quest silahını alabilmeli . tüm oyuncu kitlesini bowla çekmeye çalışmaya kesin çözüm budur.

Senior Member
    mantıklı aslında 1milyon np basit değil, gerçi 1milyon kasana kadar her gün daily quest yapsan belki 3 tane 8 quest cıkar

bu arada konuya katılıyorum np ile artık karakter geliştirilebilmeli, koreko da madalyon sistemi çalışıyor fire drake zamanı geldiğinde de uskoda da vardı fakat buglı diye kalktı ama şuan koreko da sorunsuz çalışıyor yani usko ya da gelebilir

Senior Member DisobedienceX's Avatar
    Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    NPT nedir nasıl yapılır? adlı videoları görürüz. Eğer NP ile eşya alınması söz konusu olursa savaş haritalarında death notice aktif edilmeli.

Senior Member
    Np bir karakterin varacağı en üst noktadır zaten. Np kasmak bir lükstür. Buradan da kazanç sağlamak bence saçma oluyor. Bir char np kasmaya başladıysa zaten yeterince iyidir.
    Ben iron neck için farm yapıyorum adam +10 shard ile geliyor üstüme. Bir de item alacak ha kastigi npler ile?

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Np, "ben bu oyundan anlıyorum"u başkalarına göstermek amacındaydı. War pre ve karakter satışları sonrası çok bi anlamı kalmadı. Önerine gelince önerin bence mantıklı. Her gün cz' de 10-15 dakika mob kesenlerin yerine her gün cz' de pk atan insanların olması oyuna daha çok şey katar.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Bana göre oyundaki tek eksik bu sanırım. Oyuncuları PVP'ye teşvik edecek bir ödül sistemi gayet güzel olabilir.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Günlük rankta ilk 10 a girenlere ödüller verilebilir.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    PK ödül sistemi hep istediğim ve sürekli dile getirdiğim bir durumdur. Aylık olarak ilk 100'e ödül verilmesi, pk'yı daha canlı tutacaktır.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    PK atan adamın npsi olur, np kasmaya çalışan adam AP sinin yüksek olmasını ister bence Karesiz/Kareli Dragon,H gibi elit sembollere özel yeni bir Tatto ücretsiz olarak onlara sunulmalıdır bütün tattolardan daha iyi bir seviyede olmalıdır. Yine aylık sıralama yapan oyuncularada Pot desteği sağlanmalıdır örneğin aylık 3000/3000 hp/mana ibex verilebilir...

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    NP ile de bir şeyler alınabilmeli. Achieves görevlerine, görevler eklenebilir. Eskiden madalyon sistemi vardı, yeni düzenlemeler ile bu tarz etkinlikler getirilebilir.