Results 1 to 7 of 7

Angry Parayla paramunda exp kasip slotu kapatan teşkilat

Merhabalar
    Çoğu oyuncununda bildiği gibi yeni para kasma slotu olan paramuna 2 Warrior koyup milletten günlük kasılma parası alarak exp kasıyorlar 2warriorun wolfsuz dönmesıde normal değil zaten macrosuz imkansız gibi de orası beni ilgilendirmez.Konuyu açma sebebim eslantın rahat exp kasılacak slotun bu şekılde kapatılması adamlar Destan1 2 ve 3 olmak üzere bütün slotları kapatmışlar farm atıyorlar cok güzel üstüne işi ticarete döküp milletten para alıyorlar exp kasmak için para mı ödememiz gerekiyor yetkililerin bu konuyla ilgilenmesini rica ediyorum..

Senior Member NeverFree's Avatar
    30m gibi Genie ve hammer masrafına adamlar kasıyorlar hatta üstüne gelen 10m coinde sana kalıyor daha ne istiyorsun Sana bonus clan + 24 saat logos temin ediyorlar.. Ölme derdi yok dc derdi yok party yattı derdi yok İllegal olayını bilemem cr ye atabilirsin
    Not : Paramuncu degilim. Bi ara kastırdım bende

Junior Member
    biz cartel klanı olarak 1 şahsı def ettik ve oyuncuların hizmetine sunduk adamları çıkarana kadar slottan sadece benim masrafım 15 günlük swich pre çekmiş oldugum pathos walkiri lunar kanat vip key magic bag ve her gün 1 genie biz 15 gün savaştık orda klanımızla ve def ettik hilelerini yakaladık ve ticketimizi attık ama yetkileler ne yaptı bilmiyorum inanaıyorumki gereken yapılmıştır..

Junior Member
    Parayla kasmak vay be adamlar hem kasıyor kasılıyor hem de haraç alıyor. GM'ler bu soruna umarım çözüm bulacaktır.

bu konuyla ilgili şikayetlerinizi eksik etmeyin

Senior Member
    Quote Originally Posted by tomtda View Post
    merhabalar
    Çoğu oyuncununda bildiği gibi yeni para kasma slotu olan paramuna 2 warrior koyup milletten günlük kasılma parası alarak exp kasıyorlar 2warriorun wolfsuz dönmesıde normal değil zaten macrosuz imkansız gibi de orası beni ilgilendirmez.konuyu açma sebebim eslantın rahat exp kasılacak slotun bu şekılde kapatılması adamlar destan1 2 ve 3 olmak üzere bütün slotları kapatmışlar farm atıyorlar cok güzel üstüne işi ticarete döküp milletten para alıyorlar exp kasmak için para mı ödememiz gerekiyor yetkililerin bu konuyla ilgilenmesini rica ediyorum..
    bu normal bİŞe aslinda galİba sende orda kasilmak istedin almayinca boyle bİŞe basvurdun dimi sadece konu o slotlar 2 ay bos kaldi kimse gelmedi simdimi mİlletİn aklina geldi ? Sn yeni geldinama destan 3 de bİz 10 kisi oldgumuzu bİlİrdİk dusun yani bence boyle seylere gerek yok yapabİlİyorsan snde yap kimse onunu kapatmiyor bnde İtem yokken herkes ks gelİr slot birakmazdi sİmdİ İtem var ks gelen gerİ gİdİyor demem o kİ bİŞe yapmak İstİyorsan kendin yapicaksin yapamiyorsan İnsanlarin İŞİne karismak olmaz ..

bana mantıklı geliyor hiç kastırmadım ama gennie pot masrafını çıkınca üstünede gelen parayı sayarsak adamlar beleşten kasıyo hareket bile etmiyosun oturdugun exp cabası görev yapamıyoz falan dersen haklı olabilirsin ama kasmak için para alıyolar diyosan baya iyi bi iş yapıyolar aslında tabi bana göre kimse gelipte bana laf atmasın çhar kasacak olsam kastırırdım şahsen