Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: keske

Junior Member

keske

keşke oyun eski haline dönse eski dostluklar olsa party olarak exp kasma derdimiz olsa. exp kasmak zor olsa +8 itemli adam görünce dilimiz tutulsa. ortalık florasan kaynıyor. eminim ekiye dönse çok player geri döner kalabalık samimi ortam oluşur. çok kişi özledi eminim..

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Eskiler artık eskide kaldı

Junior Member
    Ama gerçekten söylediklerimde Haksız mıyım eskiden daha samimi İyi daha keyif verici değil miydi oyun Şimdi her şey ticarete döndü Tabii ki şirket para kazanacak bu oyundan ama sanki biraz fazla şey yapıyorlar Özellikle de ülkemizdeki kur oranları tavan yapmışken

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    İnsanlar hep eskilere özlem duyar ama hepimiz gerçekte yarınlara bakarız. Doğrusu bu.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    +8 horn crossbow'a hayran hayran baktığım günleri anımsıyorum. Gerçekten çok güzel zamanlar yaşadık ama geçti.
    Yine benzer şekilde +9 Chaos Wirinom'a, +8 DKC'ye imrenerek baktığım oluyor ama aynı etkiyi vermiyor tabi
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Kötü yönde gelişim, ''gelişim'' değildir. Ben insanlarla konuşmayı falan sevmem. Eskiden de hiç muhabbet etmezdim ama o oyunun eski hali gerçekten çok güzel ve oynanılacak durumdaydı. Knight zaten farklı yeni nesil MMORPG'ler gibi değil. Çağ dışı 20 senelik oyun bu. Gelişim p2W'den uzaklaştırma yönünde olmalı, belki yansıma efekti eklenmeli. Gerçekten elde tutulur şekilde grafiklerde değişiklikler olmalı. Mesela yeni gelecek olan su ve yansıma güncellemesi harika. Ama tüm bunlar eski Moradon'da yapılmalıydı.

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Eskiler artık eskide kaldı
    İlerde yorum yapmak için rezerve edim burasını.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Ben de lise yıllarıma dönmek istiyorum.

Junior Member
    aynı zamanda yalın ın çok güzel bir şarkısıdır keşke.

oyunlar oynamasaydık diye bir dize geçer hatta, aynen öyle işte ..

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Hayatta keşke dememek için daima anı yaşamak gerekiyor, yoksa hep insanların içinde bir ukde kalıyor. Her ne kadar zor olsa da bana göre bu şekilde hayatı yaşamak gerek, diğer türlü her yaşımız geçtikçe hep keşke diyeceğiz ve geçmişi özleyeceğiz.

Geçmişi unutmayarak anı yaşamak, benim hayat felsefem bu. Elimden geldiği kadar bu şekilde yaşamaya çalışıyorum.