Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 47 of 47
    Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Bence o slotun nerflenmesi yerine, bahsettiğiniz diğer yaratıkların da bir tık drop iyileştirilmesine ihtiyacı var. Sonuç olarak Eslant bölgesinin en güçlü yaratıklarından bahsediyoruz.
    en güclü yaratık diyosunda 6 7 mage birleşip kesilmeyecek bir mob yoktur seri seri.. ki bunu rant meselesi haline getirmişlerdir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Tamam da sana ne macro var mı yok mu? O slotta kasmak istiyor musun? İstiyorsan git kas. Baktın adamlar hile, At cr'ye incelesinler. He kasmayacaksan da boşver karışma adamlara. Ben de bu ispiyoncu anlayışı sevmiyorum. Bırak kardeşim senin işin mi? Gm dolarla maaş alıyor. Bırak gelsin baksın incelesin.
    He sen kasmak istersin kasamazsın, incelenmesini istersin o zaman tamam ama diğer türlü bana göre yapılan adamlık değil. İspiyonculuk, çekememezlik.
    yav crye atilmiyormu sanıyorsun ?? genie actıkları için nasıl olsa kc alınıyor diye bişe yaptıkları yok . aptal yerıne koymasınlar insanları..

Senior Member
    günde 8gb kasılan slotta artık daha seri farm yaparlar genie ile son güncelleme den sonra hayırlı olsun

Senior Member
    en güçlü yaratık dedğiniz o parti 3-4 saniyede bi dm kesiyor gücü felan yok anlayacağınız

Senior Member
    Nickname
    STEFANNN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TheREAL
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Oyunla alakalı çok saçma bir öneri. Oyunu oynamıyorum, premium fiyatları düşene kadar da oynamam ancak yakınen takip ediyorum. Bildiğim kadarıyla da Dark mare, dread mare Eslant haritasının en güçlü yaratıkları. Keza Titan falan da öyle.
    Dark mare'nin bundan öncesinde Eslant'ta yüzüne bakan olmuyordu. Kimse korkudan ne farm yapıyordu ne genie açabiliyordu ne de farm yapabiliyordu. Birileri cesaret etmiş, sistemini kurmuş ve kimseye zararı olmadan güzelce paralarını kasıyorlar.
    Bu bence resmen kıskançlık başka bir şey değil. He Titan gibi yaratıkların coins miktarı ve drop oranında olumlu yönde bir değişiklik yapılabilir. Daha çok high class ve daha çok değerli eşya atabilir.
    Dostum 1. oyunu oynamayan birisi bu forumda çok dolanmaz.
    2. Ben mage oynuyorum şuanda ve O slotları normal şekilde 5 mage 56 ile kesemez. 70/80 felan fistan ama zor dostum. Genie altı macro olmadan zor dönersin. 8 linen li mp basılı +1 fr li 7 staf lı mp öncelikli takıları olan mage ile denedik 2 mage acaba dönülürmü diye zor dönemedik.Hem slot elverişli değil hem tek atıyor hemde onca novalara ragmen kesilmiyor. Kıskançlık demeyelim herkes iyi olmak veya daha fazlasına sahip olmak ister fakat bunu yaparkende legal olmak ister. Buradaki arkadaşlar pek legal değil gibi mage oynayan biri olarak böyle düşünüyorum. Nerf gelmeli mi gelmemeli her yere nerf attıra attıra kimse char dizemez oldu. Başka çareler bulabilirler ama Delosu NTTGame nasıl aldı mafyalardan dimi. Orayada çare bulabilirler. Aynı zamanda balrog boro titan dark knight bunların drop ve coinsi arttırılmalı bence.
    HER ZAMAN DÜRÜST OL
    HAK HUKUK ADALETİ BİL
    VİCDAN SENİ YERDEN YERE VURUR.

Junior Member
    Oldu olacak eslant girişi 50 m falan olsun oyuna gb girmicek ya abarttınız arkadaşlar gb fiyatı yaşadığınız ülkenin para biriminden daha değerli bazı serverlarda keşke reel hayatta da bu kadar savaş verseniz tl için

Senior Member
    bence dark mare slothu mob sayısı 1 e düşürülmeli

Tags for this Thread