Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 47
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by neo_NDeMtg62 View Post
    Biz zamanında burayı denedik. 6-7-8 GB demişsin hadi ortalama 7 gb kabul edelim günlük geliri. Noter huzurunda sözleşme yapalım. Ne ihtiyacın varsa alacağım. İtemse item, Bilgisayarsa bilgisayar, karakterse karakter. Ama sende senet imzalayacaksın. Eğer günlük 7 gb nin altına düşsün seneti icraya vereceğim. Ben slotun ne kastığını ne ettiğini biliyorum. Hesabına güveniorsan gel buyur. O slot 3 kasarsa 2.5 pus masrafına gider.Davulun sesi dışardan hoş gelir. Gm ler o slotları sürekli kontrol eder makro gördümü 15 gün ban+ hapis atar. Genie ile işi bilen çok rahat döner. Hilecisi varmıdır illaki vardır ama o slotu sağlam olmayan adamlar dönemez. Partynin rahat sağlam itemle donatılması lazım. Öyle old takılarla ezik stafflarla olacak iş değildir. O kadar parayı riske atıp hile açacak kadar beyinsiz biride yoktur. 6 ay sadece slotta hayatta kalmak için sistemi oturtmaya calısanları bilirim. Sen bir naneyi beceremiyıorsun diye, oyun stratejin az diye slot nerflenmez. Nttgame ticari bir şirket bir party hiç yoksa binlerce Npoint alıyor aylık. Sen şirket olsan legal bir şekilde hareket eden ve binlerce npoint sattığın sistemi kaldırır mısın ? Ne için Bronze pre bile almaktan 400 cash bile yüklemekten aciz biri için. Güldürmeyin insanı . Şu boş beleş yorumlarınızı,çekememezliklerinizi bırakın da Boşa vakit harcamak yerine karakterimizi dizip pkmızı atalım. Sizin gibi beceriksizler yüzünden heryerin içinden geçildi. Üzülmeyin ama son gelen güncelleme ile genie hammer masrafı da katlanarak devam edeceğinden yakında sinek avlarsınız dm de de.
    Hmm hmm makro denetimleri çok yoğun tabi haklısın. Ondan her sw'de aylardır paramunda genie takılabiliyorlar.(Eminim neredeyse itemsiz 4 karakter paramunu seri legal dönebiliyordur.)
    Last edited by NightOwl; 11-17-2020 at 08:23 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Bence o slotun nerflenmesi yerine, bahsettiğiniz diğer yaratıkların da bir tık drop iyileştirilmesine ihtiyacı var. Sonuç olarak Eslant bölgesinin en güçlü yaratıklarından bahsediyoruz.
    Aaadam niçin nerflenmesi gerektiğini söylemiş sayın moda bak hele anlama tenezzülünde bile bulunmamıs genie ile dönüyorlar demiyorki altı makro var diyor haksız kasıyor diyor genie dönülemez diyor moda bak ya

Senior Member
    @Gryphonx

paramunu 1db + 1adet full warrior genie ile tam dönebilmekte

Junior Member
    AOC slotu magelerden temizlendi.Magelere özel item yanınca 200 mana gitme özelliği getirildi.Sırada ne var biliyor musunuz magelere özel yaratıkların resistleri artacak

Tarihi belli olmayan güncelleme notlarını paylaşıyorum :

1- Eslant bölgesindeki paramun moblarının hp ve defansları arttırıldı.(Taksicilik muhabbeti bitti .)
    2-Eslant bölgesindeki stone golem,halft troll grubu ve stroming apost moblarının resistleri yükseltildi.(Artık mage jobu 2 atamıcak )
    3- Darkmare ve dread mare moblarının resistleri yükseltildi.
    4-Eslant günlük exp görevleri sayısı arttırldı (yeni sunuculara özelde olabilir)
    5-Eslant bossları kaldırıldı.

Bunlara benzer güncellemeler gelecektir oyuna özellikle paramuncuları yakın zamanda ağlatacak güncelleme kapıda onu söyleyebilirim.
    Solo farm yapanların önünü açacaklar gibi görünüyor.

Senior Member
    genie açıldığı vakit kestiğin yaratıklardan kutu çıkmaması gerekiyor.

genie dediğimiz olay para kasmak amacıyla değil exp kasmak amacıyla kullanılmalı.

bu yapıldığı taktirde bütün slotlar rahatlayacaktır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Selfname View Post
    genie açıldığı vakit kestiğin yaratıklardan kutu çıkmaması gerekiyor.

genie dediğimiz olay para kasmak amacıyla değil exp kasmak amacıyla kullanılmalı.

bu yapıldığı taktirde bütün slotlar rahatlayacaktır.

Bu oyunun en çok beslendiği kalem geniedir.Farmda genie kapatılırsa o zaman kimse dc premium alıp masrafa girmeyecektir.Genie zaten işin efekt kısmı makrocular bitirdi asıl oyunu genienin atağı çok yavaş.

Senior Member
    Quote Originally Posted by weftert01 View Post
    Bu oyunun en çok beslendiği kalem geniedir.Farmda genie kapatılırsa o zaman kimse dc premium alıp masrafa girmeyecektir.Genie zaten işin efekt kısmı makrocular bitirdi asıl oyunu genienin atağı çok yavaş.
    bu oyunda red pottan ve undy scrollden daha büyük kalemler yoktu ikisi de tek kalemde kalktı

ben güveniyorum genienin sunucuları bitirdiğine ikna olurlarsa kaldırırlar..

moderator beyefendilerden ricam gm ekibine bunu iletmeleri

Quote Originally Posted by Selfname View Post
    bu oyunda red pottan ve undy scrollden daha büyük kalemler yoktu ikisi de tek kalemde kalktı

ben güveniyorum genienin sunucuları bitirdiğine ikna olurlarsa kaldırırlar..

moderator beyefendilerden ricam gm ekibine bunu iletmeleri
    3 ay sonrası için rezerver diyorum burasını. O zaman yorum yapacağım. Genie kaldırıldıktan 3 ay sonra.

Senior Member
    Eskiden yüzüne bakmazdınız şimdi mi değerli oldu bu slot. Gerçekten çok kıskanç bu kitle. Kendi yapamayınca hemen çamur yapıyor.

Senior Member
    Oyunu allak bullak ettiler kardeşim bakın yorum öneri yapmayın ben kesemiyorsam kimse kesmesin demeyin oyuna.gb girmeye girmeye pazar mi dönüyor söyleyin bakalım bırakın sistemi birgaladikca oyun çıkmaza giriyor

Tags for this Thread