Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 47
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Eslant - Dark Mare Spotları

Altar-Sirius-Vega-Destan-Rosetta sunucularında Dark Mare slotları genie(altı makroda kesin vardır. Seri 56, TS) ile magelerin hükümranlığında ve bence bu görüntüde bir sıkıntı yok. AMA!

Sıkıntı Dark Mare slotunun fazla coin atması(High class eşyalar cabası) Eslanttaki diğer zor öldürülen yaratıklara(Titan, Balrog, Boroo, Falcon, TC vs.) bakıyorsun farm performansları(hem coin hem eşya açısından) Dark Mare'nin yakınına bile yaklaşamıyor. (DM'den günlük GB girişi tek parti için 6-7-8 GB arası)

Dark Mare'in coin drobu nerflenmeli veya diğer zor Eslant yaratıklarının(Balrog, Titan, Boroo, Falcon, TC vs.) coin/eşya drobu iyileştirilmeli.
    Last edited by Gryphonx; 11-17-2020 at 07:28 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Bence o slotun nerflenmesi yerine, bahsettiğiniz diğer yaratıkların da bir tık drop iyileştirilmesine ihtiyacı var. Sonuç olarak Eslant bölgesinin en güçlü yaratıklarından bahsediyoruz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Bence o slotun nerflenmesi yerine, bahsettiğiniz diğer yaratıkların da bir tık drop iyileştirilmesine ihtiyacı var. Sonuç olarak Eslant bölgesinin en güçlü yaratıklarından bahsediyoruz.
    Peki böyle bir isteğin yetkili merci tarafından yetkili merciye iletilmesi için ne yapmamız gerek?

Oyunla alakalı çok saçma bir öneri. Oyunu oynamıyorum, premium fiyatları düşene kadar da oynamam ancak yakınen takip ediyorum. Bildiğim kadarıyla da Dark mare, dread mare Eslant haritasının en güçlü yaratıkları. Keza Titan falan da öyle.
    Dark mare'nin bundan öncesinde Eslant'ta yüzüne bakan olmuyordu. Kimse korkudan ne farm yapıyordu ne genie açabiliyordu ne de farm yapabiliyordu. Birileri cesaret etmiş, sistemini kurmuş ve kimseye zararı olmadan güzelce paralarını kasıyorlar.
    Bu bence resmen kıskançlık başka bir şey değil. He Titan gibi yaratıkların coins miktarı ve drop oranında olumlu yönde bir değişiklik yapılabilir. Daha çok high class ve daha çok değerli eşya atabilir.
    Last edited by DonJose; 11-15-2020 at 12:43 PM.

Quote Originally Posted by Gryphonx View Post
    Peki böyle bir isteğin yetkili merci tarafından yetkili merciye iletilmesi için ne yapmamız gerek?
    Troll captain, Troll berserker,Falcon, dark stone, balrog, boroo bunlarıda eklesinler dropları arttırılması lazım. Eskiden bunlarda Anti defens çıkyordu ve mp recovery lar onların drobunu kaldırdılar kimse yanlarına yaklaşmıyor görev yapmak dışında.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    DM slotunu veya diğer slotları düzenlemeye gerek yok. Bazı slotlara, özellikle görevi olan ve böyle çok para girişi olan slotlara delosta olduğu gibi guard koysunlar. TS'li TS'siz fark etmez, guard vurunca town atsın. Tamam işte oldu bitti.

Bak delos mafyaları vardı, 2 dungeon knight koydular ne mafya kaldı ne farm yapan makrocular. Tertemiz oldu delos.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Oyunla alakalı çok saçma bir öneri. Oyunu oynamıyorum, premium fiyatları düşene kadar da oynamam ancak yakınen takip ediyorum. Bildiğim kadarıyla da Dark mare, dread mare Eslant haritasının en güçlü yaratıkları. Keza Titan falan da öyle.
    Dark mare'nin bundan öncesinde Eslant'ta yüzüne bakan olmuyordu. Kimse korkudan ne farm yapıyordu ne genie açabiliyordu ne de farm yapabiliyordu. Birileri cesaret etmiş, sistemini kurmuş ve kimseye zararı olmadan güzelce paralarını kasıyorlar.
    Bu bence resmen kıskançlık başka bir şey değil. He Titan gibi yaratıkların coins miktarı ve drop oranında olumlu yönde bir değişiklik yapılabilir. Daha çok high class ve daha çok değerli eşya atabilir.
    Ben sadece genie ile DM kesebileceklerini sanmıyorum.(Yapmaları da çok çok zor.) Mage genie farm sistemleri GB fiyatları arttıktan sonra türeyen ve çeşitli slotlarda yaygınlaşan bir sistem. Dark Mare'in suratına zamanında bakılmamasının birçok sebebi var.(Cz farm daha cazip idi, min yatırımla max kar etme ön planda idi)

"Kıskançlık" talihsiz bir yorum olmuş. Herkes öyle bir sistemi olsun ister bunda yanlış bir şey yok. Sorun işin içinde illegal şüphesi barındırması(özellikle karus slotlarında moblar birbirlerine daha yakın olduklarından mageler tek bir nokta olup hangisinin makro hangisinin genie olduğunu dahi anlayamıyorsun. PLS!) ve yıllardır yer yer dile getirilen mobun zorluğuna göre elde edilen kazançtaki mobsal dengesizlik!
    Last edited by DonJose; 11-15-2020 at 12:44 PM.

Quote Originally Posted by Gryphonx View Post
    Ben sadece genie ile DM kesebileceklerini sanmıyorum.(Yapmaları da çok çok zor.) Mage genie farm sistemleri GB fiyatları arttıktan sonra türeyen ve çeşitli slotlarda yaygınlaşan bir sistem. Dark Mare'in suratına zamanında bakılmamasının birçok sebebi var.(Cz farm daha cazip idi, min yatırımla max kar etme ön planda idi)

"Kıskançlık" talihsiz bir yorum olmuş. Herkes öyle bir sistemi olsun ister bunda yanlış bir şey yok. Sorun işin içinde illegal şüphesi barındırması(özellikle karus slotlarında moblar birbirlerine daha yakın olduklarından mageler tek bir nokta olup hangisinin makro hangisinin genie olduğunu dahi anlayamıyorsun. PLS!) ve yıllardır yer yer dile getirilen mobun zorluğuna göre elde edilen kazançtaki mobsal dengesizlik!
    Tamam da sana ne macro var mı yok mu? O slotta kasmak istiyor musun? İstiyorsan git kas. Baktın adamlar hile, At cr'ye incelesinler. He kasmayacaksan da boşver karışma adamlara. Ben de bu ispiyoncu anlayışı sevmiyorum. Bırak kardeşim senin işin mi? Gm dolarla maaş alıyor. Bırak gelsin baksın incelesin.
    He sen kasmak istersin kasamazsın, incelenmesini istersin o zaman tamam ama diğer türlü bana göre yapılan adamlık değil. İspiyonculuk, çekememezlik.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Tamam da sana ne macro var mı yok mu? O slotta kasmak istiyor musun? İstiyorsan git kas. Baktın adamlar hile, At cr'ye incelesinler. He kasmayacaksan da boşver karışma adamlara. Ben de bu ispiyoncu anlayışı sevmiyorum. Bırak kardeşim senin işin mi? Gm dolarla maaş alıyor. Bırak gelsin baksın incelesin.
    He sen kasmak istersin kasamazsın, incelenmesini istersin o zaman tamam ama diğer türlü bana göre yapılan adamlık değil. İspiyonculuk, çekememezlik.
    İspiyoncuyum, çekemiyorum! En önemlisi ADAM DEĞİLİM, ADAM!!!!! Heyt be yürü be koçum kim tutar seni.

Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    DM slotunu veya diğer slotları düzenlemeye gerek yok. Bazı slotlara, özellikle görevi olan ve böyle çok para girişi olan slotlara delosta olduğu gibi guard koysunlar. TS'li TS'siz fark etmez, guard vurunca town atsın. Tamam işte oldu bitti.

Bak delos mafyaları vardı, 2 dungeon knight koydular ne mafya kaldı ne farm yapan makrocular. Tertemiz oldu delos.

Tüm slotlarıa GUARD koyalım destekliyorum. Ama özellikler bowl ve bifrost krowaz filan. Felankor çıktığı an 15 tane guard çıksın yanında vurduğu zaman Town. Guard lar bize vurduğu zamanda üzerimizdeki +10 itemlerde yok olsun ama. Yaratıklara da kutu açılsın +10 yada +9 yada +3 iteme sahip olsunlar.

Corbinal37TR (EUKO nun son neferi)
    Rosetta

Not: 14 günlük Premium kaldı ondan sonra bir daha Premium ve genie alır isem. Oyun dan zevk alıyorduk . Premium aldıktan sonra zevkimiz tamamen kaçtı. En temizi FreePlay takılmak.
    Last edited by Corbinal37TR; 11-15-2020 at 01:20 PM.

Tags for this Thread