Results 1 to 7 of 7

Thread: Raporlama hk.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Raporlama hk.

video çekiyorum tekrar çek diyolar tekrar tekrar çekiyorum suç değil diyolar adam pazar tutuyor bu defa hangi bahane üretilcek ? bu şahısın ceza yememesi için ? video incelendikten sonra bunun suç olup olmadıgını burda söylesin biri bana.

x

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Elinizde kanıt olsun yada olmasın herhangi bir üye hakkında iftira niteliği taşıyan yazılar yazmak, alay edici konular açmak kesinlikle yasaktır. Kişi hakkındaki şikayetinizi hile şikayetleri bölümü aracılığıyla yapmanız gerekmektedir. (Bkz. Forum Kuralları)

Ayrıca, bildirimlerinizi geçerli kanıtlar ile birlikte Cheat Reports bölümüne iletmeniz gerekmektedir. Bildirim hakkında detaylı bilgi almak için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.

Ek olarak, bu durumun birkaç defa tekrarını içeren videolu bir kanıt ile bildirimde bulunabilirsiniz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Elinizde kanıt olsun yada olmasın herhangi bir üye hakkında iftira niteliği taşıyan yazılar yazmak, alay edici konular açmak kesinlikle yasaktır. Kişi hakkındaki şikayetinizi hile şikayetleri bölümü aracılığıyla yapmanız gerekmektedir. (Bkz. Forum Kuralları)

Ayrıca, bildirimlerinizi geçerli kanıtlar ile birlikte Cheat Reports bölümüne iletmeniz gerekmektedir. Bildirim hakkında detaylı bilgi almak için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.

Ek olarak, bu durumun birkaç defa tekrarını içeren videolu bir kanıt ile bildirimde bulunabilirsiniz.
    bir kaç defa değil 5 videom mevcut hiç birine ceza uygulanmadı son videomda direk pazar tutuluyor ben değil cr ekibi benle dalga geçiyor ilgilenen yok şikayetlerim hakkında aklımla dalga geciyolar. son videomda pazar tutuluyor her video çektiğimde farklı bahaneler üretiliyor ceza yememesi için şahsın.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Dün açtığınız 2, bugün açtığınız 1 rapor henüz sonuçlandırılmamış. Başka bir hesapla mı yaptınız bu bahsettiğiniz durumu?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member cortexmi's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

birden fazla şikayet ve video mevcut tekrar tekrar video çekildi dün 2 x bugün 1 x video çekildi şahıs farklı farklı karakterlerle aynı şeyleri yapıyor her videoda aynı şahıs var x hesabından bakın videolara.
    Last edited by NightOwl; 11-15-2020 at 11:33 AM.

Senior Member cortexmi's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Dün açtığınız 2, bugün açtığınız 1 rapor henüz sonuçlandırılmamış. Başka bir hesapla mı yaptınız bu bahsettiğiniz durumu?
    aleyküm selam başka bir hesapla video çekildi mesela oyun içi arkadaşımdan yardım aldım video çekmesi için pazar tutulduguna dair dünkü videoda ise 3 x charla icime ve sagıma soluma pazar kurup bir charla içimde duruyor aynı şahıs ceza yese bile tekrar başka char açıp tekrar bunu yapabilcek kapasitede bilgisayarı var fakat ceza yemediği için video çeksem dahi emeklerim boşa gidiyor. ben bu şahısı engellemek icin boş alanda bir kere ts bastım diye başka biri tarafından şikayet edilip 3 gün ceza yedim tekrar tekrar yapmamama rağmen bu şahısların videoları 5den fazla neden bunlar anında ceza yemiyoda benim tek kusurumda 3 gün ceza verildi ? ts bastığım zaman kimseye engel olmamıştım.
    Last edited by cortexdas; 11-15-2020 at 11:37 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Artık şu çoklu hesaplarla çoklu rapor yapma huyunuzdan vazgeçiniz. 1 raporu 1 hesaptan gönderiniz. Bir raporu 10 hesaptan gönderince hemen işleme girmiyor, siz böyle yaptığınızda hem kendi raporunuzun sonuçlanması uzun sürüyor hem de rapor gönderen diğer kişiler sizin bu uygunsuz davranışınız yüzünden ekstra bekliyorlar.

Pazar engelleme nedir? Pazar engelleme birisinin sizin tezgahınız önüne pazar kurması değildir. Pazarınıza tıklandığı sürece birisinin yanınıza, önünüze, arkanıza pazar kurması yasak değildir. Pazarınızın tıklanmasını engelleyecek diğer tüm eylemler için rapor gönderebilirsiniz.

Multi hesabınızı süresiz olarak kapattım. Bu hesabınıza da ne yazık ki çoklu cr yapmaktan ceza vereceğim. Lütfen forum kurallarına uyunuz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.