Results 1 to 4 of 4

Thread: Oyun Hk.

Junior Member

Angry Oyun Hk.

Merhabalar ben vega serverındayım ama eminim ki diğer serverlarda da bu durum aynıdır.
    Maradon bölgesinde worm slotlarından tutun a dan z ye her yerde birçok hileci bulunmaktadır. Hatta peş peşe tren gibi gidiyorlar. Ben bunları tek tek reportlarsam eğer oyunu oynamaya vaktim kalmaz. Hiç değilse ara sıra bile olsa gmlerin oyuna girip bir göz gezdirmesi lazım.
    Ama benim şahsi düşüncem bunun olmadığıdır. Ancak bizim reportlamamızı bekliyorlar sanırım.
    Sizlerden benim tek ricam şu oyuna biraz daha yakından göz atın bu hileciler yüzünden bizler bir worm bile kesemiyoruz artık.

Saygılarımla...

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Oyun içi kontroller belli aralıklarla GM ekibi tarafından yapılıyor, geri kalan zamanda da biz oyuncular illegal kullanımlara denk geldiğimiz zaman gerek forum cr'ye olsun gerekse de discord üzerinden bildirimlerle bu duruma destek oluyoruz. Tabi ki de hilecileri bildirme zorunluluğunuz yok ama bildirmiyor olmanız kontrollerin yapılmadığı anlamına gelmez.

Report sisteminin geliştirilmesi lazım. Bir oyuncunun ceza yemesi haftalar alıyor. Hlabuki Gm ler 2 saatte 1 oyuna girip baksa problem olmayacak.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Report sisteminin geliştirilmesi lazım. Bir oyuncunun ceza yemesi haftalar alıyor. Hlabuki Gm ler 2 saatte 1 oyuna girip baksa problem olmayacak.
    Oyunda devriye gezen Gm'ler her zaman vardı ve olmaya da devam edecek. CR ve Discord bildirimleri ile oyunda gezen Gm'ler birbiri ile bağlantılı değildir. Yani CR ve Discord bildirimleri var diye Gm'ler oyun içi kontrol yapmayalım demiyorlar. O apayrı ve düzenli yaptıkları bir işlem.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Tags for this Thread