Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member

Bir konu hakkında kendimi garantiye almak istiyorum

Haksız olduğumu düşünsem ve partideki tek bir insan bile bana haksızsın deseydi,inanın böyle birşey yazmazdım.

Jr'de klasik güzel güzel keserken,gerideydik bende şahsi fikrim olarak ''eğer deva keserlerse ks ile alabilceğimizi düşünüyorum.'' yazdım.
    Arkadaşın teki de cvp olarak '' kardeşim ne yaşıyorsun sen ya edebiyat öğretmenliğinden ko ya falan mı başladın'' diye yazdı.

Şimdi güzelce herkese saygı çercevesinde yazmışım,bu arkadaşta alaycı bir şekilde beni tahrik etti.Daha sonra bende dayanamadım bastım küfürü,saolsun partide ki arkadaşlarda benim haklı olduğumu söylediler.

Sonrasında bu arkadaş küfür ettiğim için report yapacağını,ceza alacağımı falan söyledi.Bu arkadaş tahminimce tüm konuşmaları değil de,sadece benim küfür ettiğim yeri ksc alıcaktır,bende ksc almalı mıyım? Tüm konuşmaların geçtği,ceza almak istemiyorum çünkü haklı olduğum bir konudan,ve böyle tiplere de bu fırsatı vermek istemiyorum bu oyunda.

Şimdiden teşekkürler.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, küfür raporlamalarında konuşmanın tamamı istenir. Ancak davranış kuralları konusuna göz atmanızı öneririm. Her ne kadar küfür oyun içinde de edilse karşı taraf size hukuki yollar ile dava açabilir.

Senior Member
    Teşekkür ederim Donjose gereksiz bir konu olduğunun farkındayım, ama ilgin içinde teşekkür ederim, tüm konuşmaları attığında eğer tarafınızca, küfür eden kişiye tahrik varsa, ceza almaz şeklinde birşey varsa zaten ceza almam. Eğer yoksa ceza alırım çünkü ettim küfür, söylüyorum. Bu cvbı da verdikten sonra konuyu kitleyebilirsin Donjose

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by eminbars123 View Post
    Teşekkür ederim Donjose gereksiz bir konu olduğunun farkındayım, ama ilgin içinde teşekkür ederim, tüm konuşmaları attığında eğer tarafınızca, küfür eden kişiye tahrik varsa, ceza almaz şeklinde birşey varsa zaten ceza almam. Eğer yoksa ceza alırım çünkü ettim küfür, söylüyorum. Bu cvbı da verdikten sonra konuyu kitleyebilirsin Donjose
    Bunun kararını yalnızca CR ekibi verebilir.

Senior Member Vrij's Avatar
    Bence anlatmadıgın şeyler var
    Kimse o yazdıgından dolayı edebiyat parçalıyorsun demez herhalde hı?
    zor olan, tahrik olsa da küfretmemek.
    ama üzülme küfür 3 gün mute.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    O arkadaş sensin sanırım discord dan atayım istersen kscleri de gör bakalım der mi demez mi? Ayrıca böyle boş muhabbet için buraya 10 dk uğraşıp konu açmam. Üzüldüğüm birşey de yok ayrıca, sadece böyle boş boğaz insanlara prim vermek istemiyorum.

Ay Allahım ya neden beni buluyor, ))
    Mars restorosu da düzelmişti, ama uranus satürn kare açısından herhalde bnm burcumdaymış kasımda ))

Oyunda TR edebiyat öğretmenliği yapnlardan ben de hoşlanmam, birisi bir sürü sey sorup duruyordu pmden, sıkılıp 'mlsf' yazdım diye, bu kadar yıldır bu dili konuşuyorum, yazdgını çözemedim demez mi
    hocam dedim biz sizi okkalıyamayız, hadi byee Bzm yerel bakkaldan öğrenmiştim, süper uydu.
    Last edited by DonJose; 11-15-2020 at 05:43 AM.

mars retrosu şimdi de astrologlarla uğraşmayalım sorry astrolgolar.

Senior Member
    Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan tipler vardır ya, ha işte onlardan hiçbir farkın yok.
    Last edited by DonJose; 11-15-2020 at 02:13 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yazılanların tamamını görmeden bir şey söylemek yanlış olur ama yukardaki gibi bir yazı nedeniyle küfür ettiyseniz muhtemelen ceza alırsınız. Bu kadar basitçe bir şey direkt olarak küfür edebileceğin bir tahrik unsuru gibi görünmüyor.

- kardeşim ne yaşıyorsun sen ya edebiyat öğretmenliğinden ko ya falan mı başladın
    - küfür
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.